معرفی و دانلود رایگان PDF کتاب فهرست فنون آیکیدو

عکس جلد کتاب فهرست فنون آیکیدو
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فهرست فنون آیکیدو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فهرست فنون آیکیدو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فهرست فنون آیکیدو

کتاب فهرست فنون آیکیدو توسط عارف شیرازی و عادل شیرازی، نخبگان آیکیدوی ایران تدوین شده و دربردارنده‌ی مجموعه‌ای از فنون مدون و دسته‌بندی شده برای رده‌‌های کمربندی گوناگون آیکیدو، از کمربند سفید تا دان 4 است.

این کتاب برای دوست‌داران آیکیدو مناسب نیست بلکه دستور کاری است برای کسانی که به عمل این رشته را آموزش می‌بینند و نیازمند کلید راه برای رسیدن به پایه‌های بالا هستند.

در کتاب فهرست فنون آیکیدو (Aikido)، فهرست فنون مقدماتی (کیهون) و پیشرفته (اُیو) تا کمربند مشکی دان یک به طور جدا شده و با جزئیات آورده شده‌اند. همچنین فهرست فنون دان‌های 2، 3 و 4 بر پایه‌ی پیشنهاد هومبو دوجو عرضه شده است. شایان توجه است که بر پایه قوانین دفتر مرکزی آیکیدو ژاپن (هومبو دوجو)، فنون آیکیدو تا دان 4 است و دان‌های 5 به بالا لیست فنون ویژه‌ای ندارند و برای در اختیار داشتن این دان‌ها آزمونی انجام نمی‌شود. اعطای این درجات بر پایه شرایط خاص که توسط هومبو دوجو تعیین شده است می‌باشد.

هنر رزمی آیکیدو، دسته‌ای ورزش رزمی و دفاعی ژاپنی است که در آن مرکزیت بر بهره‌جویی از نیروی طرف مقابل، علیه خودش است. آیکیدو با بهره‌وری از تغییر سو و راستای حمله‌ی طرف مقابل و به کارگیری انرژی حمله علیه خود او، شخص را به چیرگی خویش درمی‌آورد و در آخر از قفل مفاصل به منظور نگه داشتن طرف مقابل استفاده می‌کند. در آیکیدو در برابر ضربه‌ها و طرف مقابل حریف ایستادگی نمی‌کنیم، بلکه برای پیروزی و غلبه به حریف باید با او متحد ‌شویم.

فهرست مطالب کتاب

Rokkyu (6th Kyu) سی روز تمرین
Gokyu (5th Kyu) چهل روز تمرین
Yonkyu (4th Kyu) پنجاه روز تمرین
Sankyu (3rd Kyu) پنجاه روز تمرین
Nikyu (2nd Kyu) شصت روز تمرین
Ikkyu (1st Kyu) هفتاد روز تمرین
واژه‌نامه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فهرست فنون آیکیدو
نویسنده،
ناشر چاپی صفرتاصد
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۴۶
زبانانگلیسی
شابک978-622-6770-09-5
موضوع کتابکتاب‌های ورزشی، کتاب‌های مرجع و دایره المعارف
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب فهرست فنون آیکیدو

حسین محمدی
۱۳۹۸/۸/۲۸
سلام یک سوال داشتم، بین آیکیدو و جودو وجوجیتسو تفاوت‌هایی هست ولی من نمی‌دونم کدوم رشته رو انتخاب کنم برای دفاع شخصی و مبارزه خیابانی وبی قاعده حتی وینگچون هم به نظرم می‌رسید ولی امتحان نکردم لطفا توضیحی بفرمایید. تشکر
آقا بهزاد
۱۳۹۸/۱۰/۴
سلام
خوب هست. اگر ترجمه و دایره لغات کاربردی که واقعا پیدا کردنشون سخته رو برا مبتدیان قرار میدادن بهتر بود... اما این چیزی از خوب بودنش کم نمیکنه
سید محمدرضا قلعه نوی
۱۳۹۸/۸/۱۶
ممنونم از استاد عادل شیرازی و استاد عارف شیرازی، کتابی کاملا کاربردی برای تمامی اساتید و هنرجویان ایکیدو
عادل شیرازی
۱۳۹۸/۸/۱۴
این فهرست برای شاگردان کلاسهای مختلف ایکیدو کاربردی است
امیر محمد قربانی
۱۴۰۰/۳/۹
خیلی ضعیفه کتاب بدون هیچ ریز توضیحی نوشته شده
Sz H
۱۳۹۹/۱/۱۶
یکم بیشتر فارسی نداشت
حمید مرتضوی
۱۴۰۰/۲/۲۳
بدرد نمیخوره چرته
علی اصغری
۱۳۹۹/۱۲/۲۰
کامل و جامع 👌👌
مشاهده همه نظرات ۸

راهنمای مطالعه کتاب فهرست فنون آیکیدو

برای دریافت کتاب فهرست فنون آیکیدو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.