معرفی و دانلود کتاب 7 قانون برای رسیدن به ثروت و شادی

عکس جلد کتاب 7 قانون برای رسیدن به ثروت و شادی
قیمت:
25900 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب 7 قانون برای رسیدن به ثروت و شادی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 7 قانون برای رسیدن به ثروت و شادی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 7 قانون برای رسیدن به ثروت و شادی

جیم ران در کتاب 7 قانون برای رسیدن به ثروت و شادی، به شما می‌آموزد در هر کاری که انجام می‌دهید، تنها شاگرد باشید و بیاموزید نه آنکه پیروی کنید! او استراتژی‌های خارق‌العاده‌ای برای دستیابی به موفقیت و شادمانی ارائه می‌دهد که زندگی‌تان را دچار تغییری اساسی خواهد کرد.

درباره کتاب 7 قانون برای رسیدن به ثروت و شادی:

به اعتقاد جیم ران (Jim Rohn) سخنران مشهور و یکی از برجسته‌ترین استادان سالیان اخیر، هیچ‌گاه نباید در زندگی خود بین ثروت و شادمانی یکی را انتخاب کنید، هر دوی آن‌ها از یک چشمه سرازیر می‌شوند و هر دو برای یک زندگی موفق لازم و ضروری هستند.

اگر در پی یک موفقیت اصولی، پایدار و استوار هستید، نباید به دنبال پاسخ‌های نامربوط باشید. شک نکنید این روزها هزازان جواب نامناسب و نامربوط وجود دارد، شادی و ثروت به چیزی جز تمرین و پایبندی به اصول نیاز ندارد. برای اکثر افرادی که زمان زیادی را وقف تفکر درباره این مسئله می‌کنند، ثروت تنها در یک کلمه می‌گنجد: میلیونر؛ که البته واژه هیجان‌انگیزی است!

این کلمه آزادی، موفقیت، نفوذ، خشنودی، قدرت، امکان و نوع‌دوستی را به همراه دارد. مطمئناً میلیونر شدن تصویر ذهنی بدی نیست! علاوه بر این کلمه ثروت چیزی فراتر از مفاهیم اقتصادی را به ذهن متبادر می‌کند. به طور مثال ثروت تجربه، ثروت دوستی، ثروت عشق، ثروت خانواده و ثروت فرهنگ. اما در کتاب هفت رمز برای رسیدن به ثروت و شادی (Seven Strategies for Wealth and Happiness) بر روی آن ثروتی که باعث آزادی مالی می‌شود، تمرکز شده است، ثروتی که از تبدیل سعی و پشتکار به نقدینگی و دارایی حاصل می‌گردد. میزان ثروتی که به هر کدام از شما احساس ثروتمندی می‌دهد با دیگری تفاوت دارد اما قطعاً خواسته اصلی همه شما یکسان است: رهایی از بار فشارهای مالی، آزادی در انتخاب و لذت بردن از فرصت خلق و اشتراک‌گذاری.

ثروت برای شما به چه معناست؟ برای اینکه فکر کنید از لحاظ مالی آزاد و غنی هستید، به چقدر پول احتیاج دارید؟ این پرسش‌ها بیهوده نیست. خیلی زود متوجه می‌شوید که هر چه مفاهیم واضح‌تری از ثروت مادی در ذهن داشته باشید، اندیشه‌های این کتاب بیشتر به دردتان می‌خورد.

شادی نیز همچون ثروت انواع گوناگونی از معناهای گاه متناقض دارد. شادی لذت کشف و آگاهی است. بسیاری مواقع شادمانی با افرادی همراه می‌شود که از صداها، رنگ‌ها و هماهنگی زندگی کاملاً آگاهی دارند. شادمانی لذتی است که به افرادی با پشتکار و کوشش فراوان روی می‌آورد. با این حال بسیاری از شما تصور می‌کنید شادمانی چیزی است که در گذشته گم شده یا قله‌ای است که در آینده دور فتح خواهد شد. تعداد اندکی متوجه می‌شوند که شادی تنها در لحظه حال رخ می‌دهد.

برای تجربه یک زندگی موفق، طرح موفقیت را شروع کنید. برای ثروتمند شدن، نقشه‌ای برای ثروتمندی بکشید. از یاد نبرید نیازی نیست ثروتمند باشید تا نقشه ثروتمندی بکشید، کسی که هیچ چیزی ندارد هم می‌تواند برای ثروتمند شدن طرحی بریزد.

یادتان نرود موفقیت مجموعه‌ای مطلوب و تعیین شده از سمت فرهنگ یک جامعه نیست، بلکه مجموعه‌ای از ارزش‌های شخصی است که به طور واضح تعریف و سرانجام به دست می‌آید. موفقیت یعنی زندگی‌تان را آن‌گونه که دوست دارید پیش ببرید. اما چطور می‌توانید چنین کاری را انجام دهید؟ کتاب 7 رمز برای رسیدن به ثروت و شادی دقیقاً در مورد همین موضوع است.

در حین مطالعه‌ این کتاب، خودتان را در حال خرید تصور کنید. از هر ایده‌ای که برای وضعیت کنونی‌تان کاربرد دارد، استفاده نمایید. قطعاً، تمام حرف‌های دیگران را قبول نمی‌کنید و به خودتان فرصت می‌دهید. صفحات بعدی را با دقت بخوانید و اگر موضوعی برای‌تان معنا داشت و مهم بود، آن را امتحان کنید و اگر نه، از آن عبور نمایید.

کتاب 7 قانون برای رسیدن به ثروت و شادی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید طعم شادمانی حقیقی در زندگی را بچشید و به دنبال راه موفقیت و کسب ثروت هستید، در خواندن این اثر شگفت‌انگیز تعلل نکنید.

با جیم ران بیشتر آشنا شویم:

او در سال 1930 در آمریکا متولد شد. تا پیش از 25 سالگی زندگی‌اش مانند اکثر مردم بود، یک زندگی تا حدودی غم‌انگیز با پیشرفت کم و شادی کمتر. کمی بعد از 25 سالگی با مردی به نام ارل شواف که یک کارآفرین بود، آشنا شد. ران که تحت تأثیر ثروت، زندگی و هوش تجاری او قرار گرفته بود به بازاریابی شبکه‌ای شواف پیوست. این آشنایی‌اش باعث تحولی بزرگ در زندگی ران شد تا در نهایت در 31 سالگی به فردی میلیونر تبدیل شد. او پس از موفقیتش داستان زندگی و تحولاتش را به مدت 40 سال در سمینارهای مختلفی در دنیا بیان کرد.

تعداد افرادی که در سمینارهای ران حضور داشته‌اند، در حدود 4 میلیون نفر تخمین زده می‌شود. از او حدوداً 17 کتاب متنی، صوتی و برنامه ویدیویی منتشر شده است که همین کتاب‌ها و سخنرانی‌هایش در سمینارهای گوناگون، باعث الهام گرفتن و تغییر زندگی بسیاری از افراد، همچون بزرگانی مانند آنتونی رابینز، مارک ویکتر هنسن، برایان تریسی و... شده است. جیم ران از پرطرفدارترین و موفق‌ترین کارآفرینان، نویسندگان و سخنرانان در جهان شناخته می‌شود. وی در دسامبر سال 2009 از دنیا رفت.

جیم ران در نگاه برخی از نویسندگان مشهور حوزه موفقیت در جهان:

- به حقیقت باور دارم که جیم ران انسانی فوق‌العاده است که فلسفه‌اش می‌تواند کیفیت زندگی همه را ارتقا بخشد. (آنتونی رابینز)

- چند انسان معدود از موهبت خدادادی انگیزه‌بخشی و ایجاد تغییرات مؤثر در دیگر انسان‌ها برخوردارند. (تام هاپکینز)

- جیم ران استاد انگیزه‌بخشی است که دارای سبک، کاریزما و جذابیت خاص خود است و سخنانش تأثیرگذار است و تفاوت ایجاد می‌کند. اگر همه به سخنان دوست من گوش بسپارند دنیا به مکان بهتری تبدیل می‌شود. (مارک ویکتور هانسون)

- جیم ران یکی از عمیق‌ترین متفکران و افرادی است که ذهن من را گسترش می‌دهد که تاکنون فرصتی برای شنیدن سخنانش داشته‌ام. (لس براون)

در بخشی از کتاب 7 قانون برای رسیدن به ثروت و شادی می‌خوانیم:

درست مانند سفر دریایی، اهداف کوتاه‌مدت هم باید به موفقیت‌های بلندمدت شما مربوط باشند؛ و تنها مزیتشان این است که در آینده‌ای قابل پیش‌بینی، به آن‌ها می‌رسید. من این نوع اهداف را «هدف‌های افزایش اعتمادبه‌نفس» می‌نامم، چون برای ادامه‌ی راهتان، موفقیت آن‌ها اعتمادبه‌نفس لازم را به شما می‌دهد. بنابراین، وقتی سخت کار می‌کنید، می‌توانید از پیروزی‌تان بهره‌مند شوید و برای ادامه‌ی سفر، دوباره الهام بگیرید.

به همین دلیل، از شما می‌خواهم که در دفتر خاطرات یا در دفترچه‌ای، پروژه‌های کوتاه‌مدت‌تان را هم بنویسید. چگونگی سازمان‌دهی این موضوع، به شما بستگی دارد. برای مثال: شاید آن‌ها را طبق برنامه‌ی روزانه، هفتگی یا ماهانه سازمان‌دهی کنید؛ یا شاید آن‌ها را جزء اهداف بلندمدت‌تان دسته‌بندی نمایید.

بخشی از قسمت جالب تهیه‌ی فهرست، توانایی بررسی موارد غیرضروری است. وقتی موارد را کاملاً بررسی کردید، زمانی را به جشن گرفتن موفقیت‌تان اختصاص دهید. این جشن می‌تواند لحظه‌ای از تفکر رضایت‌بخش در زمان پایان کار یا اگر موفقیت‌تان اقتضا کرد، پاداشی عالی باشد. در هر صورت، زمانی را صرف لذت بردن از پیروزی‌هایتان نمایید. این موضوع، به شما الهام می‌بخشد که بیشتر کار انجام دهید و موفق شوید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه: روزی که زندگی‌ام را متحول کرد
فصل اول: پنج کلمه‌ی مهم
راهبرد اول: قدرت اهداف‌ را آزاد کنید
فصل دوم: اهداف: چه مواردی به مردم انگیزه می‌دهد؟
فصل سوم: اهداف: چگونه هدف‌گذاری کنیم؟
فصل چهارم: اهداف: کاری کنید که اهدافتان نتیجه بدهد
راهبرد دوم: دانش بجویید
فصل پنجم: راه حکمت
راهبرد سوم: شیوه‌ی تغییر را بیاموزید
فصل ششم: معجزه‌ی رشد شخصی
راهبرد چهارم: امور مالی‌تان را کنترل کنید
فصل هفتم: چگونه به آزادی مالی برسیم؟
راهبرد پنجم: تسلط بر زمان
فصل هشتم: آگاهانه زمان را مدیریت کنید
راهبرد ششم: اطرافتان را از برندگان پر کنید
فصل نهم: اصل معاشرت و هم‌نشینی
راهبرد هفتم: هنر خوب زیستن را بیاموزید
فصل دهم: جاده‌ای به ‌سوی زندگی غنی‌تر
فصل یازدهم: روزی که زندگی‌تان را متحول می‌کند

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 7 قانون برای رسیدن به ثروت و شادی
نویسنده
مترجمگیتی شهیدی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات192
زبانفارسی
شابک978-964-236-957-7
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
25900 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب 7 قانون برای رسیدن به ثروت و شادی

جواد قربانی
۱۴۰۲/۴/۲
سلام تشکر از کتابراه بخاطر اینکه نسخه کااامل این کتابو گذاشته کتاب خیلی خوبیه مخصوصا فصل مربوط به حکمت و رشد شخصی که واقعا عالیه و اینا نیاز هر کسیه برای پیشرفت
Qudratullah Safdari
۱۴۰۲/۲/۱۳
کتاب‌های جیم ران رو‌باید تو مدرسه تدریس کنن. و خیلی ممنون که این سایت رو با این همه امکانات خوب در اختیار ما قرار دادید. صفدری از المان
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب 7 قانون برای رسیدن به ثروت و شادی

برای دریافت کتاب 7 قانون برای رسیدن به ثروت و شادی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.