معرفی و دانلود کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان

عکس جلد کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان

کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان نوشته‌ی گرنت کاردون، به شما کمک می‌کند بتوانید شعله‌ی وسواسی بودن را در خود روشن کنید و با راه‌اندازی کسب و کار و برند خود به موفقیت چشمگیری دست یابید.

گرنت کاردون (Grant Cardone) در این کتاب به شما یاد می‌دهد که چگونه توانسته وسواس درونی خود را کشف کند و چطور این قضیه باعث شد زندگی بی‌نظیری برای خود بسازد؛ همچنین او به شما می‌گوید که چگونه از وسواسش در مسیری درست استفاده کرده است. گرنت کاردون به شما این جرئت را می‌دهد که بدون هیچ نگرانی و صرف‌نظر از اینکه که هستید، از کجا آمده‌اید، چه خانواده‌ای دارید و چه رؤیاهای بزرگی در سر دارید، وسواس داشته باشید! شما مطمئناً بدون وسواس نیز می‌توانید موفق باشید، اما نمی‌توانید به درجات بالایی از موفقیت دست پیدا کنید.

کتاب‌های زیادی وجود دارد که شما را تشویق می‌کنند که رویاهایتان را دنبال کنید اما هیچ‌کدام از این آثار هیچ‌گاه نمی‌گویند چگونه می‌توانید یک تغییر دائمی را در زندگی خود ایجاد کنید. کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان (Be Obsessed Or Be Average) با شما بی‌نهایت صادق است و این پیله‌ی متوسط بودن که توسط جامعه دور شما تنیده شده است را درهم می‌درد.

فرقی نمی‌کند که شما کارآفرین، صاحب یک شغل، پیشکسوت، آزاداندیش، ورزشکار، هنرمند، مخترع، مبتکر، فروشنده و یا مهندس باشید، به ‌هر حال مطمئناً همه‌ی شما تشنه‌ی موفقیت هستید و از شکست بیزارید. این کتاب در شما انگیزه ایجاد کرده و آن هیولای جاه‌طلب درونتان را که می‌گوید با تمام شتاب رو به جلو حرکت کن و جا نزن را، بیدار می‌کند!

کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان به شما آموزش خواهد داد که کسب‌ و کار و برند خود را راه‌اندازی کنید و با وجود تمامی موانع و رقابت‌ها، چگونه آن را گسترش دهید. چرا که وسواس، از اصول مهم موفقیت است و نسبت به همه‌چیز از جمله استراتژی، قیمت‌گذاری، زمان‌بندی، رقابت و افراد، ارجحیت دارد. این کتاب به شما متدهایی را ارائه می‌دهد تا بتوانید آزادی واقعی را تجربه کنید و از لحاظ شخصی، عاطفی و مالی زندگی خود را کنترل کنید.

جملات برگزیده‌ی کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان:

- از این به بعد اگر کسی خواست به وسواس شما برچسب بیماری، مشکل، یا ضعف بزند، به او بگویید "من بیمار نیستم، من دارای استعدادی ذاتی هستم".

- هرگز اجازه ندهید مردم به شما بگویند کارتان خوب است در حالی که خودتان می‌دانید که قابلیت‌های بیشتری دارید و می‌توانید از این چیزی که هستید، خیلی بهتر باشید.

- افراد وسواسی این موضوع را پذیرفته‌اند که فقط و فقط خودشان مسئول موفقیت‌شان هستند.

- شما سزاوار موفقیتی هستید که به قدری چشمگیر است که هیچگاه خدشه‌دار یا کمرنگ نمی‌شود.

- اگر اطرافیان شما مدام از موفقیت صحبت نمی‌کنند، پس قطعاً جزو افراد متوسط هستند.

در بخشی از کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان می‌خوانیم:

پدر من آدم ثروتمندی نبود، نمی‌توانست یک میلیون دلار برای اولین قرارداد خرید ملکم به من قرض دهد، یا با معرفی من در کلوپ‌های خصوصی، ارتباطات سیاسی‌ام را تقویت کند، راه و رسم تجارت را هم بلد نبود که بخواهد آن را به من بیاموزد. والدین من فرزندان مهاجران ایتالیایی بودند که در اوایل دهه 1900 به آمریکا آمدند. پدرم اولین نفر در خانواده‌شان بود که به دانشگاه راه یافت. او جوانی جاه‌طلب و با روحیه‌ای ریسک‌پذیر بود که برای تحقق رؤیای آمریکایی، به همراه مادرم یک مغازه کوچک خوار و بارفروشی، راه‌اندازی کردند. پدرم به موفقیت وسواس پیدا کرده بود چرا که اعتقاد داشت محافظت از خانواده‌اش اولین وظیفه‌ی اوست. از همان سنین خردسالی فهمیدم اولویت اول پدرم در زندگی، تأمین نیازهای خانواده‌اش است: اینکه سقفی بالای سر ما باشد و خیالش از بابت این که ما غذا و پوشاک داریم و می‌توانیم تحصیل کنیم، راحت باشد.

چند سال قبل از تولد من، پدرم تصمیم گرفت با کمک چند تن از شرکایش، شرکت بیمه عمر خودش را راه‌اندازی کند. جزییات دقیقی از اینکه در آن شرکت چه اتفاقی افتاد در خاطرم نیست، فقط می‌دانم شرکایش او را برکنار کردند و پدرم در شرایطی بحرانی‌ قرار گرفته بود. در سن 42 سالگی با داشتن سه فرزند که نیاز به مراقبت داشتند و دوقلوهایی که چیزی نمانده بود پا به این دنیا بگذارند (من و برادرم گری)، از کار برکنار شده بود. او باید از اول شروع می‌کرد. تصمیم گرفت تا از اندک پولی که پس‌انداز کرده بود استفاده کند تا بتواند به عنوان یک کارگزار بورس مجوز بگیرد و کار جدیدی را شروع کند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه مترجم
مقدمه
فصل 1: همان‌گونه که وسواس زندگی من را نجات داد، زندگی شما را هم نجات خواهد داد
فصل 2: وسواسی بودن، تنها گزینۀ شما است
فصل 3: به چه چیزی وسواس داشته باشیم؟
فصل 4: هیولای درون خود را تقویت کنید
فصل 5: ریشۀ شک و تردید را بخشکانید
فصل 6: رمز موفقیت شما تسلط داشتن است
فصل 7: خطر کنید
فصل 8: به فروش وسواس پیدا کنید
فصل 9: زیاد وعده بده، زیاد عمل کن
فصل 10: یک تیم وسواسی تشکیل دهید
فصل 11: مانند فردی باشید که وسواس کنترل اوضاع را دارد
فصل 12: به اینکه سماجت و پافشاری داشته باشید، وسواس پیدا کنید
فصل 13: تا ابد وسواسی بمانید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان
نویسنده
مترجمسپیده ناصری
ناشر چاپیانتشارات طاهریان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۰۴
زبانفارسی
شابک978-622-712605-1
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان

پونه
۱۴۰۰/۱۰/۲۱
سلام، من از این کتاب حیرت‌زده شدم با اینکه. قبلش تصورم برخسته کننده بودن خالص ش بود!
درس‌زندگی، یه سری چیزای مهم که نیاز دارم یکی بهم بگه، لازمه کسی کمکم کنه، که بتونم درک کنم دنیا چه خبره؟ کدومش؟ رویا‌ها رو بپذیرم یا زیر پا له کنم؟
از خودم به خاطر بلند پروازیم بدم بیاد و خودم رو سرزنش کنم حرکت
یا... اعتماد؟ ریسک؟ به جلو؟
کدومش؟
بله، این کتاب دقیقا داره ذهن منو شخم میزنه، توش بذر می‌کاره، منو با ترسای احمقانه‌ام
روبه‌رو می‌کنه، یادم میده چطور از این بلاتکلیفی پنهان بزنم بیرون؟
تا کی باید با تنبلیم کنار بیام و چرا؟ چون من این ظرفیت رو دارم! همون‌طور که تصور می‌کنم ومی‌دونم، خدا این قدرت رو به من داده که رویا‌ها‌ رو باور کنم، لمس کنم، به دست بیارمش
خودم رو بپذیرم، اجازه ندم با خودتخریبی‌های عجیبم خودم رو به ورطه نابودی بکشم!
هر چند که از خواندن کتابهای انگیزشی به طور معمول همینطور بیانیه صادر می‌کنم، ولی
این کتاب حسی بهم داد که نمی‌دونم اسمش رو چی بذارم! امید؟ نه، داشتمش، اراده؟ نمیدونم‌، شاید، من احساس کردم که رویاهام می‌تونن له نشن، بهشون دست تکون بدم، ببینمشون، با وضوح بیشتر، و تصور کنم که بهشون رسیدم، وخب... الان دارم فکر می‌کنم که رسیدن بهشون اونقدرام وحشتناک و ترسناک و دور و دراز ودست نیافتنی نیست!
علی ناصری
۱۳۹۹/۲/۲۱
کتاب در موفقیت وسواسی باش، حقیقا یک معجزه است. با خواندن آن امکان ندارد که هیچ انسانی در هر سطحی تغییر نکند. کتاب در موفقیت وسواسی باش بسیار تأثیر گذار و برخوردار از ترجمه‌ای روان، صمیمی و بی‌نظیر است که در کنار محتوای بسیار غنی، به مرجعی برای تغییر نگرش و تحول انسان تبدیل شده است. من با خواندن این کتاب از نثر روان و محتوای مفید آن استفاده‌ی زیادی بردم و خیلی از خواندن آن لذت بردم. خواندن این اثر نفیس با ترجمه‌ی بی‌نظیر خانم سپیده‌ی ناصری مترجم گرانقدر را به همه پیشنهاد می‌کنم.
علی بیسلم
۱۴۰۰/۶/۲۱
با سلام
من این کتاب را مطالعه کردم کتاب خوبی است بخصوص اینکه روان و ساده ترجمه شده است نویسنده سعی دارد نظر و در واقع عقیده خودش را با الهام از روحیه سماجت گونه به مخاطب منتقل نمایید منتها باید توجه کرد مواردی که وی مطرح میکند ممکن است در کشور و فرهنگ ما خیلی ممکن نباشد در عین حال باید مطابقت داد
و در بسیاری از زمینها میشه از این تجربه و تخصص گرانقدر استفاده کرد و به نظر فوق العاده انگیزه بخش است و به همه دوستان حداقل یکبار مطالعه را پیشنهاد میدم
Fazi Beauty
۱۳۹۹/۱۱/۳۰
عاشق این کتاب شدم با خوندن هر سطرش احساس کردم همیشه آدم وسواسی بودم یا به قول خودمون سمج و لجباز چون هیچوقت از خواسته هام دست برنداشتم به شدت پیشنهادش میکنم فرقی نداره چه شغلی داری و چند سالته این کتاب میتونه تو هر زمینه‌ای با هر سنی که هستی کمکت کنه
persheng rr
۱۳۹۹/۱۲/۲۶
کتاب بسیار خوبی بود. بسیار خوب ترجمه شده بود. اگر می‌خواید تغییری در زندگی خودتون ایجاد کنید٬ حتما این کتابو بخونید. مطمئن باشید پشیمون نمی‌شید. من مدت‌ها بود هیچ کتابی را تا آخر نخونده بودم٬ اما این کتاب را با علاقه تا آخر خوندم و اگه بتونم حتما دوباره می‌خونمش. در ضمن مشتاق شدم کتاب‌های دیگه این نویسنده را هم بخونم. در پایان از کتابراه تشکر می‌کنم.
رویا نامداریان
۱۳۹۹/۱۲/۳
سلام
میخوام در ابتدا با همه احساس و هیجانم از کتابراه تشکر کنم، واقعا همیشه ممنون ش هستم که منو به کتابخوانی بیشتر علاقمند کرد‌ای کاش یه صفحه‌ای برای تبادل نظریات و گفتگو دوستان وجود داشت. اما همیشه دوست خوب من خواهد بود. این کتاب هم عالی بود از طرح ایده‌هایی که ساده ان اما دنیایی شور و اشتیاق دارند. مرسی از پیشنهاد خوبت کتابراه.
Gol Golasorkh
۱۳۹۹/۶/۶
واقعا کتاب مفیدی بود! شدیدا احتیاج به انگیزه داشتم و این کتاب دقیقا اون انگیزه‌ای که میخواستم رو در من ایجاد کرد. آقای گرنت کاردون واقعا یک نابغه است. ترجمه عالی هم داشت💖با تشکر از کتابراه.
یدالله مافی
۱۴۰۱/۳/۲۹
من این کتابو خیلی دوست دارم و باخوندنه این کتاب عاشق نویسندش گرنت کاردون شدم. یه دوره‌ای از زندگیش مثل مردم معمولی زندگی کرده واز‌ی جایی یعنی ۳۰سالگی شروع به موفق شدن میکنه وانقدر وسواسی به خرج میده که تو ۲۰ سال به همه چی میرسه وهیچوقت هم نمیگه بسه بخاطر همین یکی از ثروتمندای دنیاست
مهنا بشاش کاظمی
۱۴۰۰/۶/۲۷
من از ۳۰۰ صفحه این کتاب تا الان ۱۱۷ صفحه رو خوندم اما فقط نویسنده یک چیز را تکرار میکنه که خیلی خسته کننده میکنه کتابرو و نویسنده مشکلات روحی که از دوران کودکیش منشا مگیره رو بدون اینکه حل بکنه اومده یک کتاب نوشته به نظر من حس خوب و مثبتی به خواننده کتابش نمیده
ساناز ایزدی
۱۳۹۹/۳/۸
خیلی کتاب خوبه واسه ادمایی ک وابسته یک مواد یا وابسته‌ی چیزی هستن خیلی خوبه اما واسه افراد معمولی هم خیلی خوبه
الهام علویان فر
۱۳۹۹/۱۲/۱
کتاب تأثیرگذار و خوبی بود، متن روان و صمیمی داشت، انقد جذاب بود که وقتی شروع به خوندن کردم دوست داشتم یک روزه تمومش کنم، به همه پیشنهاد میکنم حتما بخونن چون مطمئن هستم برای همه بسیار کاربردی و موثر هست، برای منکه همینطور بوده
Shadi T
۱۴۰۰/۳/۲۳
با ترجمه‌ی خیلی خوبی که ارائه شده خیلی به واضح و با تصور میشه خودت رو جای نویسنده بذاری. کاربردش برای هر کسی که هدف داره و یا میخواد با هدف زندگی کنه خیلی توصیه میشه.. در تمام لحظاتش میشه فهمید که کار درست تر چی باید باشه
mahdi mahmoudi
۱۳۹۹/۱۲/۲۲
فرصت نکرده‌ام تمام کتاب را بخوانم اما فارغ از حرفهای تکراری که در کتابهای موفقیت به چشم می‌خورد می‌توان از زاویه‌ای دیگر کتاب را روایتی از نویسنده برگرفته از تجارب شخصی‌اش در زندگی دانست
tedi 1700
۱۴۰۰/۱/۳۱
توصیه‌های این کتاب معرف یک آدم هست که به شدت به کمال گرایی منفی مبتلا هست. به هیچ عنوان سعی نکنید توصیه تاش رو اجرا کنید بیچاره می‌شید. شعاری و غیرواقعی و حداقل در ایران غیرقابل اجرا در زندگی واقعی
رامین حسن نژاد
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
سلام اگر بخواهیم مثل آموزه‌های این کتاب در مورد خودش وسواسی باشیم و نظر بدهیم باید بگویم داره روی روان آدم کار می‌کنه و کتاب خوبیه از این زاویه نگاهش یکم با کتابهای مشابه در این زمینه متفاوته.
مشاهده همه نظرات ۱۱۵

راهنمای مطالعه کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان

برای دریافت کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.