معرفی و دانلود کتاب 25 نکته طلایی برای کسب و کار موفق وکلا

برای دانلود قانونی کتاب 25 نکته طلایی برای کسب و کار موفق وکلا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 25 نکته طلایی برای کسب و کار موفق وکلا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 25 نکته طلایی برای کسب و کار موفق وکلا

کتاب 25 نکته طلایی برای کسب و کار موفق وکلا نوشته‌ی مریلین آستین تارلتون، حاوی نکته‌هایی بسیار آموزنده برای وکلا است که می‌توانند با استفاده‌ از آن‌ها باعث رشد و موفقیت در کسب و کارشان شوند و روابط شغلی خود را بهبود بخشند.

داشتن کسب ‌و کار موفق آرزوی هر فردی در هر نوع رشته و شغلی است و شغل وکالت نیز از این ویژگی برخوردار است. دنیای تجارت پیچیدگی‌های زیادی دارد و این موضوع می‌طلبد که افراد و مؤسسات حقوقی بسیار آگاهانه‌تر از گذشته در فضای کسب‌ و کار و تجارت قدم بردارند.

شوربختانه کتاب‌های حقوقی در کشور بیشتر بر روی مباحث و قوانین سنگین حقوقی متمرکز شد‌ه‌اند و هیچ‌گونه حرکتی در آسان‌سازی و کمک به شغل وکالت در روابط عمومی، برندینگ شخصی، بازاریابی و آداب معاشرت نکرده‌اند. کتاب 25 نکته طلایی برای کسب و کار موفق وکلا (25Tips for the New Lawyer) می‌تواند تا اندازه‌­ای کمبود موجود در این زمینه را از بین ببرد.

وکالت از شغل‌هایی است که نباید صرفاً به آن به عنوان یک حرفه و شغل نگاه کرد. هرچند نیازهای مادی امروزه شما را از این دیدگاه دور می‌کند. وکالت قبل از اینکه شغلی برای کسب درآمد باشد یک هنر است.

در بخشی از کتاب 25 نکته طلایی برای کسب و کار موفق وکلا می‌خوانیم:

مدیران موفقی که در شرکت‌های بزرگ کار کرده‌اند، یاد گرفته‌اند که به جای استفاده از کلمه "من" از کلمه "ما" استفاده کنند. آن‌ها خودشان را در سازمان حل می‌کنند و اهداف سازمان را جزئی از اهداف خودشان می‌دانند. در چنین شرایطی این افراد تخصص و دانش خود را در اختیار دیگران قرار داده و سعی می‌کنند تا با همکاری یکدیگر به اهداف سازمانی دست پیدا کنند. این افراد موفقیت خود را در گرو موفقیت همکاران و در نهایت موفقیت سازمان می‌دانند. در واقع "ما" بودن یک نوع ایدئولوژی و روش تفکر است. البته متأسفانه وکلا اغلب بر خلاف این موضوع رفتار می‌کنند. آن‌ها سازمان‌های حقوقی را وسیله‌ای برای رسیدن به اهداف خود تلقی می‌کنند و از این سازمان‌ها به عنوان سکوی پرتاب استفاده می‌کنند. "ما" بودن و تفکر جمعی یک هنر است. با این دیدگاه می‌توانید از تمامی کارکنان در رسیدن به اهداف سازمانی کمک گرفته و در نهایت برای موفقیت‌های گروهی خود جشن بگیرید.

اولین کسی که از این روش بهره می‌برد خود شما هستید. شما به عنوان یک وکیل همیشه درگیر پرونده‌های سخت و مشکل هستید و شاید زمان کافی برای انجام کارهای دیگر را نداشته باشید. به جای اینکه بار تمامی مسئولیت‌های شرکت را به تنهایی به دوش بکشید می‌توانید بر روی کمک کارکنان‌تان حساب کنید. به آن‌ها اعتماد کرده و بخشی از مسئولیت‌ها را به آن‌ها بسپارید. قطعاً نتایج یک کار گروهی بهتر و مفید‌تر از کار فردی خواهد بود. از طرفی مشتریان در چنین شرایطی احساس می‌کنند که با یک تیم قوی روبرو هستند که در هر شرایطی از آن‌ها پشتیبانی می‌کند. در این صورت لزومی ندارد که شما همیشه در دسترس باشید. بلکه حتی زمانی که شما وقت کافی نداشته و در دسترس نیستید، اعضای تیم‌تان مشتری را حمایت کرده و جریان پرونده وی را متوقف نمی‌کنند. قطعاً مشتری به چنین سازمان قوی و محکمی اعتماد بیشتری خواهد کرد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 25 نکته طلایی برای کسب و کار موفق وکلا
نویسنده
مترجمکبری سبزعلی یمقانی، مهدی صفاریان، افشین رزاقی
ناشر چاپیانتشارات ماهواره
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۷۶
زبانفارسی
شابک978-600-459-277-2
موضوع کتابکتاب‌های کارآفرینی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب 25 نکته طلایی برای کسب و کار موفق وکلا

طلوع طلوع
۱۳۹۸/۷/۲۲
به عنوان یک وکیل این کتاب برای من بسیار ارزشمند بود.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب 25 نکته طلایی برای کسب و کار موفق وکلا

برای دریافت کتاب 25 نکته طلایی برای کسب و کار موفق وکلا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.