معرفی و دانلود کتاب 100 پیشنهاد برتر فروش

عکس جلد کتاب 100 پیشنهاد برتر فروش
قیمت:
39900 تومان - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب 100 پیشنهاد برتر فروش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 100 پیشنهاد برتر فروش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 100 پیشنهاد برتر فروش

کتاب 100 پیشنهاد برتر فروش اثر کن لنگدان، برای تمام کسانی نوشته شده است که در کسب و کار خود با فروش سر و کار دارند، یعنی تمام افرادی که در عرصۀ تجارت فعال هستند. این کتاب به افرادی که باید پیشنهادها و عملکردهایشان را در اختیار مافوق‌ها و زیردستان خود قرار دهند و همچنین به فروشندگان حرفه‌ای تمام وقت کمک خواهد کرد.

کتاب 100 پیشنهاد برتر فروش (Greatest Sales Ideas Of All Time) طرز کار و طرز فکر شما را در تمام موارد، و از همه مهم‌تر عملکرد فروش شما را بهبود خواهد بخشید، به این معنا که در کسب موافقت مردم نسبت به موقعیت خود و انجام کارهایی که ترجیح می‌دهید، خواه با گرفتن ترفیع و خواه کسب دستور، موفق‌تر خواهید بود. علاوه بر این، توانایی شما در بزرگ کردن فرزندانتان و یافتن روش زندگی در قالب خانواده و اجتماع را نیز بهبود خواهد بخشید.

اگر می‌خواهید به مشتریان خود توجه کنید و بدین ترتیب محصولات و خدمات بسیاری به آنان بفروشید، باید برای شناخت نیازهای واقعی آنان، نه نیازهایی که شما تصور می‌کنید دارند، زمان و انرژی صرف کنید، اگر چه باید این نیازها را نیز بشناسید. برآورده کردن این نیازها، در عمل شیوۀ حفظ روابط درازمدت دو جانبۀ مفید با مشتریان است و این، کار دشواری است. دلیل سختی آن بیش از هر چیز این است که در اینجا دو نوع نیاز دخیل است: چیزهایی که سازمان برای رسیدن به اهدافش به آن‌ها نیاز دارد و چیزهایی که مدیران برای ارتقای حرفۀ خود یا بهتر کردن زندگی و آسوده کردن خیال خود به آن‌ها نیاز دارند.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:
به عنوان فروشنده‌ای که روی شناخت مشتری خود و همچنین شناخت خود کار می‌کنید، گه‌گاه وقتی در مورد شغل و تخصص افراد دیگر بحث می‌کنید مانند این است که قصد دارید روی لایۀ نازکی از یخ اسکیت کنید. اعتماد به نفس داشته باشید. اغلب مردم خوشحال می‌شوند در مورد کاری که انجام می‌دهند و لغاتی که به کار می‌برند توضیح دهند. علاوه بر این، برای این‌که احساس کنند شما کار آنان را درک می‌کنید، می‌توانید با کمی زیرکی و با احتمال ناکامی بسیار پایین، برای خشنود کردن ایشان سخاوتمندانه بهایی را بپردازید. به‌دقت از جمله‌های آنان یادداشت بردارید، کلمات ایشان را تصحیح کنید و اندیشه‌هایشان را تکرار کنید.

فهرست مطالب کتاب

پیش‌گفتار مجموعه
پیش درآمد
مقدمه
یاری‌دهندگان
دو پیشنهاد برتر فروش در تمامی اعصار و پنج موضوع که این پیشنهادها را قابل استفاده می‌سازد، به علاوه‌ی سرآغازی برای موضوع ارزش فروش
مقدمه
ده پیشنهاد برتر فروش برای ایجاد علاقه
ده پیشنهاد برتر فروش برای ایجاد نیاز
هشت پیشنهاد برتر فروش برای معرفی محصول شما
پنج پیشنهاد برتر فروش برای یادآوری این موضوع که همیشه راهی وجود دارد
شش پیشنهاد برتر فروش برای مواجهه با محصولات و بازارهای دشوار
هفت پیشنهاد برتر فروش برای فروشندگان
شش پیشنهاد برتر فروش برای برنامه‌ریزی فروش‌های پیچیده
چهار پیشنهاد برتر فروش برای رد صلاحیت پیشگیرانه
سه پیشنهاد برتر فروش برای نزدیک شدن تدریجی به معامله
ده پیشنهاد برتر برای اجرای مدیریت حساب‌ها
ده پیشنهاد برتر فروش برای مدیران فروش

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 100 پیشنهاد برتر فروش
نویسنده
مترجممهدی پورعلی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۸۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات206
زبانفارسی
شابک978-964-412-980-3
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
39900 ت - 7.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب 100 پیشنهاد برتر فروش

ایمان قزلباشان
۱۳۹۶/۷/۱۷
من هر چیزی که در مورد فروش باشه میخرم اینم میزارم در لیست که اولین فرصت بخرم و بخونم
اسدالله پناهی
۱۳۹۹/۱/۸
خوبه، به نویسنده یا گردآورنده پیشنهاد میکنم یکبار دیگر کتاب را بررسی کنند.
فروغ فلامرزی
۱۴۰۱/۸/۱۳
بد نبود
یکم بعضی چیزا رو خیلی تکرار کرده
مجتبی لطفی
۱۳۹۷/۶/۲۹
خیلی جالب و کاربردی است این کتاب
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب 100 پیشنهاد برتر فروش

برای دریافت کتاب 100 پیشنهاد برتر فروش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.