معرفی و دانلود PDF کتاب وای آدم‌ها چقدر خوشحال‌اند

عکس جلد کتاب وای آدم‌ها چقدر خوشحال‌اند
قیمت:
۶۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب وای آدم‌ها چقدر خوشحال‌اند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب وای آدم‌ها چقدر خوشحال‌اند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب وای آدم‌ها چقدر خوشحال‌اند

کتاب وای آدم‌ها چقدر خوشحال‌اند روایتگر داستانی جذاب و کودکانه از زبان موش‌ها به قلم لیلا ملت دوست، در مورد دو موش به نام‌های موشک و موشا است که تازه به دنیا آمده‌اند و اجازه بیرون رفتن از لانه را ندارند.

موضوع کتاب وای آدم‌ها چقدر خوشحال‌اند در مورد چیست؟

موش‌ها در محوطه‌ی شهربازی زندگی می‌کردند. خانه‌ی آن‌ها درست کنار خیابان، نزدیک به جایی پر از وسایل بازی بود.
موشک و موشا تازه به دنیا آمده بودند و هنوز اجازه نداشتند از لانه بیرون بروند. هر بار که ماشینی رد می‌شد یا ماشینی می‌گذشت یا چرخ و فلک به بالاترین نقطه خود می‌رسید، سایه آن‌ها روی دیوار لانه‌ی غار مانند موش‌ها می‌افتاد. موش کوچولوها هم فریاد می‌زدند و با خوشحالی از مادرشان می‌پرسیدند: مامان این چیست؟ مامان آن چیست؟

لیلا ملت ‌دوست نویسنده کتاب وای آدم‌ها چقدر خوشحال‌اند که در رشته فلسفه تحصیل کرده و مربی کودکان است، می‌گوید: تلاش کردم دانسته‌های مربی‌گری خود در زمینه کودک و فلسفه را با هم تلفیق کنم و با خلق یک داستان وارد دنیای کودکان شوم. تا حدودی می‌توانم بگویم علائق کودکان، نوع نگاهشان به دنیا و مسائل مختلف را می‌شناسم و در واقع با جذابیت‌های آن آشنا هستم. با وجود این دانسته‌ها و تلفیق آن‌ها با رشته‌ای که در آن تحصیل کردم سعی کردم یک داستان کودکانه با نگاه فلسفی بنویسم.

در واقع می‌توان گفت این کتاب را علاوه بر گروه سنی ابتدایی که مخاطبان اصلی کتاب هستند، بزرگسالان نیز می‌توانند مطالعه کنند و از زبان قصه و داستان کتاب وارد دنیای کودکان شوند. این داستان نگاهی فلسفی به دنیا دارد و نگاه ما به دنیا را به تصویر می‌کشد؛ این که این نگاه محدود بوده، در حالی که دنیایی که ما در آن زندگی می‌کنیم بسیار وسیع است.

نویسنده این اثر با بیان این که این قصه از زبان موش‌ها روایت می‌شود، افزود: موش‌های قصه نمادی از انسان‌های معمولی و عادی جامعه هستند که در دنیای افکار محدود خود اسیر هستند، در حالی که دنیای واقعی بسیار متفاوت‌تر و وسیع‌تر از تصورات ما از هر لحاظ است.

کتاب وای آدم‌ها چقدر خوشحال‌اند برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان آموزنده و شیرین برای کودکان دبستانی مناسب است و آن‌ها را در دنیای جالب کتاب غرق می‌کند و قدرت تخیل و نبوغ‌شان را پرورش می‌دهد.

در بخشی از متن کتاب وای آدم‌ها چقدر خوشحال‌اند می‌خوانیم:

موشا وقتی این صداها را می‌شنید، به برادرش می‌گفت: «بیچاره آدم‌ها! چقدرجیغ می‌زنند... حتماً گربه‌های دنیای آن‌ها
خیلی سیاه، خیلی دراز و خیلی بد هستند.»

موشک هم به خواهرش دلداری می‌داد و می‌گفت: «ناراحت نباش؛ قول می‌دهم وقتی بزرگ شدم، گربه‌ی سیاه درازی را
که آدم‌ها را دنبال می‌کند، از بین ببرم تا آدم‌ها کمتر رنج بکشند.»

مامان موش‌ها به حرف‌های بچه‌های عزیزش گوش می‌داد و سرش را تکان می‌داد و می‌خندید. موشک از او می‌پرسید: «مامان چرا می‌خندی؟!» مامان هم می‌گفت: «پسرم! وقتی خودت دیدی، می‌فهمی...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب وای آدم‌ها چقدر خوشحال‌اند
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سروش
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۸
زبانفارسی
شابک978-964-121647-6
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۶۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب وای آدم‌ها چقدر خوشحال‌اند

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب وای آدم‌ها چقدر خوشحال‌اند

برای دریافت کتاب وای آدم‌ها چقدر خوشحال‌اند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.