معرفی و دانلود کتاب صوتی گفتار حضرت علی (ع)

عکس جلد کتاب صوتی گفتار حضرت علی (ع)
قیمت:
۱۴۰۰۰ تومان - 2.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گفتار حضرت علی (ع) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گفتار حضرت علی (ع) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی گفتار حضرت علی (ع)

کتاب صوتی گفتار حضرت علی (ع) مجموعه‌ای ارزشمند از سخنان گوهربار و احادیث آن حضرت است که توسط محمد حسین شریف موسوی از نهج البلاغه گردآوری است. 

کلام امیرالمؤمنین علی‌ (ع) اکنون پس از قرن‌ها هنوز چه در معنی و فحوا و چه در فصاحت و بلاغت بر بلندای عرصه سخن و سخنوری بشریت می‌درخشد. نهج البلاغه، متن گران‌قدری است که حاصل زحمات و مجاهدات دوست‌داران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) طی سالیان و قرون متمادی در حفظ و جمع‌آوری آن بوده، شایسته توجه همیشگی و خوانش دوباره و چندباره است.

کتاب گفتار حضرت علی اختصاص به سخنان امام اول شیعیان دارد که با نثری روان و دل‌نشین در اختیار حقیقت‌جویان قرار می‌گیرد. این کتاب گویا شامل 15 بخش و 152 گفتار حکیمانه است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
پشت جلد
۷ دقیقه
پيشگفتار
۸ دقیقه
گفتار ۱۷-۱
۹ دقیقه
گفتار ۴۲-۱۸
۸ دقیقه
گفتار ۵۶-۴۳
۳ دقیقه
گفتار ۶۳-۵۷
۵ دقیقه
گفتار ۷۳-۶۴
۶ دقیقه
گفتار ۸۳-۷۴
۹ دقیقه
گفتار ۹۹-۸۴
۴ دقیقه
گفتار ۱۰۸-۱۰۰
۵ دقیقه
گفتار ۱۱۹-۱۰۹
۳ دقیقه
گفتار ۱۲۶-۱۲۰
۵ دقیقه
گفتار ۱۳۵-۱۲۷
۴ دقیقه
گفتار ۱۴۳-۱۳۶
۶ دقیقه
گفتار ۱۵۲-۱۴۴

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی گفتار حضرت علی (ع)
نویسنده
گویندهافشین اعتماد
ناشر چاپیانتشارات پندار تابان
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۲۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی دین و عرفان، کتاب‌های نهج البلاغه و ادعیه
قیمت نسخه صوتی
۱۴۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی گفتار حضرت علی (ع)

کاربر Mokhtar
۱۳۹۷/۱/۱۶
شکیبایی پوشاننده است و عقل شمشیری است بُرنده، پس عیب خود را با شکیبایی بپوشان و خواهش نفس را با شمشیر عقل بکش.
Alireza .
۱۳۹۷/۳/۲۷
بسیار عالی بود، ممنون
البته جز پیشگفتار که در آن حرفای نورعلی الهی (از بزرگان فرقه اهل حق) و چند صوفی دیگه رو به صورت نا محسوس به خورد ملت داده.
در همین کتاب آثار الحق که در پیشگفتار نامش رو بردن و شاهنامه حقیقت از حاج نعمت الله جیهون آبادی، حرفای خلاف شیعه زیاد آمده و امیرالمؤمنین (ع) خود خدا و
معرفی شده، آوردن مطلب از اینجور کتاب‌ها، در همچین اثری خیانته.
البته چون انتشارات مربوط به اهل حق و علی الله‌ی‌هاست، طبیعیه.
بازم ممنون از کتابراه و گوینده برای اجرای خوبشون.
Higher Phoenix
۱۳۹۷/۹/۵
کتاب صوتی بسیار ارزشمندی که محتوای آن را بیانات بی‌بدیل مولای متقیان حضرت امیرالمومنین علی (ع) تشکیل داده است. در واقع هر گفتار بیان شده در دل خود راز‌های بسیاری از زندگی را پنهان کرده است که با شنیدن و تامل و تفکر درست در پیرامون آن به رازهای ارزشمند آن دست خواهید یافت و میتوانید از آن برای رستگاری خود بهره ببرید. صدای گوینده بسیار دلپذیر بوده و در مجموع این کتاب گویا بسیار ارزشمند است.
عبدالله دادخواه
۱۳۹۷/۵/۲۰
این برش‌هایی که به‌نام حکمت در این اثر گردآوری شدند، بعض‌هایش گزاره‌های اشتباهی هستند. شاید با افزودن چند شرط ویژه در ذهن بتوان سیر و پشتوانه‌ای منطقی به آن‌ها داد اما در این صورت این گزاره‌ها سزاوار جایگاه «حکمت» نخواهد بود چون قائم به‌خود دفاعی از خودشان ندارند بلکه برای اثبات خودشون محتاج تبصره‌های ذهن خواننده هستند. شاید اگر سروته این مطالب زده نمیشد محتوا استواری بیشتری می‌داشت.
S jafari
۱۴۰۰/۳/۶
خیلی عالی و تاثیر گذار بود به نظر من همه باید حکمت هارو حفظ باشن و توزندگی بهره ببرن من اولش که با کتابراه آشنا شدم چند کتاب خارجی رو خوندم فک میکردم خودمون ازاین نوع کتابها نداریم ولی خوشبختانه نویسنده‌های ایرانی زیادی هس که کتابهای تاثیر گذاری نوشتن ومن دیگه رو آوردم به کتابهای ایرانی. همین یه نهج البلاغه کافیه تا یه زندگی ایده آل داشته باشیم
محمد احمدی
۱۳۹۷/۱/۱۴
سلام خسته نباشین، خوب فقط اگه تبلیغ کنین مردم بیشتر بشناسن
ali naseri
۱۳۹۷/۳/۱۵
احادیث کوتاه به زبان فارسی
با ترجمه روان
با صدای گوینده حرفه ای
میکس حرفه‌ای و موزیک ملایم پس زمینه
هدروم رعایت شده و صدای گوش نوازی دارد
سید امین مرتضوی
۱۳۹۸/۳/۷
کتابهای صوتی هم از لحاظ درآمد برای شما بهتر‌اند و هم همه حتی آدمهای بیسواد هم میتونن ازش بهره ببرند. یا کسانی مثل من که دوست نداریم یه لحظه از عمرمون به غفلت بگذره میتونیم ازش خیلی استفاده کنیم درحال کار کردن و رانندگی و اوقات فراغت...
مشاهده همه نظرات ۱۱۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی گفتار حضرت علی (ع)

برای دریافت کتاب صوتی گفتار حضرت علی (ع) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.