معرفی و دانلود کتاب بزن قدش! این یه قانونه: خودباوری، کلید کنترل زندگی

عکس جلد کتاب بزن قدش! این یه قانونه: خودباوری، کلید کنترل زندگی
قیمت:
66000 تومان - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب بزن قدش! این یه قانونه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بزن قدش! این یه قانونه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بزن قدش! این یه قانونه: خودباوری، کلید کنترل زندگی

کتابی دیگر از نویسنده‌ی پرفروش در سطح جهانی؛ مل رابینز بعد از غوغایی که با اثر قبلی خود "قانون 5 ثانیه" به پا کرد، حالا با راهکاری ساده و اثبات‌شده در کتاب بزن قدش! این یه قانونه بازگشته تا به شما بیاموزد چطور کنترل زندگیتان را به دست بگیرید و زندگی زیسته‌ی بهتری برای خود رقم بزنید.

درباره کتاب بزن قدش! این یه قانونه:

اجازه ندهید عنوان کتاب شما را گول بزند. این بار برخلاف همیشه قرار نیست فقط از دیگران حمایت کنید. کتاب پرفروش بزن قدش! این یه قانونه (The High 5 Habit) درباره‌ی تشویق خودتان است. تصور کنید اندکی از آن عشق وسیعی را که نثار دیگران کرده‌ایم، به خود می‌بخشیدیم و این امر را به یک عادت تبدیل می‌کردیم. در این صورت رشد توقف‌ناپذیری برای خود رقم می‌زدیم.

هر کدام از ما به اندازه‌ی خود رنجیده، زخمی و خسته‌ایم، زیرا اساس زندگی غیرمنصفانه و کمی بی‌رحمانه است. به همین دلیل باید عشق و تحسینی که نیازمند آن هستیم، به خود ببخشیم. در دنیای واقعی نجات‌دهنده‌ای در کار نیست، قهرمان کارتون‌ها با آن قدرت‌های هیجان‌انگیزشان وجود ندارند و متاسفانه کسی قرار نیست ما را نجات بدهد. تمام سنگینی بار این موضوع بر شانه‌های خودمان است.

اگر شک و تردید لحظه‌ای رهایتان نمی‌‌کند (و چه کسی را رها می‌کند؟)، اگر از دست آن صدای انتقادکننده‌ی در سرتان خسته شده‌اید (کسی هست که بتواند آن صدای وز وزو را از سرش بیرون کند؟)‌ و اگر در عین موفق بودن بسیار، نمی‌توانید بر چیزی جز شکست‌هایتان تمرکز کنید، راه حل مشکلات شما این‌جاست. شما تنها نیستید، افراد بسیاری هستند که از این وضعیت خسته شده‌اند. اما مل رابینز (Mel Robbins) این‌جاست تا این کتاب ارزشمند و غنی را تقدیمتان کند و به شما نشان دهد زندگی می‌تواند بسیار ساده‌تر از آنی باشد که شما می‌پندارید. تنها کافی‌ست به این قانون عمل کنید: بزن قدش.

کتاب بزن قدش! این یه قانونه در سال 2021 منتشر شده و مل رابینز با استفاده از داستان‌ها و تجربه‌های عملی به ما می‌آموزد که چگونه می‌توان باور خود را به یک عادت تبدیل کرد و از این طریق با اطمینان به سمت اهداف و رویاهای خود گام برداشت.

کتاب بزن قدش! این یه قانونه مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های خودیاری و توسعه‌ی فردی علاقه دارید، مطالعه‌ی این کتاب به شما توصیه می‌شود.

با مل رابینز بیشتر آشنا شویم:

او یکی از نویسندگان پیشتاز در حوزه‌ی رشد فردی و پرورش خود است. آثار مل رابینز، از جمله کتاب قانون 5 ثانیه، همه در صدر جدول پرفروش‌ترین آثار قرار گرفته‌اند و پادکست‌ها و دوره‌های آنلاین مخصوص او زندگی بیش از نیم میلیون دانشجو را در سراسر جهان از این رو به آن رو کرده‌اند. آثار رابینز به بیش از سی و شش زبان ترجمه شده‌ و الهام‌بخش مردمان بسیاری در سراسر جهان بوده‌اند و گروه‌های مختلفی مثل سازمان‌های کهنه‌سربازان، متخصصان مراقبت از سلامت و برندهای برتر دنیا، برای الهام‌بخشی به مردم از آن استفاده کرده‌اند تا آن‌ها را به داشتن اعتمادبه‌نفس، تأثیرگذاری و شکوفایی بیشتر ترغیب کنند. ویدئوهای آنلاین مل رابینز بیش از یک میلیار بار بازدید خورده‌اند، از سخنرانی‌های او در تاریخ سخنرانی‌های تدکس به عنوان یکی محبوب‌ترین‌ها یاد می‌شود و افراد بسیار زیادی برای شرکت در سمینارهای او ثبت نام می‌کنند.

جملات برگزیده‌ی کتاب بزن قدش! این یه قانونه:

- همه‌چیز از خودتان شروع می‌شود.
- نگرش شما نسبت به خودتان، نگرشتان نسبت به دنیاست.
- قوی‌ترین نیروهای جهان، تشویق، تحسین و عشق است. و شما این‌ها را از خودتان دریغ می‌کنید.
- بدانید که هرقدر هم که گودال شرمتان عمیق باشد، باز هم می‌توانید از آن بیرون بیایید و از نو شروع کنید.

در بخشی از کتاب بزن قدش! این یه قانونه می‌خوانیم:

اگر تفکر مثبت به‌تنهایی می‌توانست زندگی‌تان را دگرگون کند، تا‌به‌حال از آن استفاده کرده بودید. می‌خواهم پیش از ادامۀ بحث، نکته‌ای را صریح و واضح بگویم. عادت بزن قدش کاری در جهت تحسین دروغین خود یا تفکر مثبت اجباری نیست. این کتاب دربارۀ تغییر آن بخشی از برنامه‌ریزی زندگی است که شما را در رابطه‌ای مخرب و غیرحمایتی با خودتان نگه می‌دارد.

رسیدن به سبک زندگی جدید فقط با تفکر میسر نمی‌شود. با آرزو کردن هم چنین تغییری حاصل نمی‌شود. این تغییر نیازمند تمرین و اجرای عادات جدید است. اگر می‌خواهید زندگی‌تان متفاوت شود، باید متفاوت رفتار کنید و تصمیمات متفاوتی هم بگیرید. هرچند تفکر مثبت می‌تواند حالتان را بهتر کند، افراد بسیاری را می‌شناسم که هرقدر هم سعی می‌کنند در زندگی‌شان مثبت‌اندیش باشند، باز هم درجا می‌زنند.

علتش این است که موانع پیش روی ما واقعی‌اند و بعضی‌شان هم بسیار دشوارند.

شما نمی‌توانید به شرایط وحشتناکی که در آن قرار گرفته‌اید نگاه کنید و به خودتان بگویید که همه‌چیز عالی است. این «مثبت‌اندیشی سمی» است و اثری از آن در این کتاب نخواهید دید. شما نمی‌توانید مشکلات جدی، آسیب‌های دوران کودکی، نابرابری‌های سیستماتیک، اعتیاد، نژادپرستی، تبعیض، دردهای مزمن، سوءاستفاده و سایر تجارب بسیار سخت را که مردم در زندگی‌شان با آن‌ها مواجه‌اند، با مثبت‌اندیشی کاذب ماست‌مالی کنید. من سال‌ها در انجمن مددکاری حقوقی وکیل‌مدافع کیفری بوده‌ام و به‌عینه دیده‌ام که فقر و تبعیض‌های سیستماتیک، چطور مردم را از مسیر موردنظرشان منحرف می‌کند.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: شما لایق یک زندگی به سبک «بزن قدش» هستید
فصل دوم: علم ثابت کرده که این کار اثر دارد
فصل سوم: چند سؤال دارم...
فصل چهارم: چرا خودم را عذاب می‌دهم؟
فصل پنجم: من درمانده‌ام؟
فصل ششم: تمام این مزخرفات منفی از کجا می‌آیند؟
فصل هفتم: چرا یک‌دفعه همه‌جا قلب می‌بینم؟
فصل هشتم: چرا زندگی این‌قدر برای بقیه راحت است و برای من نیست؟
فصل نهم: اگر چیزی نگویم، راحت‌تر نیست؟
فصل دهم: بهتر نیست فردا شروع کنم؟
فصل یازدهم: تو مرا می‌پسندی؟
فصل دوازدهم: چرا در هر کاری گند می‌زنم؟
فصل سیزدهم: واقعاً از پسش برمی‌آیم؟
فصل چهاردهم: شاید دوست نداشته باشید این فصل را بخوانید
فصل پانزدهم: بالاخره معنای پشت هر‌چیز معلوم می‌شود
چگونه به‌خاطر خودتان از خواب بیدار شوید
هدیه‌ای از طرف مل
سپاسگزاری
دربارۀ نویسنده
پی‌نوشت‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بزن قدش! این یه قانونه: خودباوری، کلید کنترل زندگی
نویسنده
مترجمصدرا صمدی دزفولی، علی ابوالحسنی
ناشر چاپینشر مون
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات280
زبانفارسی
شابک978-622-7585-75-9
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
66000 ت - 6.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بزن قدش! این یه قانونه

نسیم طاهری
۱۴۰۰/۱۰/۲۳
بسیار عالی بود و میشه باهاش اعتماد ب نفس فوق العاده‌ای بدست اورد
زهرا کردی
۱۴۰۱/۹/۲۷
کتابی که لازمه چند بار مطالعه بشه، تا این حد جذابه
امیرحسین عباس پور
۱۴۰۰/۱۲/۱۴
واقعا پیشنهاد میکنم
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب بزن قدش! این یه قانونه

برای دریافت کتاب بزن قدش! این یه قانونه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.