معرفی و دانلود کتاب شهر هزار عجوزه و رهگذر

عکس جلد کتاب شهر هزار عجوزه و رهگذر
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شهر هزار عجوزه و رهگذر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شهر هزار عجوزه و رهگذر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شهر هزار عجوزه و رهگذر

کتاب شهر هزار عجوزه و رهگذر قلم نرجس امین، شامل 2 نمایشنامه و یک فیلمنامه کوتاه عاشقانه است که با نثری روان و تصویر‌گری بی‌نظیر به رشته تحریر درآمده.

همه ما در زندگی گمشده‌ای داریم، گاهی آن گمشده تکه‌ای از احساس، بخشی از وجود، قلب، عشق، گذشته و یا انسانیت است.

برای یافتن، هزاران راه نرفته را باید پیمود، باید شجاع بود و البته برای شجاعت داشتن نیاز است انسان خود راستین و حقیقی‌اش را بیابد. ملاقات با خود حقیقی از آن لحظه‌های نابیست که جهنم و یا بهشت مسلم است.

همه‌ی ما در دنیای کنونی به دنبال عشق، دوست داشتن، مهربانی و محبت می‌گردیم، چیزی که از نظر نرجس امین لابه‌لای دروغ‌ها و ثروت پرستی و فریب و یا حتی پشت چهره غم‌انگیز فقر گم شده است.

در بخشی از کتاب شهر هزار عجوزه و رهگذر می‌خوانیم:

در یک سالن انتظار کوچک تعدادی صندلی با نظم و وسواس خاصی چیده شده‌اند، میزی چوبی که تعدادی مجله بر روی آن قرار دارد وسط سالن است و میز و صندلی خالی منشی گوشه سالن قرار دارد. بر روی تابلویی که روی دیوار نصب شده است نوشته شده: (مشاور و روانشناس: خانم دکتر مژگان بصیرت). کنار میز منشی درِ چوبی است که به اتاق دکتر بصیرت منتهی می‌شود.

خانمی بیست و پنج ساله به نام پریسا با پالتو چرم مشکی که کاملاً خیس شده است، با چکمه‌هایی گلی، در حالی که ساک کوچکی در یکی از دست‌هایش و در دست دیگرش اسلحه‌ایست وارد سالن می‌شود. ساک را در سالن رها می‌کند و به سرعت به سمت اتاق می‌رود، اسلحه را در دو دستش محکم می‌فشارد و با لگد در را باز می‌کند.

پریسا: بشین همونجا... تکون نخور... سرجات میشینی و لام تا کام حرف نمی‌زنی... من بت زنگ زدم و کشوندمت اینجا... عکسارو من واست فرستادم... فک کنم از اول تولدت یه ریز داری زر می‌زنی، بد نیست یه بارم ساکت بتمرگی و فقط گوش کنی... نترس نمی‌کشمت، تو باید رسالت من رو تموم کنی... اسلحه رو واسه خودم آوردم، البته اگه بد قلقی کردی و دهنتو وا کردی بدم نمیاد تو رو هم با خودم به گور ببرم... هر چند واسه تو و امثال تو عذاب وجدانم کافیه که روزگار کثافت بارتون رو تیره و تار کنه...

اسلحه را پایین می‌آورد و کمی در سالن قدم میزند و در و دیوار را نگاه می‌کند. پشت به اتاق ناگهان می‌ایستد.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه نویسنده
فیلمنامه: رهگذرِ پرِ پروانه
نمایشنامه: سرنوشت تو را می‌خواند
توضیح صحنه
نمایشنامه: گلنار و شهر هزار عجوزه
توضیح صحنه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شهر هزار عجوزه و رهگذر
نویسنده
ناشر چاپینشر عطران
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۶۳
زبانفارسی
شابک978-622-6201-78-0
موضوع کتابنمایشنامه ایرانی، فیلمنامه
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شهر هزار عجوزه و رهگذر

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب شهر هزار عجوزه و رهگذر

برای دریافت کتاب شهر هزار عجوزه و رهگذر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.