معرفی و دانلود کتاب فکر بهتر، زندگی بهتر: زندگی توام با موفقیت از ذهن شما آغاز می‌شود

عکس جلد کتاب فکر بهتر، زندگی بهتر: زندگی توام با موفقیت از ذهن شما آغاز می‌شود
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فکر بهتر، زندگی بهتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فکر بهتر، زندگی بهتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فکر بهتر، زندگی بهتر: زندگی توام با موفقیت از ذهن شما آغاز می‌شود

شما نباید دنبال معجزه بگردید؛ شما خودتان معجزه‌اید. جول اوستین نویسنده پرفروش نیویورک تایمز در کتاب فکر بهتر، زندگی بهتر از شما می‌خواهد تا به قدرت ذهن و عصاره وجودتان باور داشته باشید و با این اعتقاد بکوشید به تمامی خواسته‌ها و رویاهایتان دست پیدا کنید.

درباره کتاب فکر بهتر، زندگی بهتر:

طرز تفکر شما بر روی تقدیرتان تأثیر بسزایی دارد. کتاب فکر بهتر، زندگی بهتر (Think Better, Live Better) با ایده‌هایی که ارائه می‌دهد به شما کمک می‌کند تا با برنامه‌ریزی دوبارۀ ذهن‌تان بتوانید به موفقیت‌ها و اهداف تازه در سطوح بالاتر دست پیدا کنید. شما آماده می‌شوید تا به مدیریت تمام اموری که بر سر راه‌تان قرار می‌گیرد بپردازید.

اگر اندیشه‌های ناامیدکننده را با خودتان نگه دارید و بر روی آن‌ها تمرکز کنید، به جای به دست آوردن فرصت‌های پی در پی، برای خود محدودیت‌های بسیاری ایجاد خواهید کرد. فکر بهتر، زندگی بهتر یک ابزار کارآمد برای پاک کردن تفکر مخرب به شما می‌دهد و توان مهار افکار و زندگی موفقیت‌آمیز را به شما هدیه می‌کند. زمانی که بیاموزید اندیشه‌های بد را پاک و بر ارزش‌هایی تمرکز کنید که خداوند به شما بخشیده است، درست از راه‌هایی که تصورش را هم نمی‌کنید مورد لطف پروردگار قرار خواهید گرفت.

ذهن شما همچون کامپیوتر است و چگونگی برنامه‌ریزی آن طرز عملکردش را نیز مشخص می‌کند. شما قادر خواهید بود سریع‌ترین، قدرتمندترین و آخرین نوع کامپیوتری را که با بالاترین حد حافظه ساخته شده، در اختیار داشته باشید. اگر بر روی همین کامپیوتر نرم‌افزار خوبی نصب نشود، به درستی کار نخواهد کرد. همه انسان‌ها گاهی با ویروس‌های کامپیوتری درگیر می‌شوند. این ویروس‌ها می‌توانند به بهترین کامپیوترها وارد شوند و نرم‌افزار را آلوده سازند.

خداوند نیز زمانی که شما را خلق کرد با خود گفت: چه شاهکاری! سخت‌افزار شما بدون عیب و ایراد است و ملیت، استعداد و... درست و متناسبی به شما داده شده، از همان آغاز پروردگار شما را برای قدرت، سلامتی، خلاقیت و موفقیت خلق کرده است. نرم‌افزار اولیه به شما پیغام می‌دهد که قادر هستید هر کاری را به خوبی انجام دهید. چرا که خداوند شما را این گونه برنامه‌ریزی کرده که وارد هر کاری می‌شوید، سربلند و پبروز از آن بیرون بیایید. شما پیروز هستید نه یک قربانی. شما برای زندگی همراه با موفقیت، ایمان و فراوانی برنامه‌ریزی شده‌اید.

با این حال انسان‌ها به این دلیل فراوانی را در زندگی‌شان مرتباً تجربه نمی‌کنند که اجازه داده‌اند ویروس‌ها به نرم‌افزارشان حمله و آن را آلوده کنند. شما ممکن است با خودتان بگویید: من هیچ‌گاه به موفقیت دست پیدا نمی‌کنم، من هیچ استعدادی ندارم، هیچ‌گاه نمی‌توانم این عادت را کنار بگذارم، من جذاب نیستم و هیچ آینده خوبی در انتظارم نیست. این تفکرات نشانه آلوده شدن ذهن شما به ویروسی مخرب است. خودباوری‌تان کاهش یافته، تفکرات منفی پیدا کرده‌اید و باور ندارید که می‌توانید به رویاها و خواسته‌هایتان برسید.

اما باید به شما خبر خوشی بدهیم؛ شما هیچ اشکال و نقصی ندارید! درست همچون کامپیوتر هیچ عیب و اشتباهی در وجودتان نیست. بلکه مشکل در نرم‌افزارتان است. باید وجودتان را از این ویروس‌ها پاک کنید. هر روز به آنچه خداوند به شما اعطا کرده است فکر کنید و با خود بگویید خوشبخت، قوی، سالم، جذاب، ارزشمند و موفق هستید. شما باید به نرم‌افزار اصلی خود برگردید. اگر فکرتان محدود باشد، زندگی‌تان نیز محدود خواهد شد. پس بهتر فکر کنید تا بهتر زندگی کنید!

کتاب فکر بهتر، زندگی بهتر به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر دوست دارید تغییر و تحولات مثبتی در وجودتان ایجاد کنید و به خواسته‌هایتان دست یابید، این کتاب برای شماست.

با جول اوستین بیشتر آشنا شویم:

نویسنده، سخنران و کشیش خندانی که خطبه‌های تلویزیونی‌اش در ایالات متحده حدود 70 میلیون بیننده در هفته دارد و بیش از 200 میلیون نفر دیگر در بیش از 100 کشور جهان به سخنرانی‌هایش گوش می‌دهند، کسی جز جول اوستین نیست.

هفت کتابی که تاکنون نوشته در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار دارند و بعضی از آثارش بیش از 200 هفته در صدر جدول قرار داشتند. همچنین در سال 2006 در لیست ده انسان تأثیرگذار جهان معرفی شد.

جول اوستین (Joel Osteen) کشیش ارشد کلیسای لیکوود، بزرگ‌ترین کلیسای پروتستان‌هاست؛ عنوان و مسیری که درواقع از پدرش سرچشمه می‌گیرد. او در زمان جوانی فکرش را هم نمی‌کرد که روزی این کار را انتخاب کند اما سرانجام پس از مرگ پدرش در سال 1999 جانشین او شد و از آن زمان تاکنون ظرفیت کلیسای لیکوود از 5000 نفر به 56000 نفر افزایش یافته است.

سبک موعظه و فن بیان این کشیش خندان آمریکایی منحصر به فرد است. او می‌گوید که ترجیح می‌دهد بیش از اینکه به موضوع گناه انسان‌ها بپردازد، بر خوبی‌ها و مهربانی خداوند و داشتن زندگی شاد و با ایمان تمرکز کند. اوستین سعی دارد اصول کتاب مقدس را به روش ساده و با تأکید بر قدرت عشق و نگرش مثبت بیاموزد.

جملات برگزیده کتاب فکر بهتر، زندگی بهتر:

- تقدیر خود را در انتظار برای یافتن یک فرد دیگر از دست ندهید.
- برداشت شما از خودتان نشان می‌دهد که چه نوع زندگی‌ای در پیش خواهید داشت.
- از خداوند نخواهید تا قوت بخورونمیری به شما بدهد. جرئت کنید و بزرگ بخواهید.
- چیزهایی که شما در این لحظه دارید، همان چیزهایی‌اند که برای رسیدن به تقدیرتان نیاز دارید.
- شما طوری برنامه‌ریزی شده‌اید که زندگی‌تان سرشار از فراوانی، موفقیت و آکنده از ایمان باشد.
- اگر می‌خواهید به بالاترین ظرفیت خود برسید، باید در زدن دکمه حذف مهارت پیدا کنید.
- شما باید تمام آن چیزهای منفی را که مردم در موردتان گفته‌اند، به‌کلی از ذهنتان پاک کنید.
- آدم‌ها مدام برچسب‌هایی به ما می‌زنند، به ما می‌گویند که چه چیزهایی می‌توانیم بشویم یا نشویم.
- تنها نیرویی که یک برچسب می‌تواند روی شما داشته باشد، نیرویی است که خودتان به آن می‌دهید.
- شما هرگز آفریده نشده‌اید که زندگی متوسطی داشته باشید، چون بذرهای عظمت را در درون خود دارید.

در بخشی از کتاب فکر بهتر، زندگی بهتر می‌خوانیم:

وقتی به زندگی گذشته خود نگاه می‌کنید، به چیزهایی برمی‌خورید که در آن زمان فکر نمی‌کردید بتوانید از آن‌ها عبور کنید. مانع بسیار بزرگ بود، جدایی به‌شدت شما را آزار می‌داد، گزارش پزشکی کاملاً منفی بود. شما هیچ راهی نمی‌دیدید، اما خدا آن را برای‌تان از این‌رو به آن‌رو کرد. وقتی فکر می‌کردید که دیگر توان ادامه راه را ندارید به شما قدرت داد. وقتی فکر می‌کردید تا آخر عمر تنها خواهید ماند، شخص درست را سر راهتان قرار داد. موجب ارتقای شما شد، آن فرصت خوب را جلوی پایتان گذاشت و همه چیز روبه‌راه شد. حالا شما خیلی بیشتر از آن چیزی که حتی در مخیله‌تان هم نمی‌گنجید، پیشرفت کرده‌اید.

درواقع آن یک شانس نبود. یک اتفاق یا تصادف نبود، بلکه دست خدا بود. شما باید در دردسر می‌افتادید، معتاد می‌شدید، شکست می‌خوردید، افسرده می‌شدید و تنها می‌ماندید، اما آن جا که نمی‌توانستید راهی ببینید، خدا راهی را پیش پایتان قرار داد. شما می‌توانید آن چیزی را بگویید که من می‌گویم: «من به‌تنهایی نمی‌توانستم به اینجایی که هستم برسم. این فقط شانس، تلاش سخت یا استعداد من نبود که مرا به اینجا رساند، بلکه خواست خدا هم بود. او کارها را طوری برایم جور کرد که خودم به‌تنهایی نمی‌توانستم انجام دهم.»

هیچ‌کدام از ما سختی‌ها را دوست نداریم. اگر حق انتخاب داشتیم همه‌مان از مشکلات فرار می‌کردیم. اما به هر شکل، آن مشکلات نه‌تنها شما را برای آینده‌تان آماده کردند، بلکه اکنون سابقه‌ای هم با خدا دارید. وقتی در یک دوران سخت قرار می‌گیرید و راهی پیش پایتان نمی‌بینید، به جای اینکه ناامید شوید و منفی فکر کنید، می‌توانید به عقب برگردید و ببینید خداوند چطور سلامتی‌تان را به شما برگرداند. به خاطر می‌آورید که وقتی متخصص به شما گفت صاحب اولاد نمی‌شوید، چطور آن فرزند را به شما داد. به یاد می‌آورید چطور شما را از آن دردسری که خودتان مسببش بودید، نجات داد.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: ذهنتان را برنامه‌ریزی کنید
فصل دوم: برچسب‌های منفی را بردارید
فصل سوم: خودتان را کاملاً رها کنید
فصل چهارم: خودتان را پیروز احساس کنید
فصل پنجم: آکنده از امکانات
فصل ششم: وعده‌ها در درون شماست
فصل هفتم: بزرگ بخواهید
فصل هشتم: هرآنچه نیاز دارید، از قبل در وجودتان هست
فصل نهم: تاج را روی سرتان نگه دارید
فصل دهم: فقط به خاطر بسپارید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فکر بهتر، زندگی بهتر: زندگی توام با موفقیت از ذهن شما آغاز می‌شود
نویسنده
مترجمشهره عبداللهی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۷۶
زبانفارسی
شابک978-964-5724-62-5
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فکر بهتر، زندگی بهتر

Tara F
۱۴۰۰/۶/۱۹
کتاب خوبیه. مطالب واقعاً مفیدی داره که علاوه بر آموزنده بودن جذاب هم هستن.
فکر میکنم ارزش وقتی که برای خوندنش گذاشتم رو داشت.
تنها دلیلی که یک ستاره کم دادم این بود که بعضی وقت‌ها حس میکردم راجب یه موضوع بیش از اندازه صحبت شده و بعضی جمله‌ها زیادی تکرار شدن که البته برای ثبت موضوع توی ذهن مفید
بود اما میشد خلاصه تر هم منظور رو بیان کرد.
در کل به اندازه‌ای که بخوام به دیگران پیشنهادش بدم خوب بود.
رقیه اهنگرگنجینه کتاب
۱۴۰۰/۱۰/۶
بیشتر از اینکه بخوام از جول اوستین تقدیر کنم از مدیریت کتابراه متشکرم که چنین امکاناتی رو در اختیارم گذاشته. بجای اینکه بیوفتم کتابخانه های شهرهای دیگه تازه ممکنه کتاب موجود نباشه توخونه به راحتی دسترسی دارم. درخواست میکنم سایر کتابهای ایشان روهم دراین نرم افزار قرار بدن. حالامیبینم که ارزششو داره که بهشون پول بدم. ۲باره ممنونم
سایا سایا
۱۴۰۰/۱۲/۲۱
در کل خوب بود و بیشتر روی این که توی موقعیت‌های مختلف بجای منفی بافی مثلا چیزهای بهتری رو که میتونیم ببینیم انتخاب کنیم. و البته داستان‌های متعددی که بیان شده برای فهم بهتر مطلب. خود داستان‌ها هم جالبه.
shahrzad izadi
۱۴۰۰/۴/۲۴
بی اندازه عالیه. کلا کتابهای جول اوستین سرشار از عشق و انرژی هستند. قطعا خوندنش رو چندین و چند بار توصیه میکنم و هر روز یک مبحث تا خوب در ذهن جا بیوفته.
مونا رجبی
۱۴۰۰/۱۱/۱۴
تمامی کتاب‌های جول اوستین فوق العاده ان پر از انرژی و حس خوب هستن از مطالعه‌ی کتاب هایش پشیمان نمیشین
با ترجمه روان و عالی
فاطمه رستم زاده
۱۴۰۰/۵/۳۱
بسیار عالی وراه گشا در مسیر زندگی
من از خوندنش بسیار لذت میبرم. برای تغییر زندگی حتما راهنمای خوبی هست 😊
Narges Jamalipak
۱۴۰۰/۶/۶
عاشق جوئل استین هستم، حتما نسخه‌ی چاپی رو میخرم توی خونه داشته. باشم بچه هام هم بخونن
آرزو نوری
۱۴۰۰/۵/۴
کتابهای جول اوستین همشون تاثیرگذارن
Mahdi Hoseini
۱۴۰۱/۲/۳۰
باسلام کتاب‌های این نویسنده محشره انسان را باخدا آشتی میده
الناز بداغی
۱۴۰۰/۱۰/۲۲
فوق العاده. حتما بخونید
Rozhin Fathi Fathi
۱۴۰۰/۶/۲۲
ینی شاهکار بود. واقعا عالی
علامه ی شهید
۱۴۰۰/۶/۱۵
کتاب‌های جول اوستین را بایدخواند
افشین نوبخت
۱۴۰۰/۵/۷
عالی کتاب خوب و جامعی بود
sarysa m
۱۴۰۰/۱۰/۳۰
کتاب بسیار عالی است
مشاهده همه نظرات ۱۴

راهنمای مطالعه کتاب فکر بهتر، زندگی بهتر

برای دریافت کتاب فکر بهتر، زندگی بهتر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.