معرفی و دانلود کتاب راز شفای آنی بیماری‌ها - جلد اول

عکس جلد کتاب راز شفای آنی بیماری‌ها - جلد اول
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب راز شفای آنی بیماری‌ها - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب راز شفای آنی بیماری‌ها - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راز شفای آنی بیماری‌ها - جلد اول

شیوه تعامل شما با دنیای پیرامون‌تان مبتنی بر نوع نگرش و باورهایی‌ست که نسبت به خود و محیط اطراف‌تان دارید. کتاب راز شفای آنی بیماری‌ها - جلد اول نوشته‌ی مهدی داعی، با ارائه‌ی راهکارهایی سودمند به شما کمک می‌کند تا قدرت الهی و شفادهنده‌ی درونی خود را فعال نموده و با تأثیرگذاری بر جسم و روح‌تان، از پس هر نوع بیماری بربیایید و نگران امراض خود و عزیزان‌تان نباشید؛ این قدرت همان کلید سلامتی، لذت و آرامش است که جهان را با بهترین نظم ممکن اداره می‌کند.

درباره‌ی کتاب راز شفای آنی بیماری‌ها - جلد اول:

آیا از اینکه خودتان و یا یکی از نزدیکانتان گرفتار یک بیماری شده رنج می‌برید و دوست دارید این آن را از بین ببرید؟ اگر بدانید هر نوع بیماری از یک سرماخوردگی ساده تا امراض به ظاهر لاعلاج همچون انواع سرطان و آرتریت زانو، به راحتی ظرف مدت تنها چند دقیقه شفا می‌یابد، چه حالی به شما دست می‌دهد؟ با مطالعه‌ی این مجموعه متوجه می‌شوید که جملات بالا تنها یک رؤیا نبوده و با یادگیری چند تکنیک طلایی به این مهارت دست خواهید یافت.

به بیان دیگر زندگی دقیقا همچون یک بازی است، اگر قواعد این بازی را ندانیم، این تصور در ما ایجاد می‌شود که مدام باید با دیگران رقابت کرده، مراقب تهدیدات بیرونی باشیم و از چالش‌ها و اتفاقات سخت آن شکایت کنیم. اگر بتوانیم خودمان را به درستی بشناسیم، متوجه شویم که قدرت بی‌نهایتی داریم و عمیقا دلیل تمام اتفاقات زندگی را درک کنیم، در آن صورت می‌توانیم از ذهن‌مان به درستی استفاده کرده و زندگی ایده‌آلی برای خود و اطرافیانمان خلق کنیم.

شادی درون خود ماست و چیزی نیست که بخواهیم با رقابت و یا تلاش فراوان آن را از بیرون به دست آوریم. تنها باید بیاموزیم چگونه با انرژی زندگی همسو شویم تا همیشه شاد باشیم. انرژی زندگی، نبوغ بی‌نهایتی دارد که میلیاردها سال است کائنات را با نظم و دقت بسیار اداره می‌کند و ما نیز امتدادی از این انرژی هستیم. متاسفانه اکثر ما نسبت به این قدرت ذهنی و درونی خود بی‌تفاوت هستیم و آن را نادیده می‌گیریم. این نکته را فراموش نکنید تا زمانیکه خود را جدا از انرژی هوشمند زندگی بدانیم، در ذهن‌مان الگوهای فکری ناهماهنگی شکل می‌گیرد که منجر به بر هم زدن تعادل انرژی موجود درون‌مان خواهد شد و نمود آن را به صورت ناراحتی جسمی و روحی در زندگی خود مشاهده می‌کنیم.

تکنیک‌های موجود در کتاب راز شفای آنی بیماری‌ها - جلد اول به شما چنان قدرتی می‌بخشد که برای همیشه دو باور اشتباه "غیرممکن" و "محدودیت" را از ذهن‌تان حذف کنید و همان‌طور که ادموند هیلاری توانست برای اولین بار بر قله‌ی هیمالیا بایستد، شما نیز بتوانید قله‌ی خوشبختی را فتح کنید و با درهم شکستن قواعد ذهنی‌تان، خالق زندگی ایده‌آل خود باشید.

این اثر یک کتاب معمولی نیست و درک عمیق آن و ارتباط با ارتعاشات کلمات آن می‌تواند تمامی قفل‌های درون ذهن شما را برای همیشه باز کند. بنابراین بدون هرگونه قضاوت و با نشاط و تمرکز بالا این کتاب را بخوانید!

کتاب راز شفای آنی بیماری‌ها - جلد اول برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب را به افرادی پیشنهاد می‌کنیم که به دنبال فعال کردن قدرت درونی خود هستند و می‌خواهند با بالا بردن سطح آگاهی‌شان، زندگی شادتر و سالم‌تری داشته باشند.

جملات برگزیده‌ی کتاب راز شفای آنی بیماری‌ها - جلد اول:

- "آگاهی" به معنای میزان هوشیاری و فعالیت مغز با فرکانس‌های مختلف است که از طریق آن، حالات مختلفی از این دنیا را تجربه می‌کنیم.
- هر کدام از ما فضایی هستیم که داستان زندگیمان در آن اتفاق می‌افتد و تنها تماشاگه آن باید باشیم.
- ما همان آگاهی محضیم که تصمیم گرفتیم خود را از عدم وارد هستی کرده و به صورت فرم در آییم تا هدفی خاص را به انجام رسانیم.
- بیداری؛ محض و ذاتی است اما آگاهی، مشروط به داده‌های حسی است، تا نتوانید به خودتان آگاه شوید نمی‌توانید به خودتان بیدار شوید.

در بخشی از کتاب راز شفای آنی بیماری‌ها - جلد اول می‌خوانیم:

هر کدام از ما انسان‌ها، امتدادی از یک انرژی هوشمند، بی‌فرم و غیر فیزیکی هستیم و وارد این دنیای فیزیکی شده تا از طریق ارتباط با دیگران و دنیای اطراف، خود را عمیق‌تر شناخته و پتانسیل درونی خود را متجلی نماییم. برای ارتباط با دیگران و دنیای اطراف در این دنیای فیزیکی، به ابزاری فیزیکی به نام مغز نیاز داریم. مغز حاوی بیش از 100 میلیارد سلول تخصصی عصبی (نورون) می‌باشد و به طور بی‌وقفه داده‌هایی خام را از طریق حواس پنجگانه از محیط اطراف دریافت کرده و در کسری از ثانیه، آن‌ها را با دانش قبلی خود تطبیق داده، رمزگشایی کرده تا به صورت اطلاعاتی معنادار برای هر کدام از اتفاقات و چیزهایی پیدا کرده که با آن‌ها مواجه می‌شویم تا به ما کمک کند بتوانیم آن‌ها را شناخته و با آن‌ها ارتباط برقرار کنیم.

مثلا وقتی به یک سگ برخورد می‌کنیم، اطلاعات ذخیره شده در حافظه‌ی ذهن‌مان است که به ما می‌گوید این یک سگ است نه یک غورباقه و نوع برخورد ما را با آن تعیین می‌کند و یا هنگام عبور از خیابان، این اطلاعات معنادار درون حافظۀ ذهن مان است که به ما کمک می‌کنند تا بفهمیم این یک خیابان است و چگونه بدون خطر از آن عبور کنیم. به همین ترتیب در برخورد با یک آدم عصبانی، مشکل مالی و یا حتی یک بیماری جسمی، این اطلاعات قبلی بایگانی شده در حافظه ذهن ماست که به ما می‌گویند چه حسی داشته و چگونه برخورد کنیم.

به این ترتیب، هر چیزی که در این دنیا تجربه می‌کنیم، آن گونه که فکر می‌کنیم؛ "واقعی" نیست بلکه تنها تصویری بازنمایی شده بر اساس اطلاعات درون حافظه‌ی ذهن‌مان است که به روش خودش رمز گشایی نموده تا بتوانیم چیزها را در این دنیا شناخته و با آن‌ها ارتباط بگیریم و همین امر موجب می‌شود عمدتا "برداشت" درستی از اتفاقات نداشته باشیم و ناآگاهانه به آن‌ها واکنش دهیم.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: رازی که در این کتاب برملا می‌شود
1-1. چه نگرشی به دنیا دارید؟
2-1. یک سوال بسیار مهم
3-1. آگاهی چیست؟
4-1. تفاوت آگاهی و بیداری
5-1. به هشدارهای زندگی توجه کنیم
6-1. بیدار شدن به خود
7-1. بیدار شدن به خود چگونه صورت می‌گیرد؟
فصل 2: بیداری و کائنات
1-2. دنیای پدیده‌ها و دنیای غیر پدیده‌ها (فضای بیداری)
2-2. فضای بیداری از دید علمی
3-2. کائنات، فکر و ذهن
4-2. دو خصوصیت مهم عالم هستی
5-2. آیا تاکنون شده از افکارتان خلاص شوید؟
فصل 3: ذهن و فکر
1-3. ارتباط ذهن، مغز و آگاهی
2-3. وظیفه اصلی ذهن چیست؟
3-3 پایان دادن به داستان ذهنی
4-3. منشأ هر فکر کجاست؟ هر فکر
5-3. نگاهی عمیق‌تر به نفس
6-3. ارتباط بیداری محض، ذهن، روان و شخصیت
7-3. نقش ذهن در تکامل آگاهی
فصل 4: فضای بین افکار
1-4. توهم واقعیت
2-4. ریشه‌ی اصلی تمامی مسائل زندگی
3-4. تنها راه حل تمامی مسائل زندگی
4-4. تمرین توقف افکار برای کاهش مامنتوم ذهن
5-4 قدرت بودن
6-4. چرا ذهن و بدن با توقف افکار، ریلکس می‌شوند؟
7-4. دلیل تأثیر عمیق اطلاع از آگاهی محض روی رفتار
8-4. بخشش خود، باعث رهایی ما از دام گناه می‌شود
9-4. نکته بسیار مهم که باید هنگام تخلیه ذهن بدانیم
10-4. ذهن باز، زمینه ساز ارتباط با آگاهی محض

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب راز شفای آنی بیماری‌ها - جلد اول
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات موج سوم
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۹۹
زبانفارسی
شابک978-622-98416-4-8-1
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب راز شفای آنی بیماری‌ها - جلد اول

Yalda B
۱۴۰۰/۱۲/۲۵
کتابی هست که باعث تغییر و اگر هم ارتعاش با این کتاب باشید باعث تثبیت یکسری از ذهنیات شما در مورد حقیقت و واقعیت‌های زندگی میشه، اگر گوش جان بسپارید به مطالب ارائه شده و تمرین‌ها رو انجام بدهید، میتونید به نتایج اعجاب انگیز دست پیدا کنید.
Ams Davood
۱۴۰۱/۲/۱
عالی
برای درک بهتر حتما با ایمان و اعتقاد کامل کتاب را مطالعه فرمایید حتما راه گشا خواهد بود انشاء‌الله
محمد جان آبادی
۱۴۰۱/۱/۲۶
عالیست برای کسانی که تمایل دارنددراین زمینه بیشتربدانندکارهای جودیسپنزاخوبست
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب راز شفای آنی بیماری‌ها - جلد اول

برای دریافت کتاب راز شفای آنی بیماری‌ها - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.