کتاب‌های انتشارات پارسیان البرز

لیست کتاب‌های الکترونیکی منتشر شده توسط انتشارات پارسیان البرز

به سوی آرامش

alt
اگر تمایل دارید در زندگی به سوی پیشرفت قدم بردارید، بهتر است هر چه زودتر از راهنمایی‌های اعظم مرادزاده استفاده کنید. او در کتاب «به سوی آرامش» با استفاده از قانون جذب به شما کمک می‌نماید تا خوش‌بین و امیدوار باشید و به خواسته‌های خود برسید.
۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

فرزندپروری در دنیای ماشینی

alt
این روزها دیگر نمی‌توان کودک را به سبک قدیمی تربیت کرد و پدران و مادران باید بیاموزند با فرزندان خود به درستی ارتباط برقرار کنند. کتاب «فرزندپروری در دنیای ماشینی» والدین را در این زمینه آگاه می‌سازد و به آن‌ها می‌آموزد که چگونه از روانِ فرزندشان مراقبت کنند.‌ اگر قصد دارید رابطه‌ای زیبا و عمیق با کودک خود داشته باشید، بدون شک راهنمایی‌های مینا امیرخانی برای‌تان مفید خواهد بود.
۱۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

صفحه‌ی اصلی زندگی را انتخاب کن!

alt
اگر می‌خواهید زندگیتان را بهبود ببخشید، تغییرات بزرگ ایجاد نمایید و در تصمیم‌گیری موفق‌تر عمل کنید، مطمئن باشید کتاب «صفحه‌ی اصلی زندگی را انتخاب کن!» برای شما نوشته شده است. امین عظیمی به شما یاد می‌دهد چگونه برای زندگی خود برنامه‌ریزی کنید و در مسیر درست قدم بردارید تا به موفقیت‌های بزرگ برسید.
۲۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

از خروس خون تا بوق سگ: توصیه‌هایی ناب برای افزایش درآمد و موفقیت در کسب و کار

alt
نخستین کتاب داستان آموزش کسب و کار در ایران! آیا به دنبال راهی برای پیشرفت هستید؟ آیا نمی‌دانید چرا در کارهای‌تان موفق نمی‌شوید؟ کتاب «خروس خون تا بوق سگ» با داستانی جذاب و آموزنده به شما کمک می‌کند تا فروش خود را در افزایش دهید و راه موفقیت را سریع‌تر طی کنید.
۱۲۵۰۰ تومان
دریافت کتاب