معرفی و دانلود کتاب از من می‌شنوی: بهبود روابط خانواده

عکس جلد کتاب از من می‌شنوی: بهبود روابط خانواده
قیمت:
۹۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب از من می‌شنوی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب از من می‌شنوی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب از من می‌شنوی: بهبود روابط خانواده

چگونه می‌توان ازدواج موفقی داشت؟ در انتخاب همسر چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟ زنان و مردان هر یک چه ویژگی‌هایی دارند؟ پاسخ همه‌ی این پرسش‌ها و بیشتر از این‌ها را می‌توانیم در کتاب از من می‌شنوی نوشته‌ی علی مولاییان بخوانیم. این کتاب به ما یاری می‌رساند تا خوشبختی را در روابط زناشویی خود تجربه کنیم.

درباره‌ی کتاب از من می‌شنوی:

همیشه وضعیت مالی و روحی همسرت را در نظر بگیر. شریک زندگی‌ات را غافلگیر کن. جلوی همسرت از دیگران بدگویی نکن و... این‌ها نمونه‌هایی از توصیه‌هایی است که آن‌ها را در کتاب از من می‌شنوی می‌خوانیم، اما این کتاب حرف‌های بسیار بیشتری برای گفتن دارد. در این کتاب کاربردی، ما مطالبی درباره‌ی نحوه‌ی رفتار با مردان و زنان، نیاز جنسی، تقسیم مسئولیت‌ها، اعتمادبه‌نفس و بسیاری مسائل دیگر می‌آموزیم.

علی مولاییان، در کتاب حاضر، با زبانی ساده و دلنشین، نکاتی را در اختیار ما می‌گذارد که با به کار بستن آن‌ها می‌توانیم در انتخاب همسر و در زندگی زناشویی خود به موفقیت برسیم. به عقیده‌ی مولاییان، شناخت در هنگام ازدواج تعیین‌کننده‌ی بیشترین میزان خوشبختی در زندگی مشترک است. این نویسنده، که خوشبختی را حاصل یافتن آرامش در زندگی می‌داند، معتقد است احساس و هیجان و عشق چیزی است که زنان به‌دنبال آن می‌گردند. همچنین، این کتاب به مردان توصیه می‌کند که زمانی اقدام به ازدواج کنند که توانایی تأمین نیازهای زندگی را داشته باشند، زیرا یک خانواده هم به لطافت روحی یک زن نیاز دارد و هم به مدیریت و اقتدار یک مرد.

نویسنده‌ی کتاب از من می‌شنوی این اثر را حاصل سال‌ها تلاش و پرس‌وجوهاى بسیار می‌داند. به‌گفته‌ی مولاییان، وی هر یک از امور یادشده را در زندگى خود به کار برده و به دوستان و آشنایان خود نیز پیشنهاد کرده تا این توصیه‌ها را به کار ببندند، و همگی این توصیه‌ها را مانند هدفی درازمدت دنبال کرده‌اند.

در انتها باید توجه کرد که همه‌ی مطالب کتاب حاضر براى تمامی افراد مناسب نیست و اوضاع و احوال زندگى هر فرد تأثیر بسیاری در توصیه‌های این اثر دارد، اما می‌توان گفت که کتاب از من می‌شنوی به‌طور قطع به افراد کمک مى‌کند تا بهتر بیندیشند و با خصوصیات جسمی و روحی جنس مخالفشان بیشتر آشنا شوند.

کتاب از من می‌شنوی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر در شرف ازدواج هستید، یا اگر می‌خواهید رابطه‌ی بهتری را با همسرتان تجربه کنید، این کتاب به شما کمک خواهد کرد.

در بخشی از کتاب از من می‌شنوی می‌خوانیم:

مردها غالبا وقتى احساس مى‌کنند همسرشان به آنان نیاز دارد و در پیش همسرشان اعتبار زیادى دارند، انگیزه مى‌گیرند و تلاش بیشترى براى رفاه زندگى مى‌کنند، و زن‌ها وقتى احساس کنند همسرشان به آنان عشق مى‌ورزد و دوستشان دارد و فرزندانش هم، او را مادرى زیبا و خوب مى‌دانند و نزد اهل خانه جایگاهى خاص دارد، انگیزه مى‌یابند و از خود بیشتر در زندگى و روابط زناشویى و خانواده مایه مى‌گذارند. به هرحال، ما انسان‌ها هر کدام داراى ویژگى‌هاى جداگانه هستیم ولى لازم به ذکر است، وقتى مسئله جنسیت پیش مى‌آید این خصوصیات حالت مشترک مى‌یابد.

از من مى‌شنوى باز هم دست به تحقیق زد و با این سوال پیش رفت. چه چیز براى شما افتخار است؟ بیشتر اقایان به مسئله اعتبار اشاره کردند و در کنار آن گفتند: اعتبار، خانواده، سرمایه، دارایى، مهارت، پدر بودن، مدارک موجود مثل مدرک تحصیلى، گواهینامه و توانایى‌هایى که تا الان بوده و هست و اینکه خود نیاز مالى و غیرمالى خود را برآورده مى‌کنند و نیازمند کسى نیستند. اکثر خانم‌ها این‌طور جواب دادند: مادربودنمان، مادر خوب بودن، فردى مؤثر بودن در خانواده، زیبایى، طلاها و... و هر دوى آنان گفتند: تکیه‌گاه فرزندان بودن. مردها وقتى احساس کنند، خانواده و به خصوص همسرشان به آنان احساس نیاز ندارند، به تدریج بى‌اراده و بى‌حال مى‌شوند و نیروى خود را از دست مى‌دهند و با گذشت زمان و به تدریج، بیشتر مهر و علاقه‌اى را که به همسر و خانواده خویش دارند از دست مى‌دهند و در اینجاست که مرد خیلى زود به رابطه‌هاى بیرون از خانه، حال مرد یا زن روى مى‌برد. زیرا در کنار افراد بیرون از خانه، احساس اعتبار و اهمیت مى‌کند و در صورتى‌که این نیاز مرد، که احساس اعتبار و اهمیت داشتن است در خانه تأمین شود، وى روز به روز به خانه و کاشانه خویش علاقه‌مندتر مى‌شود و خیلى زود دلبسته مى‌شود و عمر و حتى آخرت خود را در راه هدفمند کردن زندگى خانواده‌اش مى‌گذارد و براى خشنودى آنان دست به هر اقدامى مى‌زند؛ حتى اگر خود رنج ببرد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب از من می‌شنوی: بهبود روابط خانواده
نویسنده
ناشر چاپینشر البرز
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۶۰
زبانفارسی
شابک978-964-442-847-0
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
۹۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب از من می‌شنوی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب از من می‌شنوی

برای دریافت کتاب از من می‌شنوی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.