معرفی و دانلود PDF کتاب رعد و برق

عکس جلد کتاب رعد و برق
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب رعد و برق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رعد و برق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رعد و برق

کتاب رعد و برق نوشته‌ی استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، به چگونگی ایجاد رعد و برق و خساراتی که ممکن است به بار بیاورد، می‌پردازد.

موضوع کتاب رعد و برق (L'orage) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در این کتاب، آب و هوای مختلف، به خصوص رعد و برق را بررسی می‌کند و نکاتی را که کودکان باید هنگام وقوع آن رعایت کنند، شرح می‌دهد.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و... .

کتاب رعد و برق برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال بسیار آموزنده و جالب است و اطلاعات خوبی را به آنان درباره رعد و برق می‌دهد.

در بخشی از کتاب رعد و برق می‌خوانیم:

دو هزار رعد و برق به طور منظم در جهان رخ می‌دهد. برخی نقط بیشتر در معرض رعدوبرق قرار دارند. در کوه‌ها شیب کوه به هوای گرم کمک می‌کند تا سریع‌تر به طرف بالا حرکت کند و ابر قدرتمند کومولونیبوس سریع‌تر شکل بگیرد؛ بنابراین رعدوبرق می‌تواند بسیار سهمگین‌تر و شدیدتر باشد.

به لطف ماهواره‌ها و بالن‌های هواشناسی، هواشناسان وضعیت آب‌وهوا را پیش‌بینی می‌کنند. گزارش‌های هواشناسی برای همه واضح است، به‌ویژه برای خلبان‌ها. برای هواپیمایی که می‌تواند با قدرت از چاله‌های هوایی عبور کند، عبور از یک کومولونیبوس مشکلی نیست.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رعد و برق
نویسنده
مترجمزهرا غریب دوست
ناشر چاپیانتشارات اعجاز علم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
شابک978-600-7839-95-9
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب رعد و برق

راز زارع
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
سلام.. این مجموعه عالیند
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب رعد و برق

برای دریافت کتاب رعد و برق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.