معرفی و دانلود کتاب او یک معلم بود

عکس جلد کتاب او یک معلم بود
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب او یک معلم بود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب او یک معلم بود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب او یک معلم بود

کتاب او یک معلم بود به قلم رامین نورانی، داستان زندگی مردی را روایت می‌کند که با تلاش فراوان به افسانه‌ی شخصی خودش در زندگی دست پیدا می‌کند.

درباره‌ی کتاب او یک معلم بود:

شخصیت اصلی این کتاب معلمی است که رویای شخصی خودش در زندگی را محقق می‌کند. او با وجود تمام فراز و نشیب‌ها و ناملایت‌هایی که در زندگی‌اش وجود داشت، دست از تلاش برنداشت و برای تحقق بخشیدن به آرزویش تمام توانش را به کار گرفت. معلم با الهام از کتاب جاودانه‌ی کیمیاگر اثر پائولو کوئلیو، راه رسیدن به رویای خودش را که همان آموختن و آموزش دادن است، پیدا می‌کند.

کتاب او یک معلم بود به په کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این داستان برای علاقه‌مندان به داستان‌های انگیزشی، خواندنی و جذاب است و شما را تشویق به دنبال کردن رویاها و آرزوهایتان در زندگی می‌کند.

در بخشی از کتاب او یک معلم بود می‌خوانیم:

دلش می خواست که انجا نباشد امّا قدرت برخاستن و حتی اعتراض نداشت چشمانش را بست و در افکار خود فرو رفت. تنها هم کلامش تفکراتش بودند که قرار بی قراریش را می ساختند. آنقدر وقت داشت که به همه چیز فکر کند. دلش سخت گرفته بود و دلتنگ تر از همیشه شاید تشویش داشت. ذهنش آرام نبود می دانست که محیط بیمارستان را دوست ندارد. دلش می خواست که فقط آنجا نباشد و از هر قید و بندی رها گردد. داروی خواب آور حاصل از تزریق های پی در پی در حال تأثیر بود. دیگر درد نداشت. آرامشی اندک در وجودش احساس کرد.

شاید خواب کمی حالش را به جا می آورد امّا دلش نمی خواست به خواب رود. تمام وجوذش عاصی بود و نگرانی امانش نمی داد. علّتش را نمی دانست. به آرامی آهی کشید، یاد زمانی که برای اولین بار از پدر و مادرش جدا شده و بار سفر بسته بود افتاد. هنوز بچّه سال بود امّا شوق تحصیل تمام وجودش را فرا گرفته بود. چرا که در دیار خودش جز چند کلاس اول ابتدایی وجود نداشت و بقیه تحصیل را باید در دور دست ها می آموخت به دور از پدری که سرشار از محبت بود و مادری که چون ابر بهار می بارید از دوری فرزند. آن روزها هم چون امروز زندگی رهایش نکرده بود.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
بیمارستان
تنهائی
واروژان
دلارام
لهستانی ها
پایان دبیرستان
زادگاه
سوغات
دانشگاه
محل خدمت
انتقال
تهران

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب او یک معلم بود
نویسنده
ناشر چاپی صفرتاصد
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۴۰
زبانفارسی
شابک978-622-6770-57-6
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب او یک معلم بود

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب او یک معلم بود

برای دریافت کتاب او یک معلم بود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.