معرفی و دانلود PDF کتاب من خوابم نمی‌آید!

عکس جلد کتاب من خوابم نمی‌آید!
قیمت:
۱۱۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب من خوابم نمی‌آید! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب من خوابم نمی‌آید! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب من خوابم نمی‌آید!

کتاب من خوابم نمی‌آید! نوشته جاناتان الن، داستانی بامزه و لطیف درباره بچه جغدی است که خیلی خواب‌آلود و خسته است اما می‌خواهد به همه نشان بدهد که بسیار پرانرژی و سرحال است.

موضوع کتاب من خوابم نمی‌آید! چیست؟

صبح شده و وقت خواب بچه جغد فرا رسیده است. بچه جغد که تمام شب را بیدار مانده دلش می‌خواهد باز هم بیدار بماند. اما دائم در حال خمیازه کشیدن و چرت زدن است. هر کدام از دوستانش که او را می‌بیند، توصیه می‌کنند که بخوابد اما بچه جغد که حال بد خلق هم شده، با همه دعوا می‌کند تا این که پدرش از راه می‌رسد و برای سرحال شدن بچه جغد تصمیم می‌گیرد یک قصه برایش بگوید...

کتاب من خوابم نمی‌آید! (I'm Not Sleepy) داستانی جذاب و بامزه دارد که به خوبی تغییر عواطف و احساسات را در قالب تغییر رفتار یک جغد کوچک نشان می‌دهد. تصویرگری زیبای اثر به جذابیت و پیش بردن داستان کمک کرده و تغییرات رنگ‌ها در هر صفحه از کتاب به خوبی منتقل کننده‌ی هیجاناتی است که در داستان جریان دارد. در این کتاب مقاومت کردن کودکان به خوابیدن و لجبازی آن‌ها به شیوه آموزنده به تصویر کشیده شده است.

کتاب من خوابم نمی‌آید! مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این کتاب برای کودکان 3 تا 7 ساله مناسب است و هم‌چنین به بزرگتر‌ها هم می‌آموزد که نسبت به خشم و هیجانات کودکان آگاه باشند.

با جاناتان الن بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده و تصویرگر انگلیسی در سال 1957 متولد شد. الن در کالج هنر سنت مارتین در رشته گرافیک تحصیل نمود. فعالیت او بیشتر در زمینه ادبیات کودکان است. داستان‌های ساده همراه با تصاویری لطیف و بامزه از ویژگی‌های اصلی آثار جاناتان الن (Jonathan Allen) به شمار می‌رود. مجموعه کتاب‌های بچه جغد (Baby Owl) از محبوب‌ترین آثار او است که به زبان فارسی هم برگردانده شده‌اند.

در بخشی از کتاب من خوابم نمی‌آید! می‌خوانیم:

سنجاب خاکستری گفت: به نظر من که خوابت می‌آید بچه جغد.
بچه جغد گفت: من خوابم نمی‌آید! فقط بال‌هایم را باز کرده بودم. محض اطلاعت به زودی یاد می‌گیرم پرواز کنم.
بچه جغد دوباره روی شاخه‌اش لم داد و یک خمیازه‌ی خیلی گنده کشید.
موش گفت: عجب خمیازه‌ی گنده‌‍ای! امروز چه خواب آلودی بچه جغد!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب من خوابم نمی‌آید!
نویسنده
مترجمنیلوفر امن زاده
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
شابک978-600-462-287-5
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۱۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب من خوابم نمی‌آید!

شادمهر مهرابی
۱۴۰۰/۱۰/۲۹
خوب بود آموزش خوبی به بچها میده
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب من خوابم نمی‌آید!

برای دریافت کتاب من خوابم نمی‌آید! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.