معرفی و دانلود کتاب یک دنیا حال خوب با یک فنجان قهوه

عکس جلد کتاب یک دنیا حال خوب با یک فنجان قهوه
قیمت:
27000 تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب یک دنیا حال خوب با یک فنجان قهوه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب یک دنیا حال خوب با یک فنجان قهوه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یک دنیا حال خوب با یک فنجان قهوه

آیا تابه‌حال رودررو با خودتان به گفت‌وگو نشسته‌اید؟ آدم‌های کمی در دنیا هستند که این کار را می‌کنند! کتاب یک دنیا حال خوب با یک فنجان قهوه نوشته کریستین هلمستتر است که زیباترین نکات را درباره گفت‌وگو با خود، به شما یادآوری می‌کند. این اثر که به‌عنوان یکی از کتاب‌های پرفروش آمازون نیز معرفی می‌شود، یک راهنمای عملی بی‌نظیر برای یافتن مسیر خوشبختی و دست‌یابی به رضایت درونی به شمار می‌رود و مسیر زندگی شما را روشن می‌کند.

درباره کتاب یک دنیا حال خوب با یک فنجان قهوه

همه‌چیز در ذهن ما اتفاق می‌افتد! شاید این جمله کمی شما را گیج و سردرگم کند، اما واقعیت این است که ما با تصویرهای ذهنی و فکرهایی که درون مغزمان پیچ‌وتاب می‌خورند زندگی می‌کنیم. خیلی وقت‌ها این تصاویر و فکرها چندان نجات‌دهنده نیستند و همچون یک باتلاق،‌ ما را درون خود می‌کشند و در همان حال رها می‌کنند! همین اتفاق هم باعث می‌شود در زندگی، آن احساس رضایت درونی و خوشبختی را نداشته باشیم!

شما در طول روز چقدر از وقتتان را صرف صحبت با خود یا رسیدگی به حال و احوالاتتان می‌کنید؟ چقدر به این موضوع اهمیت می‌دهید که روزانه پنج دقیقه از زمانتان را فقط به خودتان اختصاص دهید و در آن چند دقیقه، هر چیزی جز خودتان را فراموش کنید؟

کتاب یک دنیا حال خوب با یک فنجان قهوه (Coffee Self Talk) اثر شگفت‌انگیز و تاثیرگذار کریسیتین هلمستتر (Kristen Helmstetter) راهنمای بی‌نظیری برای رسیدن شما به حال خوب است! این کتاب با روش‌های اصولی و آسان به‌خوبی شما را در مسیر ایجاد تحول عظیم در زندگی‌تان پیش می‌برد و درست در جایی که انتظارش را ندارید، آرامش درونی خود را پیدا می‌کنید.

کریستین در مقدمه کتاب خود یادآوری می‌کند که هدفش از نگارش این کتاب، ایجاد یک تحول مثبت در زندگی شما برای دستیابی به خوشبختی و زندگی شاد است. به‌علاوه با خواندن این کتاب در واقع با خودتان ملاقات می‌کنید و همراه با یک فنجان قهوه داغ،‌ به گفت‌وگویی شیرین با خود می‌نشینید. این کار در هر 24 ساعت،‌ تنها 5 دقیقه از وقت شما را می‌گیرد. اما تداوم آن به بالا رفتن حس اعتنمادبه‌نفس و افزایش رضایت درونی شما کمک می‌کند. اگر دوست دارید حال خوبی را در زندگی تجربه کنید و از سیاهچاله‌های ذهنی‌تان بیرون آیید،‌ این کتاب نجات‌دهنده شماست!

نکوداشت‌های کتاب یک دنیا حال خوب با یک فنجان قهوه

- من عمیقا این کتاب را دوست داشتم. (Joanna Steven - The Nourished Village)
- این اثر بی‌نظیر است و کمک می‌کند که شما بلافاصله هدف کتاب را دنبال کنید. بهتر است هر روز تمرین‌های آن را انجام دهید. (Carol Moore)
- این کتاب بی‌نهایت شگفت‌انگیز و دقیقا همان چیزی است که برای برقراری ارتباط دوباره با خودم به آن نیاز داشتم. (Amazon reviewer)
- این اثر یک برنامه محکم و عملی برای نظم بخشیدن به مغز و متحول کردن زندگی شما و همچنین الهام‌بخش و انرژی‌بخش است. (Nikki Taylor، نویسنده)

کتاب یک دنیا حال خوب با یک فنجان قهوه برای چه کسانی مناسب است؟

همه افرادی که دوست دارند شیوه زندگی و تفکر خود را تغییر دهند و به احساس رضایت درونی و خوشبختی در زندگی دست یابند، می‌توانند از این کتاب استفاده کنند.

با کریستین هلمستتر بیشتر آشنا شویم

یکی از نویسندگان پرفروش کتاب‌های سبک زندگی، کریستین هلمستتر نام دارد. او که پیش از این با نام مستعار بریسا استار فعالیت می‌کرد، نوشته‌هایی را در سبک عاشقانه نیز نوشته است. امروزه کتاب‌های نویسنده به عده زیادی کمک کرده است تا راه‌هایی را برای دستیابی به حال خوب و تغییر سبک زندگی بیابند.

جملات برگزیده کتاب یک دنیا حال خوب با یک فنجان قهوه

- به رؤیاهای‏تان زندگى بدهید، به بینش و دیدگاه خود قدرت و به مسیر راهتان روشنایى ببخشید.
- زندگى از درون به بیرون ساطع می‌گردد. وقتى که از درون تغییر کنید، زندگى از بیرون تغییر خواهد کرد.
- سازگارى گفت‌‏وگوى مثبت با خود بدون شک یکى از بهترین هدیه‏‌هایى است که مى‌توان به ذهن نیمه‏‌خودآگاه کسى داد.
- بدون موسیقى، زندگى یک اشتباه محض است.
- تغییر نیاز به تکرار عادات مثبت دارد و همین روال شما را در راستاى هدف خود قرار می‌دهد.

در بخشی از کتاب یک دنیا حال خوب با یک فنجان قهوه می‌خوانیم

صحبت با خود به نوعى مربوط به افکار مثبت می‌شود ولى نمی‌توان گفت دقیقا یکى هستند. مثبت‌‏اندیشى بسیار مهم است، زیرا باید این را باور داشته باشید که اگر تلاش کنید به آرزوها و خواسته‏‌های‏تان می‌‏رسید، حتى اگر لازم باشد در این راه خطرهایى را هم به جان بخرید. صحبت با خود به شما کمک می‌‏کند تا باورهاى تازه و بهترى در ذهنتان ایجاد کنید و این گفت‌‏وگو آن چیزى را که قوی‌تر است برایتان تقویت خواهد کرد. بنابراین صحبت با خود کمک می‌کند نسبت به اتفاقات اطرافتان دیدگاه مثبت و درستى پیدا کنید. و در مجموع کمک مى‌کند هر کارى را به‌‏طور کامل انجام دهید. اغلب افراد شکاک فکر می‌کنند مثبت‌‏اندیشى یک تصور پوچ و واهى است. گاهى اوقات این موضوع درست است، مثل زمانى که یک نفر نمی‌تواند با خطرات مربوط به انجام کارى کنار آید و آن را بپذیرد. ولى فاصله‌‏ى بین آنچه مردم فکر می‌کنند که می‌‏توانند انجام بدهند و آنچه که واقعا توانایى انجام آن را دارند، بسیار است.

همه‌‏ى ما می‌توانیم مقدارى ریسک بیشتر را تحمل کنیم. این ذات بشر است که از خطر اجتناب کند، همیشه ترس از پایین آمدن خیلى بیشتر از ترس بالا رفتن است. درحقیقت درک بسیارى از خطرات ناشى از ترسى است که معمولاً جلوى انجام بسیارى از کارها را از بشر می‌گیرد. ترس از اشباح و ارواح از باورهاى دوران کودکى در درون ما شکل گرفته، درست مانند ترس از شکست یا ترس از اینکه مردم چه فکرى در موردمان می‌کنند. براى بسیارى از مردم مثبت‏‌اندیشى یک به‌سازى است در جهت ارزیابى دقیق‌‏تر از آنچه در آینده امکان دارد روى دهد.

مثبت‏‌اندیشى همچنین وقتى که افراد وانمود می‌کنند مشکلى وجود ندارد (درحالی‌که وجود دارد) می‌‏تواند سبب ایجاد مشکلات فراوان شود. البته که در هر زندگی‌اى مشکلاتى وجود دارد، ولى هیچ مشکلى بدون تلاش ما از بین نخواهد رفت.

فهرست مطالب کتاب

درباره‌ى نویسنده
مقدمه
بخش اول: ایجاد زندگى جادویى با کتاب با فنجان قهوه‌ات صحبت کن
1. گفت‌وگویى خودمانى با خودت کنار فنجان قهوه چیست؟
2. صحبت با خود کنار فنجان قهوه
3. فواید شگفت‌انگیز گفت‌وگو با خود
4. نکاتى علمى که در پشت پرده گفت‌وگوى جادویى وجود دارد
5. گفت‌وگوى تو با خود کنار فنجانت
6. چگونه گفت‌وگو با خود را کنار فنجان قهوه‌تان انجام دهید
7. گفت‌وگو با خود کنار قهوه کریستین
8. شارژ سریع گفت‌وگو با خود کنار فنجان قهوه
9. براى گفت‌وگو با خود کنار فنجان قهوه، زمان مناسب را پیدا کنید
10. روش‌هاى دیدگاه جایگزین (APT)
11. با از بین بردن مسائل منفى، درخشندگى بیشترى پیدا مى‌کنید
بخش دوم: دست‌نوشته‌هاى گفت‌وگو با خود
دست‌نوشته‌هاى گفت‌وگو با خود
12. دست‌نوشته اول: یک زندگى جادویى
13. دست‌نوشته‌ى گفت‌وگو با خود کنار فنجان قهوه: تغییر یک عادت
14. دست‌نوشته‌ى گفت‌وگو با خود کنار فنجان قهوه: تناسب اندام و کاهش وزن
15. دست‌نوشته‌ى گفت‌وگو با خود کنار فنجان قهوه: سلامت و عمر طولانى
16. دست‌نوشته‌ى گفت‌وگو با خود کنار فنجان قهوه: شفایافتن
17. دست‌نوشته‌ى گفت‌وگو با خود کنار فنجان قهوه: ثروت، موفقیت، کامیابى
18. دست‌نوشته‌ى گفت‌وگو با خود کنار فنجان قهوه: پیدا کردن یک همراه فوق‌العاده
19. دست‌نوشته‌ى گفت‌وگو با خود کنار فنجان قهوه: بارورى
20. دست‌نوشته‌ى گفت‌وگو با خود کنار فنجان قهوه: والدین شگفت‌انگیزى بودن
21. دست‌نوشته‌ى گفت‌وگو با خود کنار فنجان قهوه: براى کودکان (البته دیگر اینجا خبرى از قهوه نیست)
کمک به دیگران و نتیجه‌گیرى

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب یک دنیا حال خوب با یک فنجان قهوه
نویسنده
مترجمگیسو ناصری
ناشر چاپیانتشارات لیوسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات216
زبانفارسی
شابک978-600-340-310-9
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
27000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب یک دنیا حال خوب با یک فنجان قهوه

برای دریافت کتاب یک دنیا حال خوب با یک فنجان قهوه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.