معرفی و دانلود PDF کتاب بدن من برای خودمه

عکس جلد کتاب بدن من برای خودمه
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بدن من برای خودمه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بدن من برای خودمه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بدن من برای خودمه

بدن هر کودک مرز و حریم دارد. درک و آگاهی از این مرز و اینکه اگر فردی این حریم را از بین برد، چه کار باید کنند برای امنیت هر کودکی از اهمیت زیادی برخوردار است. کتاب بدن من برای خودمه نوشته‌ی جیل استاریشفسکی، بسیار صمیمانه و دوستانه، این پیام را به کودکان، والدین، معلم‌ها و ... انتقال می‌دهد.

درباره‌ی کتاب بدن من برای خودمه:

جیل استاریشفسکی (Jill Starishevsky) در کتاب بدن من برای خودمه (My Body Belongs to Me) با زبانی بچه‌گانه و بدون ایجاد دلهره و ترس، مسئله‌ی تجاوز به کودک را با تصاویری زیبا به تصویر می‌کشد و به آنان می‌آموزد که بدنشان حریم خصوصی‌شان است.

از نخستین چیزهایی که به کودکان آموزش می‌دهیم این است که چگونه اعضای گوناگون بدنشان را بشناسند و آن‌ها را نام ببرند. بچه‌ها هر چقدر رشد می‌کنند و بزرگ‌تر می‌شوند، باید یک گام جلوتر بروند و بدانند بعضی از اعضای بدنشان خصوصی است. هر کودک با هر جنس، سن و گذشته‌ای شاید روزی مورد سوءاستفاده جنسی قرار بگیرد، با این حال بزرگ‌ترها هنوز نمی‌دانند که چطور و چه زمانی با فرزندانشان در این باره صحبت کنند.

نکوداشت‌های کتاب بدن من برای خودمه:

- گروه‌های حقوقی در سراسر کشور می‌گویند که این کتاب ابزار مهمی برای والدین خواهد بود. (کالین لانگ)

- وقتی صحبت از ایمنی شخصی کودکان به میان می‌آید، پیشگیری امری کلیدی است. آفرین به خانم استاریشفسکی برای این کتاب! (کیمبرلی کلیتون بلین)

- این اولین کتاب کودکی است که دیده‌ام واقعاً به موضوعاتی می‌پردازد، که بچه‌ها بتوانند آن را درک کنند و برایشان ترسناک یا سنگین نیست. (پتی فیتزجرالد)

- کتابی که به کودکان به صورت واضح و قابل درک توضیح می‌دهد که آزار جنسی کودکان چیست، چرا تقصیر آن‌ها نیست، و چرا ضروری است که به عنوان یک بزرگسال به آن‌ها بگوییم چه زمانی اتفاق می‌افتد. (راس الیس)

- این کتاب با بیانی راحت و تصاویر جذاب، هم به بزرگسالان و هم به کودکان کمک می‌کند تا در مورد موضوعی صحبت کنند که صحبت کردن در مورد آن برای هر کسی، چه خصوصی و چه عمومی، اغلب بسیار سخت است. (Pamela Pine)

کتاب بدن من برای خودمه برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان آموزنده برای کودکان 3 تا 8 سال بسیار مناسب و مفید است و به آنان اهمیت حفظ حریم شخصی و جلوگیری از سوءاستفاده جنسی توسط دیگران را می‌آموزد.

در بخشی از کتاب بدن من برای خودمه می‌خوانیم:

این بدن من است و فقط متعلق به من است.
من زانو و آرنج دارم و قسمت‌های دیگری که می‌توانید ببینید.
قسمت‌های دیگری هم دارم که برای دیدن نیست.
من آن قسمت‌ها را اندام خصوصی می‌نامم. شما هم آن‌ها را دارید.
مادر و پدرم به من گفته‌اند:
من گنج آن‌ها هستم و اگر کسی به من صدمه بزند تا همیشه باید به سمت آن‌ها بروم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بدن من برای خودمه
نویسنده
مترجممعصومه امیرزاده
ناشر چاپیانتشارات عارف کامل
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۷
زبانفارسی
شابک978-600-8653-49-3
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بدن من برای خودمه

بهاره محمدی
۱۴۰۱/۵/۹
خیلی نکته جدید و تازه‌ای نداشت اما حس امنیتی که بچه با خانواده پیدا میکرد قشنگ بود
فرشته
۱۴۰۱/۵/۱۱
خیلی خوبه این کتاب چون یاد میده مراقب بدن خودمون باشیم
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب بدن من برای خودمه

برای دریافت کتاب بدن من برای خودمه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.