معرفی و دانلود PDF کتاب قصه‌های 6 ساله‌ها

عکس جلد کتاب قصه‌های 6 ساله‌ها
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های 6 ساله‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های 6 ساله‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه‌های 6 ساله‌ها

کتاب قصه‌های 6 ساله‌ها از مجموعه قصه‌های خارق‌العاده و خواندنی برای بچه‌ها، داستان‌های جذاب و مختلفی از حیوانات را با تصویرگری‌های زیبا و چشم‌نواز به تصویر می‌کشد.

کتاب قصه‌های 6 ساله‌ها (Stories for 6 year olds) برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب 5 داستان مختلف همراه با تصاویری رنگارنگ دارد که برای کودکان دوست‌داشتنی و جالب است. خردسالان به خوبی با این کتاب جذاب ارتباط برقرار می‌کنند و حتی اگر شما، مجال خواندن آن را برایشان نداشته باشید، از ورق زدن و مشاهدۀ تصاویر رنگی و زیبای آن لذت می‌برند.

در بخشی از کتاب قصه‌های 6 ساله‌ها می‌خوانیم:

یک روز خوب و آفتابی بود. بابا پرسید: «برویم پیکنیک؟» دنیس گفت: «بله، لطفا». او تند رفت تا توی قفسه زیر پله‌ها را بگردد. صدای دنگ دنگ و کشیدن وسایل می‌آمد. مامان در حالی که داشت غذاها را توی سبد پیکنیک می‌گذاشت، پرسید: «دنیس، داری چه کار می‌کنی؟» دنیس در کوله پشتی‌اش را بست و چکمه هایش را برداشت و به مامان گفت: «کاری نمی‌کنم».

فهرست مطالب کتاب

دنیس داری چه کار می‌کنی؟
بانی شجاع
فرار عالی دینکی
شاهزاده خانم دزد دریایی
معجون عمو پرسی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه‌های 6 ساله‌ها
نویسنده
مترجمعطیه نیک آئین کوپائی
ناشر چاپیانتشارات تازه‌ها
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۴۹
زبانفارسی
شابک978-964-7834-71-1
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قصه‌های 6 ساله‌ها

Maryam jeddi
۱۴۰۰/۳/۲۱
سلام، مضمون قصه‌ها آموزنده و زبان ساده اون برای پسرم بسیار دلنشین بود و حتی میشه گفت تاثیر گذار تا جائیکه تشابه موضوع قصه‌ها رو سعی میکرد تو زندگی خودش پیدا کنه و با قصه‌ها ارتباط برقرار میکرد
تصاویر با متن ارتباط دارن و پسرم از روی تصاویر تقریبا تمام قصه رو برام بازگو می‌کنه
فقط کاش هر صفحه از و
کتاب روی صفحه گوشی هم به لحاظ گرافیکی جوری تنظیم میشد که فقط یک صفحه نمایش داده میشد الان اندازه صفحه نمایش گوشی من ۱۰ سانت هست یک صفحه کامل در وسط و دو تا صفحه نیمه در بالا و پایین قابل مشاهده هست که باعث میشد پسرم گیج بشه
Shabaviz .8
۱۴۰۰/۹/۱۲
دختر شش ساله من خیلی دوست داشت برای کودکان پنج تا هفت سال مناسبه چند داستان متوسط با موضوعات متفاوت و جذاب از حیوانات با نقاشیهای رنگی و جذاب و قیمت عالی با بن تخفیف ممنون کتابراه
HSM 5
۱۴۰۰/۱۲/۳
داستانهای خوبی داره واسه بچه‌ها اگرچه تعداد داستانها زیاد نیست ولی مفید و اموزشی بود
محمدمهدی زاهدیان
۱۴۰۱/۲/۱
خوب بود ولی باز هم مشکل ترجمه
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب قصه‌های 6 ساله‌ها

برای دریافت کتاب قصه‌های 6 ساله‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.