معرفی و دانلود کتاب ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه

عکس جلد کتاب ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه

دشمنی بزرگ و نامرئی در پشت صحنه مشغول دسیسه‌چینی است. این دشمن کیست؟ کارلا آلن در کتاب ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه ما را به سفری 21روزه در ذهنمان می‌برد تا با دسیسه‌های آن آشنا شویم و یاد بگیریم که چگونه با آن‌ها مقابله کنیم تا در زندگی به آرامش برسیم.

درباره‌ی کتاب ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه:

در انجیل می‌خوانیم: «با الگوی این جهان مطابقت نداشته باشید، بلکه با تجدید ذهن خود دگرگون شوید.» این عبارت به چه معناست؟ در کتاب ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه (Beautiful Mind: 21 Days to a New Mindset) با مفهوم این جمله و آنچه برای ما به ارمغان خواهد آورد آشنا می‌شویم.

مردم، شبانه‌روز و در کل زندگی‌شان، با دشمنانی می‌جنگند که رویاروی آن‌ها قرار دارند، غافل از اینکه دشمن اصلی جایی دیگر مخفی شده است: گوشه‌ای پنهان در ذهن ما. کارلا آلن (Carla Allen)، در کتاب کوتاه و کاربردی حاضر، ما را به سفری 21 روزه به این گوشه‌ی پنهان خواهد برد تا با ذهنمان که در زندگی‌مان نقشی مرکزی دارد بیشتر آشنا شویم.

آلن، با تکیه بر باورهای مذهبی، ذهن را سرمنشأ بسیاری از مشکلات زندگی ازجمله افسردگی، افکار خودکشی، عزت نفس پایین و... می‌داند و با الهام از کلام خداوند در انجیل، مخاطبان کتاب را یاری می‌کند تا بر موانع زندگی غلبه کنند و آرامش خود را بازیابند.

در این کتاب الهام‌بخش، خواهیم آموخت که چگونه هر روز شروع تازه‌ای داشته باشیم، چطور کلام خداوند را در زندگی‌مان به کار ببندیم، چگونه افکار منفی را از خود دور کنیم، و درنهایت، به چه نحو تجلی‌بخش وعده‌های خداوند باشیم.

کتاب ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید به درون ذهنتان سفر کنید و تجربه‌ای معنوی داشته باشید تا آرامش به زندگی شما بازگردد، این کتاب مناسب شماست.

در بخشی از کتاب ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه می‌خوانیم:

هرچقدر بگویم گذشته، درگذشته کافی نیست. اجازه دهید در قلب، ذهن، روح و روانتان عبور کند. ماندن در آسیب‌های گذشته مانع پیشرفت سالم شما خواهد بود. اگر نمی‌خواهید اجازه دهید گذشته تمام شود، بر روی تمام زمینه‌های زندگی‌تان تأثیر خواهد داشت. عیسی مسیح پاسخ داد: کسی که زمینی را شخم زده و به عقب نگاه می‌کند مناسب خدمت به آستان خداوند نیست (لوقا 9: 62). خدا از ما می‌خواهد با وجود شرایطی که داریم جلو برویم. بله، به شما آسیب وارد شده؛ شما می‌توانید توسط خدا شفا پیدا کنید. مکاشفه یوحنا 21: 5 می‌گوید: "من همه چیز را جدید می‌سازم! " ذهن شما فراتر از ضربه روحی می‌تواند تجدید و زیبا شود. اجازه نده گذشته تو را کنترل کند. شما افکار گذشته را کنترل می‌کنید. آن‌ها را یک‌بار برای همیشه کنار بگذارید.

هر روز زندگی جدید خود را با شادی فراوان تصور کنید. «شما راه زندگی را به من می‌شناسید. مرا در حضور خود سرشار از شادی خواهی کرد و در دست راست خود از خوشی‌های ابدی برخوردار خواهی شد» (مزمور 16: 11). همچنین اجازه دهید خنده بخشی از برنامه روزانه شما باشد. در تازه‌ترین زندگی بدون آسیب قدم بزنید. تو از این ضربه جان سالم به در بردی تو هنوز اینجایی، خدا را شکر! من شما را تشویق می‌کنم به کسی کمک کنید که گذشته او را در عمق ناامیدی، افسردگی، افکار خودکشی و عزت‌نفس پایین قرار داده است. به آن‌ها کمک کنید تا بدانند و باور کنند که ارزش دارند و خداوند آن‌ها را دوست دارد. "هیچ‌کس عشقی بزرگ‌تر از این ندارد: جان خود را برای دوستان خود فدا کند" (یوحنا 15: 13). گذشته تمام شد! رهایش کن!

فهرست مطالب کتاب

تقدیم
روز 1: وقت آموزش است
روز 2: جدایی‌ناپذیر
روز 3: برندگان
روز 4: افکار دریافت شده
روز 5: عشق اول
روز 6: آیا چمن واقعاً سبز است؟
روز 7: متوقف نشو
روز 8: اراده تسلیم‌شده
روز 9: تو یک ملکه‌ای
روز 10: قوی‌تر از آنچه فکرش را می‌کنید
روز 11: شاهکار خداوند
روز 12: برگزیده!
روز 13: از فراوانی نعمات لذت ببر
روز 14: بدون نگرانی!
روز 15: این یک داستان درونی است
روز 16: سلاح پنهان
روز 17: اجازه بده نور خورشید وارد شود!
روز 18: نگهبان خواهرم
روز 19: چه گذشت؟
روز 20: ترس خوب!
روز 21: فینال

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، طلعت اصغری درمیان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۵۲
زبانفارسی
شابک978-964-233-396-7
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های ادیان
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه

seyedeh effat alavi
۱۴۰۱/۲/۳
قدرت ذهن و تاثیری که میشه با کنترل کردن اون و داشتن ذهن مثبت داشت بر کسی پوشیده نیست و گستردگی جهان، علوم مختلف که انسان بعد از گذشت هزاران هزار سال هنوز خیلی از اسرارش براش مبهمه به کرات قدرت خداوند و به انسان اثبات کرده و همچنین قدرت کامل خدا بر وجود و عدم، قدرت فضا و زمان و مکان... بایستی رابطه انسان با خالق خودش قوی تر باشه، بعضی فرهنگ‌ها و تفکرات زمانه بر اساس مسائل اجتماعی، سیاسی، تجارتی، قدرت طلبی و... تفکرات نادرستی از انسان در مورد خودش و جهان و هدف اصلی بودن ایجاد کرده که با تقویت ارتباط با خالق و استفاده از قدرت عظیم ذهن میشه به حقایق اصلی رسید.
Sadaf Akhlaghi
۱۴۰۱/۷/۸
کتاب خیلی روان و مختصر روی مواردی تاکید میکنه که به مرور طی ۲۱ روز با خوندن روری یه نکته بطور کاملا مشهودی باعث میشه نگاه متفاوتی پیدا کنی به تک تک اجزای زندگی و یه مورد فوق العاده در کتاب طرح سوالات مرتبط با متن هر روز بود سوالاتی که در عین سادگی میتونه تو رو ساعت‌ها به فکر فرو ببره و با پیدا کردن هر جواب به درک عمیق تری از خودت برسی که باعث بشه به خدا نزدیک تر بشی و این فوق العاده‌ترین اثر این کتابه. از خواندنش پشیمون نمیشید
abc def
۱۴۰۱/۸/۱۴
این کتاب حاوی جملات برگزیده، تاکیدی و مثبت از پیامبران و کتابهای اونها هست که امید و ارامش می‌ده به افرادی که در گرفتاری هستند و نیازمند کمک روحی‌اند یا نیازمند جملات تاکیدی مثبت‌اند. و برای هر روز تمرینی متناسب با جملات اون روز داره که برای ارتقای روحی و رها سازی ذهنی میتونه کمک دهنده باشه.
مری ع
۱۴۰۱/۱/۷
کتابی بسیار روان و دلنشین که انسان را به معبود خودش متصل می‌کند در دل روزنه‌های امید شکل می‌گیرد و می‌شود این کتاب را به علت صفحات کم چند بار مطالعه کرد و به نظرم آرامش روح و روان را به ارمغان میاورد
Amir Najafi
۱۴۰۰/۱۲/۲۹
واقعا کتاب عالی بود منو قفلی زد توصیه میکنم برای پیشرفت مطالعه کنید چون آگاهی‌های جدید منتقل میکند ممنون از کتابراه عزیز اینم یه گلستان دیگه
Niloofar Hoseinzadeh
۱۴۰۰/۱۲/۱۵
نکات بسیار عالی و مهم و مفیدی که بیشتر اوقات می‌شنویم یا می‌خوانیم و سطحی درکش میکنیم.
این کتاب فوق العاده است.
با سپاس از برنامه کتابراه 🙏🏽
K Kh
۱۴۰۰/۱۲/۲۲
کتاب مختصر و مفیدی بود و در عین کوتاه بودن جملات کلیدی و مهمی رو بیان میکرد که باعث میشد احساس بهتری نسبت به خودت و خدا و زندگیت داشته باشی و امیدوار باشی
Rezvan Roshan
۱۴۰۱/۳/۲
کتاب خوبی بود من شخصا هر وقت مشکلی برام پیش میاد و از همه چیز نا امید میشم یه بار این کتاب میخونم چون چون احساس میکنم یه جوری آروم میشم
بیان بیگ محمدی
۱۴۰۰/۱۲/۸
باخودم فکرکردم که نتیجه عالی بهت نمیده خوندن این کتاب شاید بتونم یک نکته بردارم ولی واقعا بینظیر نتیجه شگفت انگیزی بهت میدهد
Sara SarA
۱۴۰۱/۱/۶
کتاب بسیار زیبا و آرامبخش هر روز یه تمرین نوشتاری داره و کلی مطالب آرامبخش که خدا را وارد ذهن و روح میکنه. ترجمه بسیار ضعیفه حیف
امین اسماعیلی
۱۴۰۱/۵/۱۰
کتاب باحالی اشت باعث میشه که خوتو بسنجی خودتو بفهمی چی هستی چی میخواهی و اینکه بفهمی فقط خودت برای خودت کافی هستی
ناهید محمدی
۱۴۰۰/۱۲/۴
کوتاه، مفید و مختصر: فقط ایمان قلبی به خدا🌹
جواد پورابراهیم
۱۴۰۱/۳/۴
این کتاب نوشته یک کشیش و راهب مسیحی هست چیز جالب و بدرد بخوری در این کتاب نیست حیف وقتی که برای‌ای کتاب گزاشتم
عرفان رمضان نژاد
۱۴۰۰/۱۲/۳
کتابی خوب برای کسانی که خود را گم کرده اند
مرجانه
۱۴۰۰/۱۱/۲۸
این کتاب اینقدر خوب بود نفهمیدم کی تموم شد!!! واقعا عاااالی و کم نظیر
مشاهده همه نظرات ۴۱

راهنمای مطالعه کتاب ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه

برای دریافت کتاب ذهن زیبا: 21 روز تا رسیدن به طرز فکری تازه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.