معرفی و دانلود کتاب طرز فکر میلیونری

عکس جلد کتاب طرز فکر میلیونری
قیمت:
49000 تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب طرز فکر میلیونری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب طرز فکر میلیونری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب طرز فکر میلیونری

خواندن کتاب طرز فکر میلیونری، به تالیف پت مسیتی، به شما کمک خواهد کرد تا بدانید چرا برخی افراد هر روز ثروتمند‌تر می‌شوند و شما چطور می‌توانید این روش‌ها را به کار بندید و به این جمع وارد شوید.

رسیدن به پول و درآمد بیشتر آرزوی هر انسانی است. از دید ما، این اتفاق برای هر شخصی ممکن است. بدون توجه به این‌که در کجا هستید و به چه شغلی مشغول‌، شما هم می‌توانید برای خود شخصی مهم بشوید و به درآمدی خوب برسید. اما یک شرط دارد! شرط رسیدن به موفقیت در هر فرهنگی، در هر جامعه‌ای، در هر اقتصادی و در هر زمانه‌ای، این است که طرزفکری درست و مثبت داشته باشید. طرزفکری میلیونری داشته باشید!

طرز فکر میلیونری در هر اتفاقی نکات مثبت را می‌بیند و تقویت می‌کند و آینده را مثبت می‌بیند و با روش‌هایی که در کتاب طرزفکر میلیونری (the 1million reason to change your mind) آمده است هر روز این ذهنیت را در خود تقویت می‌کند؛ و با این روش خیلی زود نتیجه‌ی کار را می‌بیند و می‌شود میلیونر.

در مقابل، طرز فکر فقیرانه، که حتی صحبت در مورد آن را جایز نمی‌دانیم باعث می‌شود که شخص صاحب آن، روزبه‌روز به روز فاجعه نزدیک‌تر بشود!

مطمئن باشید طرز فکر میلیونری با برخی کتاب‌های دیگر که فقط از رویا و خیال صبحت می‌کنند متفاوت است و حتی آن‌قدر جذاب است که فکر می‌کنیم نتوانید تا تمام کردن آن زمان زیادی صبر کنید. به دنیای طرزفکر میلیونری خوش آمدید.

همه در این جهان دوست دارند به سمت جلو حرکت کنند. این کاملاً طبیعی است که انسان‌ها برای بیشتر خواستن آفریده شده‌اند. ما برای کمک به آدم‌ها ساخته شده‌ایم، ولی هیچ‌کدام به اندازه‌ی پَت مِسیتی در این‌کار موفق نبوده‌ایم، به همین دلیل است که کتاب طرز فکر میلیونری این‌قدر اهمیت دارد. پت، مثبت‌اندیشی مُسری و تجربه‌ی خود در زمینه موفقیت را به کارگرفته است تا رازهایی که به ‌موفق شدن کمک می‌کند را با شما تقسیم کند.

ما ضرورتاً با این ‌آگاهی که چطور موفقیت خود را افزایش دهیم متولد نمی‌شویم. همه‌ی ما شایسته‌ی این هستیم که به خود کمک کنیم تا به ‌جایی که می‌خواهیم برسیم، فقط کافی است که بخواهیم و از تمام چیزهایی که به ما گفته می‌شود یاد بگیریم، سپس دانش جدید خود را به کار ببریم و تغییرات را در زندگی خود مشاهده کنیم.

برخلاف تصور همگان، افراد موفق در کاخ‌های خود ننشسته‌اند تا پول‌های‌شان را بشمارند. همه‌ی آن‌ها افراد معمولی هستند که به ‌سادگی هدف‌های خود را می‌شناسند و بر روی آن‌ها تمرکز کرده و به دنبال‌شان می‌روند. آن‌ها تفاوتی با ما ندارند. آن‌ها تنها طرزفکر یک میلیونر را به‌دست آورده‌اند و فهمیده‌اند همه‌ی ما نیاز داریم خود را از قیدوبند افکاری که ما را به عقب بر‌می‌گردانند رها کنیم. مطمئناً، همه‌ی آن‌ها تصمیم‌گیری‌های سختی داشته‌اند و یا برای رسیدن به اهداف‌شان فداکاری کرده‌اند. اما بدون شک، موفقیت، تمام سختی‌هایی که متحمل شده‌اند را به لذت تبدیل کرده است.

چیزی که کتاب طرز فکر میلیونری به ما یاد داد می‌دهد، اهمیت وجود مربی است. باور غلط این‌که کسانی که می‌توانند، کار را انجام می‌دهند و کسانی که نمی‌توانند، فقط درسش را می‌دهند از نظر پت مسیت (Pat Mesiti) بی‌معنی است. پت معتقد است: او می‌تواند کار را انجام دهد و می‌تواند یاد بدهد و مانند هر معلم ارزش‌مندی به یادگیری ادامه می‌دهد. پت مطمئناً به‌عنوان یک کارشناس قوی در زمینه‌ی کاری خود شناخته می‌شود و به‌این دلیل است که به‌طور مداوم دانش و اطلاعات خود را به روز می‌کند. او ادعا می‌کند همیشه یک کتاب در کیفش به ‌همراه دارد و اگر کسی او را بدون کتاب دید 1000 دلار نقداً دریافت می‌کند! دفعه‌ی ‌بعد که پت را در یک کنفرانس ملاقات کردید سعی کنید مچ او را بگیرید! شرط می‌بندم که تلاش شما بی‌نتیجه خواهد بود.

کتاب طرز فکر میلیونری از مجموعه کتاب‌های زندگی و کسب‌و‌‌کار موفق برای همه است.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه‌ی ناشر
مقدمه‌ی مترجمین
پیش‌گفتار
مقدمه
فصل اول: آیا شما ویروس ذهنی دارید؟
فصل دوم: مسیر را به سمت خوش‌بختی تغییر بده
فصل سوم: افکارتان، اعمال‌تان خواهند شد
فصل چهارم: پیشرفت یک طرزفکر میلیونری
فصل پنجم: از دیوارهای ذهن خود بالا بروید
فصل ششم: نگرش مثبتی در مورد خود ایجاد کنید
فصل هفتم: 10 ویژگی کلیدی طرزفکر میلیونری
فصل هشتم: نگرش خود را نسبت به پول درست کنید
فصل نهم: شکست را معلم خود کنید
فصل دهم: بدانید که چه می‌خواهید
فصل یازدهم: توجه کن
فصل دوازدهم: پیش‌رفت با انتخاب اتفاق می‌افتد
فصل سیزدهم: چگونه تصمیمات خوب بگیریم
فصل چهاردهم: کمک بگیرید
فصل پانزدهم: هدفت ستاره‌ها باشد
فصل شانزدهم: آرزوی خود را با اشتیاق تقویت کنید
فصل هفدهم: اشتیاق خود را با یک دلیل تقویت کنید
نتیجه‌گیری
کتاب‌های زندگی و کسب و کار موفق برای همه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب طرز فکر میلیونری
نویسنده
مترجمخلیل رضوی، پروانه پاک
ناشر چاپیانتشارات کهکشان دانش
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات226
زبانفارسی
شابک978-600-6524-04-7
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
49000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب طرز فکر میلیونری

mohammad gh
۱۳۹۸/۹/۲
کتاب خوبی در خصوص طرز تفکر و آثار تفکر هست اگر عمیقا به تفکر خودمون نکاه کنیم با خوندن این کتاب خیلی از مشکلات فکریمون پیدا میکنیم و باید اصلاح کنیم
میلاد آقابراری
۱۳۹۷/۱/۳۱
سلام، کتاب دیگری با موضوع mindset اگر می‌شناسید لطفا معرفی کنید، با تشکر
Ghaem Ghaem
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
سلام
دو فصل اول این کتاب را که خواندم
راغب شدم اونو بخرم
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب طرز فکر میلیونری

برای دریافت کتاب طرز فکر میلیونری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.