معرفی و دانلود کتاب ما و ناشناخته‌های اطرافمان

عکس جلد کتاب ما و ناشناخته‌های اطرافمان
قیمت:
۳۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ما و ناشناخته‌های اطرافمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ما و ناشناخته‌های اطرافمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ما و ناشناخته‌های اطرافمان

کتاب ما و ناشناخته‌های اطرافمان نوشته‌ی راحله سادات شرقی میلانی، بیان می‌کند که در زندگی‌ شما ناشناخته‌هایی وجود دارد که از آن‌ها بی‌خبرید و ناآگاهی از آن ناشناخته‌ها می‌تواند در زندگی مسئله‌ساز باشد و آشنایی با آن‌ها می‌تواند شما را به موفقیت‌های چشم‌گیری برساند.

این کتاب هم ناشناخته‌ها را به ما می‌آموزد و هم ما را با رازهای زندگی که به سادگی از کنارشان رد شده‌ایم آشنا می‌کند در حالی که با مختصر آگاهی از آن‌ها می‌توانستیم به موفقیت‌ها‌ی بزرگی دست یابیم.

ناشناخته‌هایی مانند استفاده از واژه‌ها در مواقع لازم تشبیه و تنبیه و...
بخشش و گذشت دیر هنگام یا زود هنگام.
ناشناخته‌ها در مورد جسم فیزیکی و ارتباط آن با انسان‌ها.
ناشناخته‌های فن بیان.
ناشناخته‌های معجزه کائنات.
ناشناخته‌هایی در مورد کتاب.
نا آشنایی با پیام‌های اطرافمان.

آشنایی با میانبرهای زندگی که چگونه در زندگی ما می‌تواند مثمر ثمر باشد و دانستن این ناشناخته‌ها می‌تواند ما را در تحصیل، شغل‌یابی، همسریابی و همسرداری، بچه‌داری، روابط اجتماعی و... موفق کند.

با این کتاب می‌توانیم به رمز و راز آلفای مغز پی ببریم، قانون جذب را بشناسیم که چگونه آنچه را می‌خواهیم به آن دست پیدا کنیم و چگونه افکار منفی می‌تواند امراض جسمی را در ما ایجاد کند. همچنین آگاه می‌شویم که افکار ما تشعشعاتی را به بیرون ارتعاش می‌دهد و ناخودآگاه می‌تواند در زندگی ما دخیل باشد.

راحله سادات شرقی میلانی، نویسنده این کتاب، بیان می‌کند:

دیدم اکثریت مردم از اسلام چیزی خاص چون چند مسئله چیزی نمی‌دانند و یا می‌دانند رعایت نمی‌کنند.

دیدم اکثریت مردم از کتاب و مطالعه دورند و حتی مرا خیلی وقت‌ها به باد تمسخر گرفته‌اند که کتاب می‌خوانی ما از تو زیاد می‌فهمیم چیزی نگفتم تا به عمل ثابت کنم که کتاب به انسان و سرنوشتش و اطرافیانش چه سودی می‌رساند.

دیدم اکثریت مردم خود را نمی‌شناسند و فقط حرف و حرف می‌زنند.

دیدم اکثریت مردم چه در کوچه و خیابان چه مهمانی‌ها تأثیر واژه‌ها و سکوت را نمی‌شناسند و هیچ نمی‌دانند که طرز تلفظ واژه‌ها و لحن برخورد چه بر سر ما می‌آورد.

دیدم اکثریت مردم نمی‌دانند اخلاق و رفتار و اعمال ما چه بر سر جسم فیزیکی ما می‌آورد ما خود صاحب رفتار و اعمال و کردارمان هستیم ولی فنون واژ‌ه‌ها و طرز تلفظ آن را بلد نیستیم و نمی‌دانیم در هر کار و شغلی فن بیان مهم‌ترین موفقیت انسان بشمار می‌آید.

در بخشی از کتاب ما و ناشناخته های اطرافمان می‌خوانیم:

به ما یاد ندادند باغبان‌های زندگی خوب نگاه کردن را خوب دیدن را و خوب شنیدن و گوش کردن را یاد ندادند دقت کردن را فهمیدن را یاد دادند به خودمان برسیم به فکر خود باشیم و نشناسیم درد را درد اطرافیانمان را یاد دادند خوردن را. یاد دادند نوشیدن را و پوشیدن را و گرفتن را یاد دادند درس خواندن را و موفقیت را. فقط در تحصیل خلاصه کردند یاد دادند چشم و هم‌چشمی را یاد دادند حسادت را کینه را یاد ندادند رقابت صحیح را یاد ندادند عشق ورزیدن را دوستی و محبت را چون از وقتی چشم باز کردم مادر با خاله با دایی پدر با عمو با عمه با این و آن سر جنگ داشتند چرا؟ عجله نکنید و زود قضاوت نکنید یک ورق برگردیم به عقب پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها وقتی در تقسیم اموالشان حق را رعایت نمی‌کنند وقتی خودشان تفرقه می‌اندازند و محبت به بچه‌ها نیاموخته‌اند و بین بچه‌هایشان محبت و عشق خلق نکرده‌اند پدر و مادر من چگونه می‌تواند به من محبت یاد بدهد چگونه می‌توانم به اشخاص عشق بورزم که کل زندگی ما را به هم ریخته‌اند چگونه می‌توانم درد مادرم درد بی‌پولی پدرم را ببینم و به همان اشخاص عشق بورزم چگونه می‌توانم در حالی که حتی هم اگر این کار را بکنم و به دید محبت به آن‌ها بنگرم آن‌ها مرا تحقیر خواهند کرد چگونه می‌شود عشق ورزید به اشخاصی که از آن‌ها لطمه دیده‌ای محبت موروثی است کینه هم موروثی است و نسل به نسل خواهد گشت و یک نسل را یا می‌سوزاند یا آباد و سرسبز می‌کند.

به ما یاد نداده‌اند که چگونه باید از حق خودمان دفاع کنیم به ما خوب یاد داده‌اند خجالت بکشیم و از حق خود به راحتی بگذریم و جرأت حرف زدن نداشته باشیم و چگونه احترام بزرگ‌ترها را به ضرر خود داشته باشیم به ما یاد داده‌اند چگونه در برابر ناحق گردن خم کنیم و حرف نزنیم و با این جملات دل خوش کنیم که خدا حق ما را خواهد گرفت به ما یاد داده‌اند چگونه از این و آن توسری بخوریم و مظلوم واقع شویم به ما جرأت ندادند زندگی کنیم به ما یاد دادند ترس را نماز بی‌اساس را روزه‌های باطل شده را غیبت‌های تهمت‌وار را.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: من و ناشناخته‌های اسلام
فصل دوم: من و ناشناخته‌های کتاب
فصل سوم: من و کودکانم
فصل چهارم : من و من
فصل پنجم: تأثیر واژه‌ها وسکوت در روابط اجتماعی و طرز قرار گرفتن فرم بدن و چرخش زبان در روابط اجتماعی
فصل ششم: تأثیر اخلاق و رفتار به جسم فیزیکی ما انسان‌ها
فصل هفتم: میانبرهای زندگی را بشناسیم
قصل هشتم: ویرانه‌های دل با عصر جدید ارتباطات
فصل نهم: امواج آلفای مغز و ضمیر ناخود آگاه
فصل دهم: پیام‌های اطراف خود را دریابید
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ما و ناشناخته‌های اطرافمان
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات ایشیق
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۱۸
زبانفارسی
شابک978-600-5447-39-2
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۳۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ما و ناشناخته‌های اطرافمان

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب ما و ناشناخته‌های اطرافمان

برای دریافت کتاب ما و ناشناخته‌های اطرافمان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.