معرفی و دانلود کتاب تو بی‌نظیری: 7 روش برای یک زندگی پرشور، مقتدرانه و خودساخته

عکس جلد کتاب تو بی‌نظیری: 7 روش برای یک زندگی پرشور، مقتدرانه و خودساخته
قیمت:
۱۱۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تو بی‌نظیری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تو بی‌نظیری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تو بی‌نظیری: 7 روش برای یک زندگی پرشور، مقتدرانه و خودساخته

واقعیت را زندگی کن: تو بی‌نظیری! ویکتوریا اوستین، کشیش و نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، در کتاب تو بی‌نظیری شما را با شگفت‌انگیزترین راهکارهای توسعه فردی آگاه می‌کند. به اعتقاد وی همۀ ما موجوداتی خارق‌العاده هستیم که باید خود را کشف کنیم!

درباره کتاب تو بی‌نظیری:

«تو شگفت‌انگیز و عجیب آفریده شده‌ای.» این جمله را شاید به جرات بتوان کلیدی‌ترین مضمون کتاب حاضر تلقی کرد. کتاب تو بی‌نظیری برایتان شاید موهبتی الهی باشد که شما را به خداوند نزدیک‌تر کند.

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) صراحتا هدف خود را از نوشتن کتاب تو بی‌نظیری (Exceptional You) تصریح می‌کند و می‌گوید: «من در این کتاب قصد دارم هفت تمرین کاربردی را ارائه کنم ا‌ست که شما را در جهت بی‌نظیر شدن راهنمایی می‌کنند. این تمرینات بسیار انگیزه‌بخش و قدرتمند هستند و در مسیر زندگی‌تان باعث الهاماتی الهی می‌شوند.

نویسندۀ کتاب تو بی‌نظیری این تمرینات را خود شخصا برای مدت‌ها انجام داده و همواره در حال عبادت است و تاثیر این عوامل را در زندگی‌اش مشاهده می‌کند و اذعان می‌نماید که هر روز خود را بی‌نظیرتر احساس می‌کند!

این اثر که در سال 2019 منتشر شده، بسیاری از مفاهیم آن بر پایه‌های آموزه‌های مذهبی به ویژه دین مسیحیت بنا گشته است. در مورد عنوان کتاب نیز می‌توان تحلیلی نسبتا ساده داشت؛ با یک نگاه فرهنگ لغتی به واژۀ «بی‌نظیر» می‌توان گفت دلالت‌هایی بر یک چیز خوب، مطلوب، برجسته و استثنایی دارد. از نگاه خداوند ما انسان‌ها همگی چنین پدیده‌ای هستیم. ویکتوریا اوستین نیز سعی دارد این مفهوم ارزشمند و الهام‌بخش را مجددا بازنمایی کند.

خواندن کتاب تو بی‌نظیری به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به خواندن کتاب‌های خودسازی با چاشنی عرفان و مذهب علاقمند هستید این کتاب را به شما توصیه می‌کنیم.

با ویکتوریا اوستین بیشتر آشنا شویم:

او یکی از سرشناس‌ترین چهره‌های دنیای ادبیات انگیزشی و خودسازی است که در سال 1961 دیده به جهان گشود. ویکتوریا و همسرش جول اوستین، هر دو کشیش و خادم کلیسای لیکوود هستند. آن‌ها 30 سال است که ازدواج کرده‌اند و هر دو جزو مبلغان دین مسیحیت به شمار می‌آیند. او علاوه بر فعالیت‌های مذهبی به نوشتن کتاب‌های انگیزشی و سخنرانی‌هایی در همین حوزه مشغول است.

در بخشی از کتاب تو بی‌نظیری می‌خوانیم:

من وقت می‌گذارم و به‌دنبال ویژگی‌های خاص افرادی که با آن‌ها سروکار دارم می‌گردم و با کلمات تحسین‌برانگیز و محبت‌آمیز به آن‌ها دلگرمی می‌بخشم.

کلماتم را برای نشاط ‌بخشیدن به دیگران به‌کار می‌گیرم. می‌دانم که با دلگرم کردن یک انسان، عشق خداوند را در روح او می‌دمم و همان کلمات، در روح خودم زندگی می‌دمند.

وقتی انتخاب می‌کنم ‌خوب عشق بورزم، فضای خانه‌ام را تغییر می‌دهم. به کارهای خوب اعضای خانواده‌ام توجه و آن‌ها را تحسین می‌کنم. بی‌توجه به آنچه در زندگی‌شان می‌گذرد، آن‌ها را تشویق می‌کنم و نگرشم را مثبت نگه می‌دارم.

به‌دنبال راهی می‌گردم تا عشق خداوند را وارد زندگی انسان‌ها کنم. از کلمات و اعمالم استفاده می‌کنم تا موجب بهبودی یا یکپارچگی زندگی دیگران شود زیرا کلماتم ممکن است درست همان چیزی باشد که آن‌ها نیاز دارند.

کنج عزلت نمی‌نشینم و تصور می‌کنم برای ادامۀ مسیرم به‌اندازۀ کافی قوی و بااستعداد هستم. من عضوی از یک اجتماع باورمندم؛ اجتماع حمایتگری که در آن به یکدیگر عشق می‌ورزیم، به یکدیگر خدمت می‌کنیم و مایۀ تسلی یکدیگر هستیم. من ریشه‌هایم را به ریشه‌های دیگران گره می‌زنم و به جای تفرقه، صلح و اتحاد می‌آفرینم.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
بخش اول: بدان که تو برگزیده شده‌ای
1: تاج پادشاهی‌ات را بر سرت بگذار
2: بگو آمین
بخش دوم: چشمت به آسمان باشد
3: منتظر وعده‌های خداوند باش
4: با خداوند هماهنگ شو
بخش سوم: جعبۀ خاطر‌اتت را انباشته نگه ‌دار
5: قدرت یادآوری
6: خودت را دلگرم کن
بخش چهارم: سبک سفر کن
7: بر آینده‌ات سرمایه‌گذاری کن
8: روزت را بی‌نظیر کن
بخش پنجم: خوب عشق بورز
9: باهم ‌بودن بهتر است
10: مایۀ رحمت باش
بخش ششم: در زمان حال زندگی کن
11: در سپاس‌گزاری تعلل نکن
12: روی هر فصل حساب کن
بخش هفتم: قدرتمند شو
13: به خداوند نزدیک شو
14: به منشأ متصل شو
سپاس‌گزاری
دربارۀ نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تو بی‌نظیری: 7 روش برای یک زندگی پرشور، مقتدرانه و خودساخته
نویسنده
مترجمسهیلا کولیوند
ناشر چاپینشر البرز
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۵۴
زبانفارسی
شابک978-622-235-117-5
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۱۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تو بی‌نظیری

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب تو بی‌نظیری

برای دریافت کتاب تو بی‌نظیری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.