معرفی و دانلود کتاب چون دوست دشمن است

عکس جلد کتاب چون دوست دشمن است
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب چون دوست دشمن است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چون دوست دشمن است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چون دوست دشمن است

کتاب چون دوست دشمن است به قلم سیمین جعفر جلالی، داستان عاشقانه‌ی زوجی به نام نسرین و رضا را به تصویر می‌کشد که پس از سال‌ها دوری در شرایطی نه چندان مناسب یکدیگر را ملاقات می‌کنند.

در بخشی از کتاب چون دوست دشمن است می‌خوانیم:

از پشت پنجره به حیاط خیره شدم. گنجشک‌ها روی درخت بیهوده نوک می‌زدند و می‌پریدند، در فضا چرخ می‌زدند و باز روی شاخه‌ای دیگر، روی دیوار یا زمین می‌نشستند و باز می‌پریدند. به‌ سمت اتاقم رفتم. مغزم یکسره کار می‌کرد و فرمان‌های مختلف می‌داد. وقتی به خودم آمدم که لباس پوشیده بودم و توی خیابان با عجله راه می‌رفتم.

آیا شعله‌ی گاز را خاموش کرده بودم؟ در آپارتمان را بسته بودم؟ نکند در کوچه را باز گذاشته باشم؟ لابد همه‌ی این کارها را بی‌آن‌ که متوجه انجامشان شده باشم، از روی عادت و به‌طور خودکار انجام داده بودم. به خودم نگاه کردم. دست‌هایم خالی بود. به‌طور معمول باید چیزهایی در دست داشته باشم. چیزهایی مثل… کلید، کیف پول و کیف دستی. اما هیچ‌چیز در دست نداشتم.

جیب‌هایم را گشتم. کلید را در جیب مانتوام یافتم. غیر از آن فقط یک دستمال ‌کاغذی مچاله‌ شده ته جیبم بود و دیگر هیچ. دور خودم چرخ زدم و به‌ سوی خانه برگشتم. وقتی با کلید در کوچه را باز می‌کردم، همسایه‌ی طبقه‌ی بالا از در خارج می‌شد. ضمن سلام ‌و ‌علیک از نگاه حیرت‌زده‌اش متعجب شدم و با نگاهی به خودم علت را یافتم. با دمپایی‌های روفرشی‌ام بیرون آمده بودم. عرق پیشانی‌ام را پاک کردم و وارد خانه شدم.

کیف دستی، موبایل و کیف پولم را برداشتم. نگاهی به گاز انداختم. کفش‌هایم را عوض کردم و از در خانه خارج شدم. کجا می‌خواستم بروم؟ هیچ نمی‌دانستم. انگار مشاعرم را از دست داده بودم. در‌حالی‌که شتابان به‌سوی مقصدی نامعلوم پیش می‌رفتم، زیر لب با خودم حرف می‌زدم: «پسر رضا… دختر من… عجب حکایتی… کی باور می‌کنه؟ آیا رضا از این موضوع خبر داره؟ نه فکر نمی‌کنم. اگر می‌دونست حتمی اشاره‌ای می‌کرد. خدایا چقدر دلم براش تنگه. چقدر در حسرت دیدنشم.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چون دوست دشمن است
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۵۴
زبانفارسی
شابک978-964-236-573-9
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چون دوست دشمن است

Marzieh Damavandi
۱۳۹۹/۳/۱۸
من قلم این نویسنده رو دوست دارم.. ممکن جای موردی داشته باشه. ولی وقتی با دقت مطالعه بشه. مشگل کلا حله. پیشنهاد میکنم. مطالعه کنید.
کتاب دوست
۱۳۹۹/۶/۱۲
با سلام. نوشته‌های خانم جلالی رو خوانده‌ام و دوست دارم. داستانهایشان از واقعیت الهام گرفته و تاثیر گذارد منتظرکتابهای جدید ایشون هستم.
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب چون دوست دشمن است

برای دریافت کتاب چون دوست دشمن است و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.