معرفی و دانلود کتاب رقص قدرت

عکس جلد کتاب رقص قدرت
قیمت:
۳۹۹۰۰ تومان - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب رقص قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رقص قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رقص قدرت

کتاب رقص قدرت نوشته‌ سوزان گرگ و ترجمه نفیسه معتکف، سیر و سفر معنوی زنی را به تصویر می‌کشد که با قدم گذاشتن در این راه به کشمکش‌های درونی‌ خود غلبه کرد و با به دست آوردن اقتدار شخصی‌اش به چنان آرامشی دست یافت که کمک کرد به هر آن‌چه می‌خواهد دست یابد.

رقص قدرت کتابیست الهام‌بخش، برای هر کسی که بخواهد به خواسته‌هایش دست یابد. ما هیچ‌چیز را آن‌طور که هست، نمى‌بینیم، بلکه همه‌چیز را آن طور که خود مى‌خواهیم، مى‌بینیم.

بنا بر احادیث، مرگ یکى از حریفان مبارز است. قوى‌ترین و خطرناک‌ترین حریف او نیز نفس اوست. اقتدار مبارز هرچه بیشتر شود، سوء استفاده از آن آسان‌تر است و وسیله لطمه زدن به خود و دیگران فراهم‌تر مى‌شود. ناوال‌هاى پیشین به‌ طور صحیح انرژى کسب نکرده بودند و ترس از مرگ در آنان ادامه داشته است.

آنان سعى مى‌کردند راهى بیابند تا بعد از مرگ نیز اقتدار شخصى خود را حفظ کنند. مى‌پنداشتند دنیا همچون عقابى بزرگ است که بعد از مرگ، روح آن‌ها را مى‌بلعد. سوزان گرگ (Susan Gregg) یاد گرفت که خودش انرژى را تعبیر و تفسیر کند و سرانجام مرگ را به جاى فراموشى، به‌ عنوان حس وحدانیت درک کرد. تمام این مراحل تلاشى است براى این‌که ببینیم مسئول زندگى ما روح‌مان است یا ذهن ما.

ذهن به گونه‌اى باور نکردنى مقتدر است. ذهن ما بر این باور است که تلاش ما براى حفظ بقاى ذهن‌مان است. بنابراین نیل به آزادى را حتى‌الامکان دشوار مى‌سازد. ذهن ما ترجیح مى‌دهد ما را مرده ببیند تا آزاد. وقتى به آزادى برسیم، خودِ معنوى‌مان مسئول مى‌شود و ذهن‌مان دیگر حدس نمى‌زند و سخن‌ پراکنى نمى‌کند.

رسیدن به آزادى سفرى جالب است. ما هیچ‌چیز را آن گونه که هست نمیبینیم، بلکه همه‌چیز را همان گونه که می‌خواهیم میبینیم. ذهن اما به هر دری میزند تا مانع هرگونه تغییر و تحولی در وجودمان شود.

در بخشی از کتاب رقص قدرت (Dance of power) می‌خوانید:

در ذهن شما خروارها خواستۀ برآورده‌ نشده وجود دارد. ذهن معمولا سریع‌تر از آن‌چه مى‌توانیم به‌ دست آوریم، چیزى به فهرست خواسته‌هایمان اضافه مى‌کند. توجه کنید چه نوع افکارى شما را از زمان حال بیرون مى‌برد. اگر براى شاد بودن تا فردا صبر کنید، باید تا ابد منتظر باشید، درست مانند شعرى که مى‌گوید: فردا همیشه دور از دسترس است.

فهرست مطالب کتاب

سیر و سلوک معنوى
مقدمه
1: ملاقات
2: تونل
3: جوهر حقیقى
4: کائنات
5: نقطه‌ ایمنى و نقطه‌ دگرگونى
6: کار با آینه
7: آیین ویژه‌ آب
8: عادات روزمره
9: شناخته‌ها و ناشناخته‌ها
10: پویندگان و رؤیابینان
11: معجزه و قدرت
12: آیین ویژه‌ آتش
13: اقتدار شخصى و خودبزرگ‌بینى
14: اقتدار
15: شفادهنده
16: دایره
داستان زندگى من
سخن آخر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رقص قدرت
نویسنده
مترجمنفیسه معتکف
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۴۸
زبانفارسی
شابک978-964-236-853-2
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های زندگی نامه
قیمت نسخه الکترونیک
۳۹۹۰۰ ت - 7.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب رقص قدرت

Malihe Safdari
۱۳۹۸/۴/۷
با سلام و خسته نباشید... از اینکه این کتاب خوب را در اختیار خوانندگان قرار دادید بسیار سپاسگزارم، فقط خواندن کتاب به این سبک نرم افزاری واقعا سخت است و تمام لذت خواندن و تمرکز خواننده را برهم میزند... خواهش میکنم فایل پی دی اف این کتاب را بگزارید تا خوانندگان انقدر عذاب نکشند... متشکرم
Hanie Gh
۱۳۹۹/۲/۷
کتاب اموزنده‌ای هست البته بعضی از قسمتهاش یکم سنگینه و توضیحاتش بدون معلومات قبلی زیاد قابل درک نیست درعین حال بازم خوندنش مفیده
مهدی احمدوند
۱۳۹۷/۱۰/۲۶
سبک کتاب مانند مجموعه کاستاندا میباشد و من عاشق عرفان سرخپوست هستم از نظر من این کتاب لایق بالاترین نمره است
Fereshte Sa
۱۳۹۷/۲/۲۴
از انتشارات نسل نواندیش سپاسگزارم همیشه کتاب‌های بسیار خوبی را برای ترجمه انتخاب میکنند.
الهه شفیعی
۱۳۹۷/۴/۱۸
کتاب خوب یعنی کتاب رقص قدرت
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب رقص قدرت

برای دریافت کتاب رقص قدرت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.