کتاب‌های انتشارات نسل روشن

دانلود قانونی کتاب‌های انتشارات نسل روشن از کتابراه

حباب ترس

alt
آیا می‌خواهید ترس‌های خود را کنار بگذارید؟ می‌خواهید فارغ از تمام دغدغه‌ها و نگرانی‌ها در مسیر رشد و پیشرفت قرار بگیرید؟ کتاب «حباب ترس» که یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز محسوب می‌شود، به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از محدودیت‌های خود عبور کرد و پیروز شد. آنت میدلتون برای‌تان داستان صعود خود به اورست را شرح می‌دهد و از مخاطراتی می‌گوید که در مسیر تجربه می‌کند.
۱۷۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

صدای سکوت

alt
رمان «صدای سکوت» پر از احساسات و عواطف انسانی است و زندگی شخصی را به تصویر می‌کشد که یکه و تنها به دنبال خوشبختی قدم به شهر و دیار دیگری می‌گذارد. محمود نیاکانی فر داستان پرکشش و جذابی را روایت می‌کند و نفوذ واژگان وی به حدی عمیق است که شما را درگیر ماجرایی عاشقانه و احساسی می‌کند. بنابراین اگر تمایل دارید در زندگی تجربه‌ی متفاوتی داشته باشید، رمان «صدای سکوت» بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود.
۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

مدارس جاسوسی

alt
آیا چیزی درباره‌ی فعالیت‌های جاسوسی دانشگاه‌ها می‌دانید؟ کتاب «مدارس جاسوسی» با تحقیقاتی تکان‌دهنده به شما ثابت می‌کند سازمان‌های اطلاعاتی خارجی موفق شده‌اند در دانشگاه‌های آمریکا نفوذ پیدا کنند. چه یک معلم باشید و چه دانش‌آموز باید کتاب دانیل گلدن را به دقت بخوانید و اطلاعات کافی درباره‌ی سرویس‌های جاسوسی در دانشگاه‌ها به دست بیاورید.
۲۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

آزادی را فریاد کن

alt
از رژیم وحشیانه‌ی آپارتاید آفریقای جنوبی چه می‌دانید؟ رمان «آزادی را فریاد کن» شما را به دل این حکومت دیکتاتور می‌برد و ماجرایی تکان دهنده و حقیقی واقعی از مبارزه با این سیستم برای‌تان روایت می‌کند. جان بریلی شما را با استیو بیکو آشنا می‌سازد که به دنبال برابری حقوق سفیدپوستان و سیاه پوستان است و همین موضوع اتفاقات بسیاری برایش رقم می‌زند.
۱۷۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

تقدیم به او که دوستش دارم

alt
کتاب جذاب و خواندنی «تقدیم به او که دوستش دارم» داستان روانی دارد که تلاش می‌کند معنا و مفهوم خواستن را به چالش بکشد. ذهن خیال‌انگیز سمانه گلک شما را شیفته‌ی این حکایت به‌یادماندنی می‌کند و داستانی دلنشین برایتان به ارمغان می‌آورد.
۶۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

حقیقت مهم است: یک راهنمای شهروندی برای تمایز حقایق از دروغ‌ها و توقف پیگیری اخبار جعلی

alt
آیا شما هم در بمباران اخبار عصر تکنولوژی سردرگم شده‌اید؟ آیا نمی‌دانید به کدام رسانه‌ها می‌توان اعتماد کرد؟ نگران نباشید کتاب «حقیقت مهم است» علاوه بر این‌که توضیح می‌دهد چرا نمی‌توان به هر رسانه‌ای اعتماد کرد، به شما کمک می‌کند تا به حقیقت در دنیای خبر دست پیدا کنید.
۱۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب