معرفی و دانلود کتاب صوتی چه کسی از دیوانه‌ها نمی‌ترسد؟

عکس جلد کتاب صوتی چه کسی از دیوانه‌ها نمی‌ترسد؟
قیمت:
۲۵۰۰۰ 17500 تومان ۳۰%
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چه کسی از دیوانه‌ها نمی‌ترسد؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چه کسی از دیوانه‌ها نمی‌ترسد؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چه کسی از دیوانه‌ها نمی‌ترسد؟

کتاب صوتی چه کسی از دیوانه‌ها نمی‌ترسد؟ نوشته مهدی رضایی، در قالب نمایشنامه و از زبان معلم جوانی به نام آرمان پاکروان روایت می‌شود که ادبیات درس می‌دهد.

آرمان همیشه ظاهری آراسته و مرتب دارد و معتقد است در جامعه‌ای که ناهنجاری از در و دیوارش فرو می‌ریزد نمی‌توان نسبت به وقایع بی‌تفاوت ماند و از کنار رویدادها به سادگی گذشت. همسرش نیز در یک مجله خانوادگی مشغول به کار است و در آپارتمانی زندگی می‌کنند که یک پیرمرد وبلاگ‌نویس هم در همسایگی آن‌هاست. همسایه‌ای که گاه راوی یا همان معلم جوان را وادار می‌کند تا مطالب وبلاگ یا ایمیل‌های فورواردی را برایش بخواند. راوی از همان ابتدای داستان خودش را دیوانه خطاب می‌کند و در ذهن خود با موجودی خیالی به نام نسترن زندگی می‌کند.

رضایی در مورد کتاب چه کسی از دیوانه‌ها نمی‌ترسد می‌گوید:

رویکرد این کتاب انتقادی و اعتراض گونه است. راوی نسبت به هر موردی از کوچک و جزئی تا بزرگ و مهم که در جامعه می‌بیند حساسیت نشان می‌دهد اما مردم نسبت به آن حقایق واکنشی ندارند. راوی یک معلم است که در موقعیت‌های مختلفی چون خانه، مدرسه و نزد دوستش قرار می‌گیرد. دوست راوی از او مسن‌تر است که مجبور است به خاطر ناهنجاری‌ها خود را از جامعه دور نگاه دارد.

در قسمتی از کتاب صوتی چه کسی از دیوانه‌ها نمی‌ترسد می‌شنویم:

«خودم را سرزنش می‌کنم که چرا باید یک موجود خیالی را آن قدر در ذهنم نگه دارم که که از کنترلم خارج شود و این همه مدت آزارم بدهد؟ نسترن را خودم به ذهنم آوردم و حالا هم خودم از ذهنم بیرون می‌کنم. می‌نشینم روی صندلی، سرم را به عقب تکیه می‌دهم و چشم‌هایم را می‌بندم تمام روزهایی را که با نسترن واقعی و خیالی بوده‌ام از ذهن می‌گذرانم و با خودم می‌گویم یعنی او رفت؟ برای همیشه؟ شاید دلم برایش تنگ شود. اما نه دیگر دلم برایش تنگ نمی‌شود. چطور دلم برای کسی تنگ می‌شود که با مرد دیگری رفته؟ من جدای ذهن زیبایش خودش را هم می‌خواستم که امروز در آغوش مرد دیگری است. پس همه‌چیز تمام شد. هم نسترن واقعی، هم نسترن خیالی.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
35 دقیقه
بخش اول
46 دقیقه
بخش دوم
52 دقیقه
بخش سوم
28 دقیقه
بخش چهارم
44 دقیقه
بخش پنجم
33 دقیقه
بخش ششم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چه کسی از دیوانه‌ها نمی‌ترسد؟
نویسنده
گویندهرضا عمرانی، راضیه هاشمی، عمار تفتی، بهرام ابراهیمی، علی زرینی، بهادر ابراهیمی، میلاد تمدن، مریم موقر، ریحانه هاشمی، احمد غلامی، امیر کاشانی
ناشر چاپینشر افکار
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۵۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، نمایشنامه
قیمت نسخه صوتی
۲۵۰۰۰ 17500 ت ۳۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چه کسی از دیوانه‌ها نمی‌ترسد؟

هانبه موسوی
۱۴۰۱/۷/۱۹
با سلام خدمت دوستان عزیز کتابراهی
این کتاب با صدای آقای عمرانی محشر شد اما کتاب سرو ته نداشت اما به خوبی به درد جامعه میپرداخت یه طوری زیر پوست شهر را بخوبی نشان داده شده اما خیلی سؤال‌ها بی جواب ماند اما برای یک بار گوش کردند خوب بود بخصوص با راویان عزیزی مثل بانو هاشمی و جناب عمرانی
امیرحسین قارونی
۱۳۹۹/۱۰/۱۴
همه‌ی کتاب‌های صوتی با صدای آقای عمرانی جذابه
بخصوص اگر گروهی باشه
مثل عینک‌ دور طلایی
الان جزو کتاب‌های صوتی رایگان هستش.
ماه آوا گوش کنیم
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چه کسی از دیوانه‌ها نمی‌ترسد؟

برای دریافت کتاب صوتی چه کسی از دیوانه‌ها نمی‌ترسد؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.