معرفی و دانلود کتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو

عکس جلد کتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو

کتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو اثر هیوسین بیکن به تحقیق در مورد دلایل دانشجویان کارشناسی، در استفاده از رسانه‌های اجتماعی در زندگی روزمره پرداخته است.

هیوسین بیکن (Huseyin Bicen) در این تحقیق، به بررسی دانشجویانی که از گروه‌های مختلف دانشگاه نییِر ایست انتخاب شدند پرداخته که 229 نفر از دانشجویان متقاضی دوره کارشناسی، از گروه آموزش توان‌بخشی ذهنی، گروه آموزش موسیقی، گروه آموزش پیش دبستانی، گروه مشاوره و راهنمایی روانشناسی، و گروه آموزش کامپیوتر و تکنولوژی آموزشی، به عنوان نمونه انتخاب شده‌اند. کتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو (Determination of university students’ reasons of using social networking sites in their daily life) تحت عنوان مقاله در بهار سال 2013 به کار گرفته شد و نظرسنجی‌های آن توسط نویسنده انجام شده است.

توسعه سریع دستگاه‌های هوشمند تلفن همراه به این معناست که بیشتر مردم هر روز از سایت‌های شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. سایت‌های شبکه‌های اجتماعی می‌تواند تأثیر عمده‌ای در شیوه زندگی مردم را داشته باشد. با وجود تلفن‌های هوشمند و سایر دستگاه‌های تلفن همراه، سایت‌های شبکه‌های اجتماعی، ابزارهای ارتباطی هستند که توسط بسیاری از افراد استفاده شده و نیز این کارکرد، باعث تغییر بسیاری از عادت‌های کاربران می‌شود.

در بخشی از کتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو می‌خوانیم:

بر اساس نتایج، دانشجویان از شبکه‌های اجتماعی بیشتر برای ارتباط سریع با دوستان خود استفاده می‌کنند. یافته‌های این کتاب نشان می‌دهد که در عصر حاضر، شبکه‌های اجتماعی سریع‌ترین ابزار ارتباطی ما هستند. از سوی دیگر دانشجویان ترجیح می‌دهند از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنند تا وضعیت دوستانشان را ببینند، عکس‌ها را به اشتراک بگذارند و عکس‌ها را بپسندند و وضعیت نظرات و آخرین اخبار را دنبال کنند.

ما می‌توانیم بیان کنیم که علاقه دانشجویان به یادگیری سبک زندگی دوستانشان، یک عامل مهمی است و از شبکه‌های اجتماعی برای درک آنچه را که در جهان در حال انجام است، استفاده می‌کنند. همه این‌ها دلایل مهمی هستند و همچنین دانشجویان از شبکه‌های اجتماعی برای یادگیری اطلاعات و رویدادهای جدید هم استفاده می‌کنند. چک کردن و به اشتراک گذاشتن فایل‌ها، دلایل اصلی استفاده از شبکه‌های اجتماعی نبود. یافته‌ها نشان می‌دهد که دانشجویان از شبکه‌های اجتماعی برای اهداف آموزشی، پیدا کردن دوستان جدید، عضویت در گروه‌ها و یا دنبال کردن افراد مشهور، استفاده نمی‌کنند. در نتیجه، دلیل اصلی استفاده از سایت‌های شبکه اجتماعی، برقراری ارتباط سریع با سایر دوستان آن‌ها است.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
هدف کتاب
مشارکت‌کنندگان
نتایج و بحث
نتیجه‌گیری
منابع و مأخذ

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو
نویسنده
مترجممریم حق شناس
ناشر چاپیانتشارات پشتیبان
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۷
زبانفارسی
شابک978-622-6598-23-1
موضوع کتابکتاب‌های علوم اجتماعی
قیمت نسخه الکترونیک
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو

برای دریافت کتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.