معرفی و دانلود کتاب از هستی بخواهید

عکس جلد کتاب از هستی بخواهید
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب از هستی بخواهید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب از هستی بخواهید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب از هستی بخواهید

شالودۀ تمام نکاتی که برجسته‌ترین نویسندگان کتاب‌های انگیزشی و خودسازی به آن‌ها اشاره کرده‌اند را مایکل ساموئلز در کتاب از هستی بخواهید، جمع‌آوری کرده است. این اثر کم‌حجم و خوش‌خوان، راهکارهایی سودمند را به شما جهت رسیدن به خواسته‌هایتان ارائه می‌دهد.

درباره کتاب از هستی بخواهید:

مجموعه‌ای کاربردی و شگفت‌انگیز از حاصل آموزه‌های برترین و مشهورترین معلمان معنوی!

مایکل ساموئلز (Michael Samuels) در مقدمۀ کتاب از هستی بخواهید (Just Ask the Universe) صراحتا می‌گوید که این اثر را بر اساس تفکرات و باورهای مدرسین برجسته‌ای همچون اسکاول شین، ناپلئون هیل، جوئل اوستین، جورج اندرسون، آنتونی رابینز و بنجامین فرانکلین تالیف کرده است. ساموئلز اذعان دارد که تحت تاثیر آراء و عقاید این بزرگان است و آثار آنان را چندین بار خوانده. وی از تاثیر مثبت این رویکردها در زندگی شخصی‌اش برایمان سخن می‌گوید، مسئله‌ای که باعث باورپذیری بیشتر کتاب از هستی بخواهید می‌شود.

نکته طلایی تمامی آثار این اشخاص الهام‌بخش را در یک جمله می‌توان خلاصه کرد: «اگر افکار‌تان شفاف است و با ذهن و حقیقت پیرامون‌ هماهنگ است، زندگی‌تان سرشار از توانگری و غنایی می‌شود که جهان هستی آن را به شما عرضه می‌دارد»

نویسندۀ این کتاب تنها از شما یک چیز می‌خواهد و آن این است که از هستی بخواهید! او قدم به قدم و با زبانی به دور از تکلف به شما نشان خواهد داد که برای رسیدن به زندگی آرمانی‌تان باید از هستی بخواهید. ساموئلز در این اثر درس‌های ارزشمندی را با شما به اشتراک می‌گذارد که معتقد است آن را در هیچ مدرسه، دانشگاه و آموزشگاهی به شما تدریس نخواهند کرد. او خودش و تمامی مخاطبان اثرش را عضوی از «مکتب جهان هستی» تلقی می‌کند که می‌توانند به تمامی رویاهایشان جامه عمل بپوشانند.

تمام کاری که باید انجام دهید این است که «از هستی بخواهید».

نکوداشت‌های کتاب از هستی بخواهید:

- رویکرد ساموئل به شما احساس شادابی و سرزندگی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌دهد. روش‌های او با ارائه فرصت‌های بی‌نظیری برای رشد و پیشرفت شخصی، شما را به سمت و سویی هدایت می‌کند که باور داشته باشید آینده همان‌گونه است که تصورش را می‌کنید! (مجله خلاقیت)

- ساموئلز در این کتاب به نثری ساده و روان به دنبال این است که شما را از تمایلات بی‌وقفه جهان و قانون شگفت‌انگیز جذب آگاه نماید. (بررسی‌های کرکوس)

- نویسنده این کتاب در قالب یک دستورالعمل واضح و روشن، راه دستیابی شما به زندگی ایده‌آل‌تان را بازگو می‌کند. (مجله خلاقیت)

خواندن کتاب از هستی بخواهید به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تمامی دوستداران کتاب‌های مرتبط با قانون جذب مخاطبان اصلی این اثر هستند. همچنین اگر از مطالعه کتاب‌های خودسازی و بهبود سبک زندگی لذت می‌برید، کتاب از هستی بخواهید را به شما توصیه می‌کنیم.

با مایکل ساموئلز بیشتر آشنا شویم:

او که در رشته‌ی زبان انگلیسی تحصیل کرده بود، مدرک دیگری هم در امور مالی و کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار گرفته است. مایکل ساموئلز به گفتۀ خودش هر چیزی که در زندگی‌اش می‌خواهد را جذب می‌کند؛ زیرا افراد موفق و روند فکری آن‌ها را دنبال کرده است. کتاب‌های بسیاری که ساموئلز درباره‌ی معنویت، خودسازی، متافیزیک و جهان هستی خوانده، در ساختن یک زندگی شخصی و کاری موفق تاثیرگذار بوده است. مایکل در حال حاضر با همسر و پسرش در نیویورک زندگی می‌کند و این اثر نخستین کتاب تالیفی اوست. از جمله افتخارات وی می‌توان به فینالیست شدن در جایزه کتاب نویسندگان مستقل سال 2015 اشاره کرد.

جملات برگزیده کتاب از هستی بخواهید:

- اگر کاری را که همیشه انجام داده‌اید انجام دهید، آنچه را که همیشه به‌دست آورده‌اید به‌دست خواهید آورد. (تونی رابینز)
- عمل، مقیاس واقعی هوش و ذکاوت است. (ناپلئون هیل)
- با افکاری که در کارگاه مخفی ذهن‌تان دارید، می‌توانید سلامتی، شادی و موفقیت درخشنده‌ای داشته باشید. (جوزف مورفی)
- بشر، جهان هستی را در درون خود دارد. (باب مارلی)
- اعمال من، متعلقات واقعی من هستند. نمی‌توانم از عواقب‌شان فرار کنم. آنها زمینی هستند که روی آن ایستاده‌ام. (تیچ نات هان)

در بخشی از کتاب از هستی بخواهید می‌خوانیم:

روزنامه‌نگاری در مصاحبه با یک بازیگر و رَپِر معروف پرسید که چگونه در سنین جوانی به این شهرت رسیده و با یکی از مشهورترین خوانندگان پاپ جهان ازدواج کرده است. او به‌سادگی پاسخ داد: «من از جهانِ هستی خواستم». آن لحظه هم فکر کردم که این هم فقط مولتی‌میلیونر ساده‌لوح دیگری است که در زمان و مکان مناسب بوده است.

واقعاً فکر می‌کردم این افراد عقل‌شان را از دست داده‌اند. آن‌ها، اگر نه صدها میلیون دلار، ولی چندین میلیون دلار می‌ارزیدند. پروازهای شخصی داشتند و در هتل‌های مجلل اقامت می‌کردند. در خانه‌های چند میلیون دلاری زندگی می‌کردند و می‌توانستند هر موقع از سال هر جایی که دل‌شان می‌خواهد، بروند و غذا بخورند.

پسر! من ساده‌لوح بودم! بخش اعظمی از زندگی‌ام با طرز فکر بسیار بسته‌ای سپری شد. به‌جز شهرت، همه چیزهایی که آنها داشتند را می‌خواستم. به این فکر می‌کردم که چه چیزی باعث تفاوت آنها با من شده است؟ ای کاش می‌توانستم هر چیزی که می‌خواهم به دست بیاورم! ولی من همیشه می‌خواستم دیگران نظرم را بشنوند و وقتی زمان گوش دادن من می‌رسید، کمتر به کسی اهمیت می‌دادم.

اما این کتاب ماحصل کارهایی که در گذشته با ذهن بسته انجام می‌دادم نیست؛ بلکه نتیجه‌ی روش کاملاً معکوسی است که سال‌ها پیش در روند زندگی‌ام ایجاد کردم و بالاخره آموختم که آدم‌ها‌ی ثروتمند بر ذهن‌شان تسلط کامل دارند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: به این‌جا رسیدن
فصل دوم: ملاقات با جهان هستی
فصل سوم: ارتباط
فصل چهارم: نه! این دو کار را نکنید!
فصل پنجم: لیست خواسته‌های ناخودآگاه شما
فصل ششم: با بهترین دوست‌تان گفتگو کنید!
فصل هفتم: باور داشتن، دیدن است
فصل هشتم: فکر کنید و تشکر کنید
فصل نهم: سرزمین ترقی
فصل دهم: شکست
بخش پایانی
درباره‌ی نویسنده
پی‌نوشت

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب از هستی بخواهید
نویسنده
مترجمهستی تاری
ناشر چاپی موسسه انتشاراتی فلسفه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۸۰
زبانفارسی
شابک978-622-97971-0-5
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب از هستی بخواهید

جعفر Valipour
۱۴۰۰/۱۲/۱۲
ازنظرکیفی کتاب خوبی است
Leila Shahmiri
۱۴۰۰/۶/۲۹
روان و جالب بود و لذت بردم
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب از هستی بخواهید

برای دریافت کتاب از هستی بخواهید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.