معرفی و دانلود کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

عکس جلد کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند
قیمت:
۱۳۷۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند نوشته‌ی شری آرگو با نگاهی روانشناسانه به روابط میان زنان و مردان می‌پردازد و به این پرسش اساسی پاسخ می‌دهد. این کتاب که یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز و آمازون محسوب می‌شود با زبان طنز اطلاعات مهمی را در اختیار زنان قرار می‌دهد.

معرفی کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند:

این کتاب، یک راهنمای روابط محسوب می‌شود و برای زنانی نوشته شده است که بیش از حد مطیع هستند. عنوان و محتوای کتاب نشان می‌دهد که در ذهن بیشتر خانم‌ها چه می‌گذرد و چرا به زبان آن‌ها جاری نمی‌شود. همه‌ی خانم‌ها از اینکه جلوی مردشان محتاج محبت به نظر برسند خجالت‌زده می‌شوند، تجربه‌ی تعقیب‌شدن توسط مردان هوس‌باز را داشته‌اند و می‌فهمند چه حسی دارد که از آن‌ها سوءاستفاده بشود. این مشکلات برای همه‌ی زنان وجود دارد، چه مجرد و چه متأهل! پس چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند؟ (Why men love bitches) یک تفاوت مهم میان معنای معمول این کلمه با معنایی که در این کتاب مورد نظر است وجود دارد.

قطعاً شخصیتی که مدنظر شری آرگو (Sherry Argov) است، زنی خشک، بی‌عاطفه و بی‌نیاز از دیگران نیست. فردی که شری آن را توصیف می‌کند مهربان، قوی‌، زیرک، ثابت‌قدم و سرزنده است و هرگز دنباله‌روی مردان نیست. این زن به هیچ مردی اجازه نمی‌دهد حتی فکر کند می‌تواند روی او سلطه داشته باشد و هرگاه از خط قرمزی عبور کند، پای تصمیم خود می‌ایستد.

این کتاب به شما می‌آموزد که اعتمادبه‌نفس داشته باشید و مانند زنی قدرتمند از نه گفتن نترسید. کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند اثری جذاب است که با زبانی طنز نکته‌های مهمی را در اختیارتان قرار می‌دهد و با تلنگرهایی که می‌زند باعث می‌شود به اصل خود که همان زنی زیرک و قدرتمند است بازگردید، آن هم نه به خاطر جلب توجه مردان، بلکه برای لذت بردن از زنانگی و آزادگی.

نکوداشت‌های کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند:

- تابه‌حال هیچ کتاب روان‌شناختی روابطی مانند این کتاب نوشته نشده است. این کتاب با طنز بی‌سابقه‌اش به موضوعی جدی می‌پردازد. کتاب سرشار است از لقمه‌های کوچک طنزآلود و هجوآمیز درمورد تمام چیزهایی که مردان انجام می‌دهند تا زنان را ناامید کنند. «بلیندا فاستر» (تهیه‌کننده‌ی دختران فروشگاه خنده)

- طنز سوزاننده‌ی این کتاب سرشار از سناریوها و اندرزهایی‌ست که به‌طور زیرکانه خودسازی و قدرتمندی زنان را نشانه گرفته است. این کتاب موجی از دیدگاه‌های متناقض درمورد روابط به راه انداخته است. «مجله‌ی پابلیشرز ویکلی»

- به احترام نکات ریزبینانه و غیر هجوآلود این کتاب تعظیم می‌کنم. «بازیگر ری هالیت»

- به‌شدت خنده‌دار، قوی و بسیار سوزان! «نویسنده‌ی لورین روخه»

- اطلاعات مهم بسیاری در این کتاب به زبان ساده برای زنان شرح داده شده. از سوی دیگر گویش طنز نویسنده، کتاب را مطبوع‌تر می‌کند؛ مانند یک بادام شیرین بعد از بادامی تلخ. «روان‌درمان‌گر، پگی جِی میلر»

- هوشمندانه، شوخ‌طبع و دقیق. یک کتاب مناسب برای تمام خانم‌هایی که می‌خواهند توجه مرد خود را به دست بیاورند. «نویسنده‌ی جودی میسل»

- یک اثر خودپروری کلاسیک. (Daily Mail)

- برترین راهنمای روابط در آمریکا. (The Book Tribe)

- اثری ضروری. (New York Daily News)

جملات برگزیده کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند:

- گاهی مردان عمداً تماس نمی‌گیرند، فقط برای اینکه بفهمند واکنشت چیست.
- پنجاه‌درصد جذابیت درون توست و پنجاه‌درصد آن در ظاهری که دیگران از تو می‌بینند.
- بیایید هرگز ترس را وارد مذاکرات نکنیم.
-عمل پرمحتوا بهتر از سخن پرمحتواست.

در بخشی از کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند می‌خوانیم:

یک سناریوی آشنا: زن مظلومی برای برآورده‌کردن خواسته‌های مردش با تمام توان تلاش می‌کند. مرد از سر کار برمی‌گردد. زن تلاش می‌کند با او صحبت کند. مرد با جمله‌ی همیشگی «من خسته‌ام» او را سرکوب می‌کند. زن شام را آماده می‌کند، اما مرد جلوی تلویزیون شام می‌خورد تا فوتبال تماشا کند. زن سعی می‌کند سر صحبت را باز کند، اما مرد توجهی نمی‌کند؛ درحالی‌که با شروع اخبار سراسیمه می‌نشیند و سراپا گوش می‌شود. در نتیجه زن احساس بی‌ارزشی می‌کند.

مثل یک فرد بی‌خانمان که گدای لقمه‌ای نان است، گدای محبت نباش، تو نامزد یا سرگرمی او نیستی که اگر به تو بی‌توجهی کرد کمی غُر بزنی و از او جدا شوی. به‌عنوان همسر، غُرزدن‌های هرروزه هیچ کمکی به وضعیت زندگی نخواهد کرد. به همین علت در این فصل قدم به قدم روی تغییر رفتار کار می‌کنیم. زمانی که بالای سر مردت بایستی و مدام به او غُر بزنی، کم‌کم گوشه‌گیری خواهد کرد.

به‌ویژه همیشه به یاد داشته باش که مردان هرچقدر هم که بالغ شوند و پا به سن بگذارند، درون آن‌ها یک پسربچه‌ی سه ساله زندگی می‌کند که دچار اختلال کمبود محبت است. هرگاه که به او غُرولند کنی، کودک درونش فعال می‌شود و سی ثانیه فرصت داری که از این پسربچه‌ی درحال انفجار فاصله بگیری. به راحتیِ عوض‌کردن شبکه‌ی تلویزیون، در عرض سی‌ثانیه تغییر حالت می‌دهد و تا زمانی که غُرزدن تمام نشود، به حالت طبیعی باز نخواهد گشت. حتی اگر خانه در آتش بسوزد و دود فضا را پر کند و تو درحال غُرزدن باشی، او پایش را به زمین می‌کوبد، از جایش تکان نمی‌خورد و به یک کلمه از حرف‌هایت گوش نمی‌دهد. به همین دلیل بهتر است از راه منطقی و با عمل ارتباط برقرار کنی. از آن جا که مردان به اندازه‌ی زنان در تشخیص احساسات خبره نیستند، هر کلمه‌ای را که در گوششان بیش از دوبار تکرار کنی جنبه‌ی غُرزدن به خود می‌گیرد. هرگز درخواستت را بیش از یکی‌دوبار برایش مطرح نکن چراکه باعث می‌شود حس کند در جوار مادرش است. آنگاه هرزمان که تو شروع به غُرزدن می‌کنی او مثل یک نوجوان قد از تو دوری خواهد کرد.

فهرست مطالب کتاب

ستایش‌هایی در باب این کتاب
سپاسگزاری‌ها
فصل اول: از شخصیتی مطیع به زنی دست‌نیافتنی
ملاقات با زن دلخواه
فصل دوم: چرا مردان جذب زنان زیرک می‌شوند؟
هیجان شکار
قانون اول: برنامه‌ریزی برای ملاقات
قانون دوم: ملاقات در وقت اضافه
قانون سوم: ترک شرایط ناخوشایند
انسان، پستانداری پیچیده
قانون رهایی
قدرت انتخاب
فصل سوم: شکلات‌فروشی
هر شیرینی به وقتش
پیروزی شیرین
فصل چهارم: روباه زیرک
روباه چگونه نفسش را کنترل می‌کند
روباه‌ها هوشمندانه مذاکره می‌کنند
روباه‌ها مرموز هستند
فصل پنجم: حرکات نمایشی یک سگ سیرک
درس جدید: چه کسی سرپرست توست؟
چند نکته برای دستیابی به قدرت واقعی
از شکننده به بانشاط
آموزش استقلال شخصیتی
فصل ششم: غر زدن ممنوع
معشوقه یا مادر؟
شنیدن کی بود مانند دیدن؟
فصل هفتم: رازهای مردانه
در نظر مردان، زنان چگونه ارتباط برقرار می‌کنند
15 علامت که نشان می‌دهد زنی محتاج محبت است (به نقل از مردان)
15 دلیل که مردان درمورد عواطفشان سکوت اختیار می‌کنند
15 نظریه‌ی برتر مردانه درمورد زنده نگه‌داشتن آتش عشق
15 عملی که اشتیاق مردان را از بین می‌برد
15 دلیل که چرا مردان زنان بی‌پروا را ترجیح می‌دهند
10 راه برای تشخیص مردان عاشق
فصل هشتم: نگهداری از سند منگوله‌دار
استقلال مالی: چه کسی برتر است؟
سخنرانی یک جفت پا
پول به‌جای احساس
فصل نهم: بازسازی چالش ذهنی
قدم اول: به‌جای آنکه از او بخواهی مدام به تو توجه کند، خودت به خودت توجه کن
قدم دوم: تغییر روال تکراری زندگی
قدم سوم: استفاده از حس شوخ‌طبعی
فصل دهم: شخصیت جدید زن خودساخته
زنی که روی پای خودش می‌ایستد
زن مستقل هیچ‌گاه تمام و کمال به یک مرد تعلق پیدا نمی‌کند
نگاهی موشکافانه به درون وجود زنی مستقل
زن عاقل دارای اراده‌ی استوار و ایمان راسخ است

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند
نویسنده
مترجمپوراندخت رمدانی
ناشر چاپیانتشارات شمشاد
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۶۳
زبانفارسی
شابک978-622-6673-34-1
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
۱۳۷۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

Ali
۱۴۰۰/۱/۲۱
نویسنده خانم‌ها رو به نقش بازی کردن دعوت می‌کنه تا به یه سری اهدافشون برسن. این عدم خلوص نیت و سوءاستفاده رو نشون میده که اصلا جذاب نیست و نهایتاً قصد واقعی دیر یا زود آشکار میشه و به رابطه لطمه میزنه.
نویسنده زندگی رو مثل داستان روباه و کلاغ می‌بینه. یکی از زشت‌ترین جمله‌های کتاب اونجایی هست که
میگه: «متقاعدش کن همه‌چیز تحت کنترل اوست، درحالی‌که همه چیز را در مشت خودت داری»
این دورویی و ریا کاری، چه از طرف مرد و چه از طرف زن مخرب هست و عشق رو به تنفر تبدیل می‌کنه. مهمترین ستون‌های هر رابطه‌ای «اعتماد و صداقت» هست.
خواهش میکنم روی مسائل مهمتر زندگیتون مثل عزت‌نفس و اعتماد به نفس کار کنین تا خود واقعیتون باشین. نه بازیگر‌. هیچ زنی جذاب‌تر از کسی که خود واقعیش رو نشون میده نیست.
h. tehrani
۱۴۰۰/۲/۲۸
به نظرم واقعا کتاب ارزش خواندن رو داره. متاسفانه بیشتر خانمها در زندگی پس از مدتی عزت نفس خودشون رو از دست میدن و به اسم ایثار، ارزش کمی برای خود در زندگی قائل میشن. خواندن این کتاب برای آقایون اصلا درست نیست، چون ممکنه دچار سوء ظن نسبت به رفتار همسرشون بشن. درحالیکه بکار بردن این روشها، دروغ و در عدم صداقت زندگی نیست، بلکه راهکارهایی برای بهبود زندگیست که نتیجه آن برد برد است.
بنظرم در بعضی قسمتهای کتاب کمی افراط تو بعضی راهکارها هست، که فکر میکنم خواننده عاقل میتونه اون رفتار رو بصورت متعادلتر بکار بگیره و این شاید بخاطر اختلاف فرهنگ نویسنده و ما باشه
fateme 10
۱۳۹۹/۱۱/۷
من نسخه‌ی نمونش رو مطالعه کردم
کتاب خوبیه و مطالب صحیحی رو اشاره میکنه اما من باتمام مطالبش موافق نیستم
به نظرم برای مثال نظرش راجع به رفتار وقتی مرد شخصیت زن رو معطل سر قرار میگذاره درست نیست چرا که زن شخصیت خودش رو داره و فرد به خاطر بی احترامی به شخصیت زن با نیامدن سر قرار باید پاسخگو باشه و پرسش و نشان دادن عصبانیت نشانه مطیع بودن یا ضعیف بودن نیست
mitra.mh. 46
۱۴۰۱/۵/۱۲
محتوای کتاب عالی بود زیرا بر اساس تجارب و تحقیقات نویسنده نوشته و منتشر شده است، اینکه زن عزت نفس، هنر همسرداری و استقلال مالی داشته باشد خیلی خوب است، نویسنده سعی دارد ادامه‌ی زندگی را از حالت تکراری و خمودگی نجات دهدو این توانایی را در زن میبیند که منجی زندگی خودش باشد اما اینجا یه کم اغراق شده و است تا مردی نخواهد که اشتباهات رفتاری خودش را بپذیرد، تلاش زن بی نتیجه خواهد بود، جامعه‌ی ما از نظر فرهنگی مذهبی خیلی فرق میکند زن ایرانی نمیتواند تا اوضاع بر وفق مرادشان نبود به رابطه زناشویی به سادگی پایان دهد، تکلیف روحیه‌ی بچه‌ها چه میشود؟ انگ بچه‌های طلاق باعث میشود بچه‌ها ازدواج نکنند یا خواستگار شایسته نداشته باشند. اجرای این کتاب بیشتر در جوامع اروپایی که از نظر فرهنگی بینش بالاتری دارند قابل اجرا است اما در ایران فکر نکنم.
لیلی
۱۴۰۱/۹/۸
یکی از دوستان با همسرش چالش داشت.
لینک کتاب رو براش فرستادم. هرنکته‌ای رو که می‌خوند انقدر هیجان زده بود که می‌گفت دقیقا فلان روز این اتفاق افتاد و حالا می‌فهمم چرا او فلان عکس العمل رو داشت... اونجا بود که متوجه شد کجاها داره به بیراه میره.
مواردی رو می‌گفت که از نظر خودش داشت لطف و محبت در حق
می‌کرد همسرش، اما توی طولانی مدت نتیجه کاملا عکس داشت.
توی کتاب مثال‌های خیلی خوبی از این اشتباهات رایج اورده و بعدش راهکار ارائه داده.
مواردی که اینجا گفته، اشتباهاتی هست که هم خودم گاها انجام دادم و هم اینکه زیاد توی روابط اطرافیان می‌بینم🌺
در کل بنظر من کتاب خوبی بود. البته باید تفاوت فرهنگی رو توی بعضی موارد در نظر گرفت. 🌷
فکر می‌کنم توصیه‌های این کتاب و عملی کردنش تا حد زیادی شما رو از مشاور بی نیاز کنه🌹
ستایشziآ
۱۴۰۱/۴/۱۸
عالی بود من شخصا فکر میکردم فقط خانما و اقایون ایرانن که این مدل مشکلاتو دارن اما با خوندن این کتاب فهمیدم همه جای دنیا یه سری مشکلات بین زن و مردا مشترک و با یکم مطالعه میشه حلش کرد از وقتی این کتاب و خوندم همش حسرت اینو میخورم که ایکاش 4سال پیش میخوندم که بخاطر اشتباهات خودم عشقمو از دست ندم اما الان به اینده امیدوارم و مطمئنم همه چیز برای من فوق العاده پیش میره سعی دارم چندبار دیگه این کتاب و بخونم چون به نظرم درس زندگی یاد میده و درس زندگی بایه بار خوندن ادم یادنمیگیره به تمام خانومای که عشقشون و زندگیشون و همسرشونو دوست دارن و دوست ندارن از دستش بدن شدیدا پیشنهاد میکنم حتما مطالعه کنید موفق باشید
mohammad hosein rahmani
۱۴۰۱/۳/۲۹
صادقانه بگم اصلا از این کتاب خوشم نیومد چونکه به هیچ عنوان از اینکه کسی ازم سو استفاده کنه خوشم نمیاد، توی این کتاب به زن‌ها پیشنهاد میده که در زندگی سیاست داشته باشند و سیاست البته به معنای سیاست غربی یا سیاستی که جدا از اخلاق منطقی است و به عنوان یک مرد میگم برای من که بعضی از مطالب این کتاب در و مورد ما مرد‌ها درست نیست شاید بعضی چیزهایی که نویسنده نوشته درسته باشه ولی کتاب مطالب نادرستی هم گفته که اصلا به نظر من برای مرد‌ها صادق نیست، اگر نویسنده یک مرد بود کتاب بهتری از آب در میومد، به عنوان یک مرد تاسف خوردم که دیدم یک زن در مورد ما مرد‌ها کتاب نوشته، این قدر مرد هست باید مرد‌ها در مورد خودشون کتاب بنویسند نه یک زن، و برام اعصاب خورد کن بود که دیدم دخترامون با چنین تفکراتی ارتباط برقرار کردن، البته شاید بعضی از حرف هام غلط باشه‌ها اما به هر حال، موفق باشید
Ghazal Yousefi
۱۴۰۱/۵/۲۷
تکنیک‌هایی که نویسنده داخل کتاب استفاده کرده کاربردی هستند اما نه همه‌ی اونها و تحت یکسری شرایط و با توجه به رفتار پارتنرتون.
یه جاهایی واقعا افراط شده و ظاهرا بیشتر باعث دورتر شدن و سردشدن طرفین تو رابطه میشه
پایه و اساس رابطه‌ی سالم صداقت و اعتماده
اینکه نویسنده مدام از خواننده میخواد که و و
تمام کارهایش باسیاست برنامه باشه حتی یه ابراز محبت ساده
واقعا عجیبه
یه جاهایی آدم فکر میکنه نویسنده خصومت شخصی داره با آقایون
از طرفی مدام داره میگه نظر آقایون در هر مسئله‌ی مربوط به خانمها چیه اونها چی دوست دارن
و از طرف دیگه میگه خانما مستقل باشید وخودتونو برای کسی تغییر ندید که کاملا ضدونقیض هستن گفته‌های نویسنده
ghoghnoos _psh
۱۴۰۰/۲/۸
خیلی عالی بود از زاویه‌ی بسیار جالبی به رابطه‌ی زن و مرد نگاه کرده بود.... البته در جاهایی تضاد فرهنگی هم به چشم میاد... ینی مثلا در مسایل اقتصادی دیدگاهاش مقداری با فرهنگ ایرانی تضاد داره... اما این مورد از ارزش این کتاب کم نمیکنه چون نویسنده برمبنای جامعه‌ی خودش نوشته... به یک خانم یاد آوری میکنه که یادش نره خانومه واحترام داره، از عزت نفسش در هر شرایطی یادش نره ویاد میده که چطور از موهبتی که خداوند در وجودش قرار داده استفاده کنه، که همان سیاست زنانه است.... خوشحالم برای خوندنش وقت گذاشتم
فرزانه ...
۱۳۹۹/۹/۳۰
کتاب خوبیه مخصوصا برای افرادی که زیادی مهربونن برا همسرشون به یه سری نکات ریز پرداخته بود که اصلا فکر نمیکردم اون کارا اشتباه باشه ولی وقتی واقعا دقت میکنی میبینی خیلی جاهای زندگی رو اشتباه رفتی کلا کتابو به همه پیشنهاد میکنم چه کسایی که خیلی مشکل دارن تو زندگیشون چه اونایی که فکر میکنن مشکلی ندارن.
Melika Khajeh
۱۳۹۹/۹/۲۱
هر زنی توی زندگیش یک بار #باید این کتاب و بخونه. توضیحات خیلی خیلی جالبی در مورد روان شناسی مردها ارایه می‌کنه و بهتون توضیح میده چی میشه که یه رابطه به آخرش می‌رسه وخیلی از باورهاتون و تغییر میده.
من نسخه زبان اصلیشو خوندم ولی خوندن کتاب به زبان فارسی خالی از لطف نیست. #به شدت توصیه میکنم#
مژگان رکنی
۱۴۰۰/۱/۴
بسیار کتاب جامع و کاملی هستش و من از خوندن چند باره ش سیر نمیشم. البته به کار بردن قوانینش در زندگی، نیاز به جسارت بسیار زیادی داره. به هرکسی که دوستش دارم معرفیش کردم و میکنم. در حال خواندن دوباره و نکته برداری از کتاب هستم. دقیقا اشتباهاتی که در زندگی مشترک گذشته م داشتم رو داخل کتاب گفته و راه و برخورد درست رو هم قرار داده. من از این زن فوق العاده ممنونم. از مهربانان زحمتکش کتابراه؛ و برایتان یک دنیا مهر و خوشبختی آرزو میکنم.
Mobina
۱۴۰۱/۲/۱۹
به طور کلی در این کتاب نویسنده سعی داره راه و روش‌هایی رو آموزش بده و شما بکار ببرید که همشون در آخر منجر به عزت نفس و بالارفتن اعتماد به نفس زنان میشه. اما خب تنها مشکلی که‌وجود داره این هستش که "تمام راهکارها" مناسب فرهنگ ما نیست... توصیه میکنم هنگام خوندن ایده و روش‌ها، سعی کنید خودتون رو در اون موقعیت تصور کنید و با استفاده از راهکارهای کتاب ببینید چه برخوردی بهتره برای شما. اینطوری میتونید بیشترین بهره رو از کتاب ببرید.
زینب عرب
۱۴۰۰/۱/۶
کتاب خوبی هست، خوانش این کتاب را به همه خانم‌ها توصیه می‌کنم، البته در ارتباط با مسائل مالی نکاتی عنوان میشود -همانطور که مترجم کتاب در انتها ذکر کردند- در ارتباط با فرهنگ غرب است و هماهنگی با فرهنگ ما ندارد، اما در مجموع در ارتباط با مستقل بودن هست که به زعم بنده به شدت برای خانم‌های ایرانی که در این زمینه ضعیف و وابسته به همسر هستند، مفید و کاربردی هست.
محبوب *
۱۴۰۱/۸/۱۳
سلام بسیار کتاب خوبی بود. دلیلیش اینه که بهت یاد میده که اگر میخوای برای مردی جذاب باشی باید یک زن مستقل و قوی باشی..
نویسنده درکتاب گفته دونوع زن وجود داره یک زن وابسته و یک زن مستقل. که زن مستقل میتونه قبل ازدواج و بعد ازدواج مردها رو با رفتار و عملش به خودش جذب کنه
و همچنین در کتاب نکات زیادی گفته که اگه اونارو انجام بدی تبدیل به یک زن مستقل میشی...
خلاصه کتاب بسیار خوبی و عالی بود
مشاهده همه نظرات ۳۴۸

راهنمای مطالعه کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

برای دریافت کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.