معرفی و دانلود کتاب یک فنجان قهوه تلخ

عکس جلد کتاب یک فنجان قهوه تلخ
قیمت:
۷۲۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب یک فنجان قهوه تلخ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب یک فنجان قهوه تلخ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یک فنجان قهوه تلخ

کتاب یک فنجان قهوه تلخ، یک زندگی کاملاً واقعی را به تصویر کشیده است. نازیلا نوبهاری داستان یک دوست به‌نام هایده را بازگو می‌کند که چون سایه‌ای آمد و با نسیمی ‌در کوره‌راه‌های زندگی از دیده‌ها پنهان شد.

روزها پس از دیگری برای هایده سپری می‌شد. او همچنان مورد کم‌توجهی خانواده‌اش بود. اما روزگار برای هایده سرنوشتی دیگر رقم زده بود و او درگیر یک عشق یک طرفه شده بود. هایده برای تغییر سرنوشت خود می‌جنگید تا جایی که به خارج از سرزمین خود سفر کرد. اما در رمان یک فنجان قهوه تلخ می‌خوانیم که آنجا نیز دیوار آرزوهای هایده را فرو می‌ریزد...

در بخشی از کتاب یک فنجان قهوه تلخ می‌خوانیم:

روزها به سرعت سپری می‌شد. هایده هنوز هم با لجبازی‌های خود سعی داشت پدر و مادرش را متوجه ‌اشتباهاتشان کند. او معنای ‌این همه بی‌تفاوتی را نمی‌فهمید و تمام رفتارهای والدینش را به حساب بی‌محبتی آنان نسبت به خود می‌گذاشت.

شهلا به دنبال خوشگذرانی‌های خود بود. دوره‌های دوستانه‌ای که در آن خانم‌های رجال و به قول معروف رده بالای تهران، پول و لباس و زیورآلات خود را به نمایش می‌گذاشتند و صد البته حضور در چنین محافلی مستلزم صرف اوقات بیشماری در خیاط خانه‌ها و‌ سالن‌های آرایش بود.

شهلا و احمد تا پاسی از شب بیرون از منزل به سر می‌بردند و تصور اینکه دخترشان اکنون بزرگ‌شده و بد و خوب را تشخیص می‌دهد، باعث شده بود دیگر به خود زحمت ندهند به احساسات دخترشان توجه نشان دهند.

هایده نیز بیشتر وقت خود را صرف دوستانش می‌کرد و سعی داشت به این وسیله کمبودهای عاطفی خود را جبران کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب یک فنجان قهوه تلخ
نویسنده
ناشر چاپینشر روزگار
سال انتشار۱۳۸۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۶۷۲
زبانفارسی
شابک978-964-374-069-2
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۷۲۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب یک فنجان قهوه تلخ

Mansoreh Halimi
۱۳۹۷/۵/۱۰
موضوع داستان بسیار زیبا و دلنشین و در عین حال ناراحت کننده است به طوری که از خواندن فراز و نشیب زندگی این زن تمام انرژی‌ام رفته ونفسم تنگ شده 😔ولی ویراستای کتاب افتضاح بود
Mahrokh Zaman
۱۳۹۷/۵/۹
دانلود کردن کتابهاتون خیلے عذاب آور آدم رو منصرف می‌کنه
آتنا جعفری
۱۳۹۷/۱۰/۱۰
خیلی خوب بود ولی واقعا چقد بعضی از زندگیا راحت خراب میشه
جواد احمدی
۱۳۹۶/۷/۲۴
ویراستاری کتاب به شدت بد و نامنظم بود
فاطمه فرامرزی
۱۳۹۸/۳/۹
داستان پرکششی داشت از خوندنش لذت بردم
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب یک فنجان قهوه تلخ

برای دریافت کتاب یک فنجان قهوه تلخ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.