معرفی و دانلود کتاب یکی از ما نفر بعد است

عکس جلد کتاب یکی از ما نفر بعد است
قیمت:
۳۳۰۰۰ تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب یکی از ما نفر بعد است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب یکی از ما نفر بعد است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یکی از ما نفر بعد است

کتابی که آن را در یک شب به پایان خواهید رساند؛ زیرا نمی‌توانید در برابر داستان آن مقاومت کنید. کارن ام. مک منس در کتاب یکی از ما نفر بعد است شما را به یک بازی مرگبار دعوت می‌کند. بازی جرات و حقیقت که انتهای آن مشخص نیست. قربانی بعدی چه کسی است؟ این اثر که در ادامه‌ی رمان پرطرفدار یکی از ما دروغ می‌گوید به نگارش درآمده، عنوان پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز را به خود اختصاص داده است.

درباره کتاب یکی از ما نفر بعد است:

مساله این است که هیچکس حقیقت را نمی‌داند. نه کسی می‌داند پیام‌های ارسال شده از سمت چه کسی هستند و نه مشخص است آن نرم‌افزار شایعه‌پراکنی چگونه جان آن دانش‌آموز را گرفت. همه فقط یک چیز را می‌دانند: هیچ‌کس از این ماجرای خطرناک در امان نیست.

تصور کنید فردی ناشناس شما را از طریق بازی جرات یا حقیقت به چالش می‌کشد. جرات را انتخاب می‌کنید یا حقیقت؟ یک بازی خطرناک در دبیرستان بیویو به راه افتاده است. فردی ناشناس از طریق پیام متنی دانش‌آموزان را به بازی جرأت یا حقیقت دعوت می‌کند. اما حقیقت ماجرا این است که دانش‌آموزان انتخاب چندانی ندارند. یا باید جرات را انتخاب کنند یا با انتخاب حقیقت یکی از رازهایشان برملا می‌شود. این ماجرا در ابتدا هیجان‌انگیز به نظر می‌‌رسد تا اینکه منجر به مرگ یکی از دانش‌آموزان می‌شود. وحشت سراسر دبیرستان را فرا می‌گیرد. به راستی پای مرگ در میان است یا ماجرا چیز دیگری‌ست؟

میو و ناکس، دو دانش‌آموز سال سومی، تصمیم می‌گیرند راز پشت این بازی را بیابند. آن‌ها فهمیده‌اند برای یافتن حقیقت باید از کمک پلیس دست بکشند. مسائل شخصی و روابط خانوادگی دانش‌آموزان اساس و محوریت این داستان را تشکیل می‌دهند و نویسنده به خوبی از پس ترسیم آن برآمده است. در این اثر مهیج، داستانی پیچیده از دوستی و انتقام را خواهید چشید.

کارن ام. مک منس (Karen M. McManus) این اثر را در دنباله‌ی رمان پرطرفدار یکی از ما دروغ می‌گوید به تالیف درآورده است. البته این‌گونه نیست که بدون مطالعه‌ی آن کتاب نتوانید به سراغ یکی از ما نفر بعد است (One of Us Is Next) بیایید. زیرا شخصیت‌های اصلی این دو داستان با یکدیگر تفاوت دارند. پایان‌بندی این رمان به‌ قدری غافلگیرکننده است که هرگز نمی‌توانید آن را حدس بزنید. اگر کسی بتواند حتی اندکی پایان داستان را پیش‌بینی کند، باید بسیار تحت تاثیر او قرار گرفت. فقط کارن ام. مک منس است که می‌داند چگونه یک داستان جهنمی را بچرخاند!

جوایز و افتخارات کتاب یکی از ما نفر بعد است:

- پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز
- نامزد جایزه‌ی بهترین کتاب داستانی نوجوان گودریدز

نکوداشت‌های کتاب یکی از ما نفر بعد است:

- داستانی مهیج. (Booklist)
- یک راز هوشمندانه، پیچیده و غیر قابل ‌پیش‌پینی. (SLJ)
- سرشار از پیچ‌وخم‌های هیجان‌انگیز و غیرمنتظره. مخاطبین به سختی خواهند توانست این اثر جذاب هوشمندانه را کنار بگذارند. (Publishers Weekly)

کتاب یکی از ما نفر بعد است مناسب چه کسانی است؟

از آن‌جایی که شخصیت‌های این رمان نوجوان هستند، نوجوانان از مطالعه‌ی آن لذت بسیاری خواهند برد. این اثر به تمام طرفداران رمان‌های معمایی و جنایی پیشنهاد می‌شود.

با کارن ام. مک منس بیشتر آشنا شویم:

او فارغ‌التحصیل رشته‌ی روزنامه‌نگاری از دانشگاه نورث ایسترن است. نوشتن رمان یکی از ما دروغ می‌گوید، شهرت فراوانی را برای او رقم زد. این اثر توانسته افتخارات گوناگونی از جمله پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز و بهترین کتاب سال را از آن خود سازد. مک منس پس از این اثر چندین رمان موفق دیگر را در ادامه‌ی آن به تالیف درآورده است. راز بین دو نفر از جمله این کتاب‌هاست.

در بخشی از کتاب یکی از ما نفر بعد است می‌خوانیم:

اِلی دارد با تلفن حرف می‌زند و من وارد وینترفل می‌شوم. به یک صندلی اشاره می‌کند که بنشینم. می‌گوید: «قول می‌دم که این کار رو نکنم. موبایلم رو خاموش می‌کنم.» صدایش خیلی گرم‌تر از زمانی است که دارد با یک موکل یا وکیل حرف می‌زند؛ پس بدون شنیدن جملۀ بعدش هم می‌توانم حدس بزنم چه کسی پشت خط است. «من بیشتر عاشقتم، فرشتۀ من. می‌بینمت.» موبایلش را کنار می‌گذارد و سرش را با حواس‌پرتی برایم تکان می‌دهد. «هفتۀ آینده مجبورم همه‌چیز رو توی چهار روز انجام بدم که جمعه بیکار باشم.»

می‌گویم: «وای، آره.» و یک دسته پرونده را برمی‌دارم. «باورم نمی‌شه یک هفتۀ دیگه دارین عروسی می‌کنین. آمادگی‌ش رو دارین؟» نمی‌دانم چرا دارم از او این را می‌پرسم، فقط می‌دانم پسرها این سؤال را از هم می‌پرسند. اِلی لبخند می‌زند. «من یک ساله که آماده‌ام. فقط خوشحالم از اینکه اشتون هم آماده شده.»

می‌گویم: «اشتون فوق‌العاده‌ست. تو خیلی خوشبختی.» بعد از گفتن این حرف پشیمان می‌شوم؛ زیرا حس می‌کنم به او بی‌احترامی کرده‌ام، ولی اِلی فقط سرش را به نشانۀ تأیید تکان می‌دهد.

می‌گوید: «خوشبخت‌ترین آدم روی زمین.» بعد انگشتش را زیر چانه‌اش می‌کشد و نگاهی متفکرانه به من می‌کند. «یک چیزی رو می‌تونم بهت بگم. وقتی دبیرستانی بودم هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم بتونم با یکی مثل اشتون تشکیل خانواده بدم. اون موقع دخترها فقط وقتی به من توجه می‌کردن که برای انجام دادن تکالیفشون کمک می‌خواستن. من تا نوزده‌سالگی حتی یک‌بار هم سر قرار نرفتم.» «واقعاً؟» «آره.» بعد شانه‌ای بالا می‌اندازد. «برای بعضی‌ها مثل من کمی طول می‌کشه. خوشبختانه دبیرستان مدتش کوتاهه و زندگی طولانیه. هرچند وقتی توی اون شرایط هستی این‌طوری فکر نمی‌کنی.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب یکی از ما نفر بعد است
نویسنده
مترجمحسین علیرضایی
ناشر چاپیانتشارات کتاب کوله پشتی
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۳۶
زبانفارسی
شابک978-600-461443-6
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی، کتاب داستان و رمان نوجوان
قیمت نسخه الکترونیک
۳۳۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب یکی از ما نفر بعد است

Hayedeh H
۱۴۰۱/۴/۲۳
مثل کتاب قبلی نویسنده کار خیلی خوبی بود. اغلب نویسندگان جنایی در دام هیاهو و غوغای بی معنی و پایان غافلگیر کننده نامعقول و باور نکردنی می‌افتن و به شعور خواننده توهین می‌کنن ولی این نویسنده کارش کاملا سنجیده و دقیقه. میشه گفت همه چیز داستان درست و به اندازه است و هیچ چیز رو الکی طول و تفصیل نداده. نه در دام خسته کنندگی افتاده و نه هیجان نامعقول کاذب. باز هم ممنون کتابراه
Mahdis Esmaeili
۱۴۰۰/۷/۲۵
اول از همه اینکه باید کتاب یکی از ما دروغ می‌گوید رو بخونید بعد سراغ این کتاب برید.
کتاب جذب کننده بود و البته با معما‌های زیاد که ذهن شما رو درگیر می‌کند. فقط کتاب به صورت کتاب اول نوشته شده بود که این باعث شده بود کمی قابل حدس تر از کتاب یکی از ما دروغ می‌گوید باشد
فاطمه خادمی
۱۴۰۰/۷/۶
برای من که کتاب «یکی از ما دروغ میگوید» مورد علاقمه خوندن این کتاب حس خوبی داشت چون یه جورایی ادامه این کتابه. در کل کتاب‌های کارن‌ام. مک منس رو پیشنهاد میکنم. داستان‌های هیجان انگیز و تینیجری دارن
فروغ حقیقی
۱۴۰۱/۶/۷
کسانی که کتاب "یکی از ما دروغ می‌گوید" رو خواندن و دوست داشتن حتما این کتاب رو هم بخوانن و مطمئن باشن که همونقدر لذت می‌برن
الهام. ت
۱۴۰۰/۸/۱۹
واقعا رمان زیبایی بود سرشار از تعلیق و غافلگیری و روابط زیبا و احساس‌های پیچیده بشری ترجمه عالی بود
نیا حسینی
۱۴۰۱/۳/۱۵
کتاب یکی از ما دروغ می‌گوید رو بیشتر پسندیدم. ولی در کل خوب بود
صدیقه نصراللهی
۱۴۰۰/۱۲/۲۱
بسیار خوب و جذاب بود به علاقمندان کتاب معمایی خواندن آن را توصیه می‌کنم
صدف پارسا
۱۴۰۰/۱۱/۱۲
ادامه کتاب یکی از ما دروغ می‌گوید، کتاب اول بنظرم جذاب تر بود
Anita safarzadeh
۱۴۰۱/۲/۲۷
محشره🤩 حتما بخونینش اصلا قابل پیش‌بینی نبود
مشاهده همه نظرات ۹

راهنمای مطالعه کتاب یکی از ما نفر بعد است

برای دریافت کتاب یکی از ما نفر بعد است و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.