معرفی و دانلود کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها

عکس جلد کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها

کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها به قلم علی محقق، مجموعه‌ای از چند داستان کوتاه اجتماعی با درونمایه‌ی امید در زندگی است که شما را از روزمرگی جدا کرده و به دنیای شخصیت‌ها و قصه‌های تاثیرگذار کتاب می‌برد.

درباره‌ی کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها:

اثر خاطره بر پیکره‌ی زندگی، جانی تازه به ذهن می‌بخشد و بازخوانی آن، گاه لبخند شوق هدیه می‌دهد و گاه اشک اندوه را جاری می‌سازد. به هر حال یاد گذشته چه با اندوه همراه باشد و چه با شوق، همواره در جسم و جان آدمی نفس می‌کشد و دانش و تجربه را در پژواک خود به لحظه‌های زندگی پیشکش می‌کند. کتاب حاضر الهامی از این بازتاب‌ها و خاطره‌ها است. البته تلاش شده تا هر داستان در بستر خاطره باقی نماند بلکه با پرورش مفاهیم آن به قصه‌هایی عمیق و و به یاد ماندنی تبدیل شوند.

حتی اگر رویدادی تلخ در هر داستان کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها نهفته باشد، تلاش علی محقق بر این بوده است تا موج امید در هر روایت ایجاد کند. شور عواطف انسانی در جامعه‌ی پر بیم امروز رفته رفته رنگ می‌بازد و هدف محقق در خلق هر داستان ترنم عاطفه و تغزل احساس است تا سرود زندگی توان بازتاب بیابد و در بستری مناسب جاری گردد.

کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این مجموعه برای علاقه‌مندان به داستان‌های کوتاه گردآوری شده است.

در بخشی از کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها می‌خوانیم:

چشمان خسته‌ام را به آن شاخه‌ی درخت انداختم که بیش از سه متر از سطح آب فاصله داشت. نگاهم را پایین آوردم و چشمم در چشمان حریفم که لبخند پیروزمندانه‌ای بر لب داشت ثابت ماند. نه من و نه او دیگر توان ادامه‌ی این بازی خطرناک را نداشتیم.

صدای تشویق بچه محل هایم که نام مرا بی وقفه تکرار می‌کردند وسوسه‌ام می‌کرد تا از او نبازم. صدای هلهله‌ی دوستانش که یک صدا رو به من نعره می‌زدند "ترسو... ترسو" خونم را به جوش می‌آورد. تمام تن من به خاطر شیرجه‌های پیوسته و برخوردهای گاهی اشتباه با سطح آب قرمز شده بود. رقیب هم دست کمی از من نداشت. یکی از ناخن هایش شکسته بود و شیار نازکی از خون روی پیشانی‌اش به چشم می‌خورد.

کار سختی نبود تنها باید روی شاخه درخت می‌رفتم و به میان آب کم عمق رودخانه شیرجه می‌زدم تا مرا برنده‌ی این مسابقه‌ی جنون آمیز اعلام کنند. در آخر هم تنها برای چند دقیقه بچه محل هایم شاد می‌شدند و با تمام شدن روز تمام آن هیجان‌ها را فراموش می‌کردند.

فهرست مطالب کتاب

سخنی با شما
حادثه‌ی آبشار
اُی منفی
بوی دلتنگی
نخستین نگهبانی!
امانت پرستوی مهاجر
هدیه‌ای پس از باران
کوچ عاشقانه
آموزش شنا
گریز
میلاد و شهادت
جنون ادعا
دیازپام
در کشاکش بیداری
حواله
درسی میان راه
هشدار
رنج آن هجده ساعت

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها
نویسنده
ناشر چاپی صفرتاصد
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۶
زبانفارسی
شابک978-622-677054-5
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها

برای دریافت کتاب در پیچ و خم ثانیه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.