معرفی و دانلود کتاب سرت را از زندگی‌ام بکش بیرون: راهنمای رک بودن برای دختران خوب

عکس جلد کتاب سرت را از زندگی‌ام بکش بیرون: راهنمای رک بودن برای دختران خوب
قیمت:
۴۱۰۰۰ تومان - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب سرت را از زندگی‌ام بکش بیرون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سرت را از زندگی‌ام بکش بیرون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سرت را از زندگی‌ام بکش بیرون: راهنمای رک بودن برای دختران خوب

راهنمای رک بودن برای دختران خوب! الکساندرا راینوارث در کتاب سرت را از زندگی‌ام بکش بیرون، پاسخ غیرمنتظره‌ای به یک پرسش عجیب می‌دهد: «اگر برخی مواقع در زندگی‌مان رفتاری همچون یک فرد عوضی داشته باشیم، چه می‌شود؟» نویسنده در اثر پرفروش خود، شما را راهنمایی می‌کند تا دیگر اجازه ندهید اطرافیان‌ در زندگی‌تان سَرَک بکشند و با رفتارها و کارهایشان آزارتان دهند.

درباره‌ی کتاب سرت را از زندگی‌ام بکش بیرون:

الکساندرا راینوارث در کتاب پیش رو، به مخاطبان زن خود یاد می‌دهد که چگونه حدومرز خود را در ارتباط با دیگران مشخص کنند، برای رشد فردی و آرامش خیال خودشان اهمیت بیشتری قائل باشند، افراد نامناسب و به اصطلاح آدم‌های سمی را از زندگی‌شان پاک کنند، از شر افرادی که علاقه‌ای به آن‌ها ندارند راحت شوند، دیگر در خصوص حرف یا قضاوت دیگران نگرانی نداشته و تصمیم‌گیرنده‌ی زندگی خودشان باشند، به استقبال نیازها و خواسته‌های خود بروند، اجازه‌ی دخالت در زندگی‌شان را به هیچ‌کس ندهند، در کمال ادب و احترام حرف‌هایشان را رک بزنند و درنهایت همان طور که همواره دوست داشتند زندگی کنند.

نویسنده در کتاب سرت را از زندگی‌ام بکش بیرون (The good girl's guide to being a d*ck) با یک مثال جالب به شما می‌گوید که چطور با اطرافیان‌تان که مزاحم زندگی‌تان هستند برخورد کنید.

مطمئناً با گاوبازها آشنایی دارید، همان افرادی که می‌گویند: «اله!» و لباس‌های عجیب‌وغریب به تن می‌کنند. حال تصور کنید شما نیز یک گاوباز هستید و یکی از آن شنل‌های قرمز را در دست گرفته‌اید تا برای برانگیختن گاو از آن استفاده کنید! درواقع هر مسئله‌ای که در زندگی با آن برخورد می‌کنید، هر موضوعی که در مواجهه با آن به این نتیجه می‌رسید نباید چندان اهمیتی به آن بدهید، همچون گاوی بی‌انگارید که دارد به سمت شما هجوم می‌آورد و هر لحظه سرعتش افزایش می‌یابد و درست قبل از آنکه به شما برسد، شما همانند یک گاوباز با متانت منحصربه‌فرد خود یک گام به عقب برمی‌دارید و اجازه می‌دهید او با سرعت زیاد از مقابل شما رد شود، «اله»! و تمام! شما او را از زندگی خود بیرون کردید!

کتاب سرت را از زندگی‌ام بکش بیرون برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از ارتباط با برخی از اطرافیان‌تان خسته شده‌اید و نمی‌دانید چطور آن‌ها را از زندگی‌تان حذف کنید، این کتاب به شما کمک می‌کند.

با الکساندرا راینوارث بیشتر آشنا شویم:

الکساندرا راینوارث (Alexandra Reinwarth) نویسنده‌ی بیش از 30 کتاب است که آثارش مجموعاً بیش از یک میلیون نسخه به فروش رسیده است. او در آلمان به دنیا آمد و در بیست سالگی به اسپانیا نقل مکان کرد و در آن جا به عنوان تهیه‌کننده و روزنامه‌نگار در صنعت تبلیغات مشغول به کار شد. او در آغاز نویسندگی را به عنوان یک سرگرمی و شغل دوم دنبال می‌کرد، اما از سال 2006 به طور کامل به نویسندگی روی آورد.

در بخشی از کتاب سرت را از زندگی‌ام بکش بیرون می‌خوانیم:

من همیشه مطمئن بوده‌ام که در آینده اگر به‌اندازۀ کافی تلاش کنم، دقیقاً همان‌طوری خواهم بود که دوست دارم باشم؛ مرتب به کلاس‌های یوگا و پیلاتس می‌روم، تمام سبزیجات موجود در فروشگاه‌ها را می‌خرم و قفسه‌های اتاق نشیمن دیگر به وضعی نخواهند بود که انگار کسی از فاصلۀ ده‌متری کتاب‌ها را داخلشان پرتاب کرده است. در مدت باقی‌مانده تا کریسمس حال‌وهوای خیلی خوبی خواهم داشت و با پسرم سرودهای کریسمسی می‌خوانم و کیک درست می‌کنم؛ و برای تزیین هدیه‌ها با میوه‌های کاجی که حین پیاده‌روی جمع کرده‌ام، از پینتِرست ایده می‌گیرم. مطمئن بودم که بالاخره زندگی‌ام این شکلی خواهد شد.

در همین دوران، بالاخره من و اِل. عصرها باهم دونفری وقت می‌گذرانیم و او حرف‌هایی بسیار عاشقانه در گوشم نجوا می‌کند و من با خجالت می‌خندم و می‌گویم: «ای‌شیطون ما تو رستورانیم! بقیه صدامون رو می‌شنون!» بله زندگی من این‌طور خواهد بود. زندگی واقعیِ من این است، و تا آن موقع، من فقط روزها را سپری می‌کنم. من مثل آن کرم ابریشم گرسنه‌ای هستم که روزی قرار است پروانه‌ای زیبا شود، اما فعلاً باید یک تکه کیک دیگر، یک سیب و یک ساندویچ پنیر بخورم...

این همان تلۀ قدیمی «اگر... آن‌وقت...» است. اگر بالاخره فلان چیز را به دست آوردم، آن‌وقت فلان خواهد شد! انگار که با چشمِ درونی همیشه این شخصی را که می‌توانستید باشید، در مقابلتان می‌بینید، فقط کافی است به‌اندازۀ کافی تلاش کنید. اما به‌دلیل نامعلومی هیچ‌وقت چندان موفق نمی‌شوید، هرچند جامعه، مجلۀ زنان و کتاب‌های روان‌شناسی همیشه دارند به ما می‌گویند اگر به‌اندازۀ کافی تلاش کنید، می‌توانید به هرچیزی که می‌خواهید برسید!

اما این حقیقت ندارد. به دوروبرتان نگاه کنید. ما همه کرم‌های ابریشم هستیم و در این مقطعِ کِرم بودنمان همیشه حس تقصیر داریم؛ ما بازهم یک بعدازظهر کامل را با گشت‌و‌گذار در اینترنت تلف کرده‌ایم، بازهم یک ساندویچ پرکالری خورده‌ایم، امروز اصلاً ورزش نکرده‌ایم... و میوه‌های کاج هم که...

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
1: شما همین‌طوری هستید
2: دوستان، آشنایان و غریبه‌ها
3: خانواده
4: محیط کار
5: والدین و فرزندان
6: عشق
و سخن آخر
پی‌نوشت
نام‌نامه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سرت را از زندگی‌ام بکش بیرون: راهنمای رک بودن برای دختران خوب
نویسنده
مترجمصدرا صمدی دزفولی
ناشر چاپینشر مون
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۶۴
زبانفارسی
شابک978-622-7585-66-7
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه الکترونیک
۴۱۰۰۰ ت - 7.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سرت را از زندگی‌ام بکش بیرون

شکوفه احمدی
۱۴۰۰/۱۰/۸
عالی، نه تنها برای دختران فکر کنم برای همه این کتاب مفیده، نگارش و کلام روان، ترجمه هم عالی.
🙃
Masume ♡
۱۴۰۰/۱۱/۲
خیلی سطحی تر از چیزی بود که انتظار داشتم
Nazanin 84
۱۴۰۰/۱۰/۲۴
بسیار کتاب جالب ومفیدی بود. متشکرم
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب سرت را از زندگی‌ام بکش بیرون

برای دریافت کتاب سرت را از زندگی‌ام بکش بیرون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.