معرفی و دانلود PDF کتاب زک کهکشانی 6: کریسمس سبز

عکس جلد کتاب زک کهکشانی 6: کریسمس سبز
قیمت:
27600 تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب زک کهکشانی 6: کریسمس سبز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زک کهکشانی 6: کریسمس سبز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زک کهکشانی 6: کریسمس سبز

کتاب زک کهکشانی 6: کریسمس سبز نوشته‌ی ری اورایان، ماجراهای غیرقابل پیش‌بینی زک در سیاره‌ی نبولون را به تصویر می‌کشد. در این داستان کریسمس از راه رسیده و زک و خانواده‌اش می‌خواهند به سیاره‌ی زمین بروند اما یک اتفاق باعث می‌شود آن‌ها در نبولون بمانند و کریسمسی غیرقابل تصور و جالب را تجربه کنند.

موضوع کتاب زک کهکشانی 6: کریسمس سبز چیست؟

چند روز دیگر به کریسمس نمانده و زک نمی‌تواند صبر کند تا به زمین برگردد و سال نو را کنار خانواده و دوستانش جشن بگیرد. او مشتاقانه منتظر سورتمه‌سواری و برف است! اما وقتی طوفان کیهانی به وجود آمد، خانوده زک مجبور شدند تا برنامه سفر خود را لغو کنند و کریسمس را در سیاره‌ی جدید خود یعنی نبولون بگذرانند. زک از این ماجرا حسابی ناراحت بود تا اینکه...

درباره‌ی مجموعه زک کهکشانی:

ری اورایان (Ray O'Ryan) در این داستان‌ها، کودکان را با خود به یک سفر شگفت‌انگیز و ماجراجویانه در آینده می‌برد. داستان‌های مجموعه زک کهکشانی (Galaxy Zack Book) در مورد پسری به نام زک است که در آینده و در سال 2120 از سیاره‌ی زمین به یک سیاره‌ی جدید و ناشناخته‌ی دیگر به نام نبولون اسباب‌کشی می‌کنند. در این سیاره‌ی پیشرفته همه چیز با زمین فرق می‌کند.

کودکان در هر جلد از این مجموعه با داستان‌های علمی، غیرقابل پیش‌بینی و مهیج کتاب همراه شده و سفری جذاب به سیاره‌ای جدید همراه با موجودات فرازمینی را تجربه می‌کنند که باعث تقویت قدرت تخیل در آن‌ها می‌شود. داستان‌های مجموعه زک کهکشانی به خوبی با دنیای کودکان ارتباط برقرار کرده و لحظات دلچسبی را برای آن‌ها رقم می‌زند.

کتاب زک کهکشانی 6: کریسمس سبز مناسب چه کسانی است؟

داستان کریسمس سبز (A Green Christmas) برای کودکان 7 تا 12 ساله‌ای که به ماجراهای فضایی و موجودات فرازمینی علاقه دارند، دوست داشتنی و سرگرم کننده است.

(این کتاب دارای حجم بیش از 20 مگابایت هست، لطفا قبل از خرید، نسخه نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید.)

در بخشی از کتاب زک کهکشانی 6: کریسمس سبز می‌خوانیم:

زک گفت: «باورم نمی شود برای کریسمس نمی رویم زمین!» مادر گفت: «می‌دانم، عسلم! ما هم متأسف شدیم.» پدر گفت: «ما نمی دانیم با این توفان چه چیزی ممکن است، پیش بیاید. احتمال دارد هر اتفاقی روی نبولون بیفتد؛ ولی مطمئنیم که سفرهای فضایی خطرناک‌اند.»

فهرست مطالب کتاب

فصل 1: تعطیلات کریسمس
فصل 2: خرید عیدی
فصل 3: به طرف سینوس
فصل 4: در مرکز خرید
فصل 5: توفانی در راه است
فصل 6: کریسمس
فصل 7: برنامه تغییر می‌کند
فصل 8: خاطرات کریسمس
فصل 9: توفان کیهانی
فصل 10: کریسمس سبز

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زک کهکشانی 6: کریسمس سبز
نویسنده
مترجمشیدا رنجبر
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات129
زبانفارسی
شابک978-600-462-316-2
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
27600 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زک کهکشانی 6: کریسمس سبز

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب زک کهکشانی 6: کریسمس سبز

برای دریافت کتاب زک کهکشانی 6: کریسمس سبز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.