معرفی و دانلود PDF کتاب فیل‌ها

عکس جلد کتاب فیل‌ها
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب فیل‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فیل‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فیل‌ها

فیل‌ها نوشته جان بانت وکسو از مجموعه حیات وحش به ویژگی‌ها، انواع و آناتومی بدن این موجودات بزرگ‌جثه پرداخته است. این کتاب به صورت مصور و کاملا رنگی است.

صدا‌های شیپور، جیغ‌ها و غرش‌ها، کاربرد لوله تنفسی فیل‌ها، فیل‌های ماقبل تاریخ از جمله عناوین جالب و هیجان انگیز این کتاب برای کودکان گروه سنی ج است.

فیل‌ها مدتی طولانی است که روی زمین زندگی می‌کنند. اولین جد فیل‌های امروزی، 40 میلیون سال پیش زندگی می‌کرده است. فیل بزرگترین حیوانی است که در خشکی زندگی می‌کند. او همچنین یکی از حیوانات مورد علاقه انسان‌ها در سراسر جهان است. اما فرض کنید هرگز یک فیل را ندیده‌اید. دوستتان به شما راجع به حیوانی می‌گوید که ۱۰ فوت قد دارد و بیش از ۱۰۰۰۰ پوند وزن، پوشیده از پوستی شل و چروکیده است، و گوش‌هایی افتاده با شکلی شبیه آفریقا دارد. این حیوان عجیب دو دندان دارد که از حفره‌ای در هر طرف صورتش جوانه زده است و تا چندین فوت به طولش اضافه می‌شود. عجیب‌ترین چیزی که در مورد این حیوان وجود دارد بینی‌اش است. بینی او آنقدر دراز است که به زمین می‌رسد. علاوه بر این، در انتهای این بینی یک انگشت وجود دارد که به این حیوان غول پیکر اجازه می‌دهد که دسته‌ای چمن را چیده یا شاخه‌ای را بدون خم شدن یا تکان دادن بدن بزرگش از زمین بردارد. آیا حرف‌های دوستتان را وقتی راجع به این دیو عجیب و غریب صحبت می‌کند باور می‌کردید؟ این حیوان را چگونه تصور می‌کردید؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فیل‌ها
نویسنده
مترجممهدی رضایی
ناشر چاپیانتشارات گنجینه دانش نوین
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات21
زبانفارسی
شابک978-600-7288-69-6
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فیل‌ها

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب فیل‌ها

برای دریافت کتاب فیل‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.