معرفی و دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

عکس جلد کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
قیمت:
۵۵۰۰۰ تومان - 10.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین، یکی از پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین آثار در ایران محسوب می‌شود و تا به ‌امروز بیشتر از شصت بار تجدید چاپ شده است. این اثر ارزشمند به شما کمک می‌کند تا با استفاده از افکار و کلام مثبت، زندگی خود را دگرگون نمایید و نگرش و باورتان را نسبت به خدا و طبیعت و پروردگار متحول سازید.

درباره کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین:

تمامی انسان‌ها خواسته‌ها و آرزوهایی در ذهن دارند ولی بارها پیش می‌آید که به خاطر درگیری‌های زندگی، ناامیدی بر آن‌ها غلبه کند و اعتماد به کائنات و شکرگزاری پروردگار از یادشان می‌رود. پس اگر می‌خواهید برخلاف این روال حرکت کنید، کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین (Florence Scovel Shinn's Writings) بهترین گزینه برای‌تان به شمار می‌آید و به شما در این مسیر یاری می‌رساند.

این کتاب مشهور درحقیقت چهار اثر مهم فلورانس اسکاول‌ شین را در بر می‌گیرد که پس از مرگش منتشر شد. عنوان‌ هر یک از این آثار به ترتیب عبارتند از: «بازی زندگی و راه این بازی (1925)، کلام تو، عصای معجزه‌گر توست (1928)، در مخفی توفیق (1940) و نفوذ کلام (1959).»

اندیشه‌ی مورد بحث در این کتاب براساس قدرت کلام، قانون جذب و کلمات گفتاری به وجود آمده و از باورهای دین مسیحیت و فلسفه مصر باستان نیز بهره‌برداری شده است. به عنوان مثال فلورانس اسکاول شین باور دارد؛ اگر در سخت‌ترین موقعیت هم قرار داشته باشید، باز هم می‌توانید به آرزوهای خود برسید؛ زیرا محدودیت در واقعیت وجود ندارد و هر چیزی که باعث رنج‌ و ناراحتی‌تان می‌شود، به دلیل وجود تفکرات ناامیدکننده و منفی است.

کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید ایمان‌ خود را نسبت به خداوند تقویت کنید و از نظر معنوی رشد نمایید، بدون تردید این کتاب محبوب می‌توان به شما در کشف قدرت دورنتان کمک کند.

فلورانس اسکاول شین را بیشتر بشناسیم:

او تصویرگر و هنرمند کتاب بود و در سال‌های 1871 تا 1940 در آمریکا می‌زیست. فلورانس اسکاول شین (Florence Scovel Shinn) در دنیا به عنوان نویسنده‌ی متافیزیک و معلمی معنوی شناخته می‌شود که با نگارش آثارش، به شهرت بسیاری رسید و بسیاری از مردم در سراسر دنیا با نظرات وی ارتباط برقرار کردند.

فلورانس در سال‌های نخست دهه‌ی 1900 به عنوان تصویرگر فعالیت می‌کرد و در مجلاتی مانند هارپرز ویکلی داستان می‌نوشت. از طرف دیگر، در سال 1903 انجمن تصویرگران آمریکا، اسکاول شین را به عنوان عضوی همکار قبول کرد؛ آن هم در موقعیتی که عضویت زنان در چنین سازمان‌هایی تا سال 1922 رسمیت نداشت.

از میان آثار این نویسنده می‌توان به مواردی مانند بازی زندگی و شیوه آن، کلام تو عصای معجزه گر تو است، راهی نهان به‌سوی پیروزی، قدرت کلام، چهار اثر از اسکاول شین و افسون گذرگاه شهود و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین می‌شنویم:

انسان به عالمی پا می‌نهد که خداوند رزق و روزی‌اش را تأمین کرده است و هر آنچه آرزومند یا نیازمند است پیشاپیش بر سر راه اوست. هر چند که باید این خزانه را با ایمان خود یا کلامی که بر زبان می‌آورد بگشاید.

«اگر بتوانی ایمان آوری مومن را همه‌چیز ممکن است.»

مثلاً روزی زنی نزد من آمد تا تجربه‌ای را که پس از خواندن کتابم بازی زندگی و راه این بازی برایش پیش آمده بود، برایم بازگو کند. هر چند بی‌تجربه بود اما آرزو داشت شغل خوبی در صحنه‌ی نمایش پیدا کند. این جمله را تکرار کرد که: «جان لایتناهی، راه توانگری و فراوانی‌ام را بگشا. من در برابر حق الهی خود مغناطیسی مقاومت ناپذیرم.»

در اپرایی موفق نقشی بسیار مهم به او داده شد که معتقد بود نمی‌توانست به جز حاصل صدها بار تکرار آن جمله‌ی تأکیدی معجزه‌ی دیگری باشد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۳ دقیقه
زندگی نامه فلورانس اسکاول شین / بخش اول: بازی زندگی و راه این بازی
۱۶ دقیقه
قانون توانگری
۱۸ دقیقه
نفوذ کلام
۲۱ دقیقه
قانون عدم مقاومت
۱۹ دقیقه
قانون کارما و قانون بخشایش
۱۹ دقیقه
سپردن بار؛ تأثیر بر ذهن نیمه هوشیار
۲۲ دقیقه
عشق
۲۱ دقیقه
شهود یا هدایت
۲۳ دقیقه
بیان کامل نفس یا طرح الهی
۲۰ دقیقه
تکذیب‌ها و تأکیدها
۵ دقیقه
تکذیب‌ها و تأکیدها برای توانگری
۷ دقیقه
بخش دوم: کلام تو، عصای معجزه‌گر توست
۱۸ دقیقه
کامیابی
۲۰ دقیقه
توانگری
۲۲ دقیقه
عبارات خردمندانه
۲۰ دقیقه
از دست دادن
۱۳ دقیقه
سلامت
۱۸ دقیقه
متفرقه
۱۵ دقیقه
بخش سوم: در مخفی توفیق
۱۷ دقیقه
خشت‌های بی‌کاه
۱۸ دقیقه
و پنج تن از ایشان دانا بودند
۱۳ دقیقه
چه انتظار دارید؟
۱۷ دقیقه
بازوی بلند خدا
۱۶ دقیقه
بر سر چند راهی
۱۴ دقیقه
از دریای سرخ خود چگونه می‌توان گذشت؟
۱۴ دقیقه
پاسبان دروازه
۱۶ دقیقه
راه فراوانی
۱۶ دقیقه
محتاج به هیچ چیز نخواهم بود
۱۹ دقیقه
با اعجاب بنگر
۱۲ دقیقه
غنیمت خود را دریابید
۱۲ دقیقه
نهرهایی در هامون
۸ دقیقه
مفهوم باطنی سفیدبرفی و هفت کوتوله
۱۷ دقیقه
بخش چهارم: نفوذ کلام
۲۰ دقیقه
اینک شما را قوت می‌بخشم
۲۳ دقیقه
قوی باش و نترس
۱۹ دقیقه
جلال خداوند
۱۵ دقیقه
آرامش و توانگری
۲۱ دقیقه
فرصت بزرگ شما
۲۳ دقیقه
زنهار مضطرب نشوید
۲۱ دقیقه
بی‌باکی
۲۳ دقیقه
پیروزی و توفیق
۱۸ دقیقه
عبارت‌های تأکیدی
۲۰ دقیقه
عبارات تأکیدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
نویسنده
مترجمگیتی خوشدل
گویندهعاطفه رضوی
ناشر چاپینشر پیکان
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ ساعت و ۳۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۵۵۰۰۰ ت - 10.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

برات کوراوند
۱۴۰۰/۱۰/۲۴
این کتاب کتاب بسیار خوبی هست در کل کتاب حرف این هست به خدا متصل شوید، محدودیت‌ها مربوط به ذهن توست پیش خداوند متعال هیچ محدویتی نیست، خداوند از راهی که هرگز شما فکرش را نمی‌کردید به کمک شما خواهد شتافت، ولی من یک چیز را اضافه می‌کنم، اینکه شما یک جا بنشینید، کار نکنید، تلاش نکنید وبگویید خداوند همه چیز را درست می‌کند درست نیست، خداوند می‌گوید از تو حرکت واز من برکت، تو از من بخواه، تلاش کن ومن راهش را به تو نشان خواهم داد، ودراین راه تورا یاری خواهم کرد. یادمان باشد همه آرزوهای ما باید خدایی وانسانی باشد.
سینا منزجردنیا
۱۴۰۱/۵/۳
رفقا این کتاب خوبه فقط نیاز به مکمل داره،. تو این کتاب در حقیقت همه چیزا رو خودتون میدونید فقط یاداوری میکنه بهتون و باید هر از گاهی چند بار گوش کنید،. بهتون کمک میکنه از نظر ایمان بالاتر برید و در حقیقت عزت نفس و اعتماد به نفستون رو بالا میبره که دیگه نترسید و شروع کنید.، حالا که اعتماد به نفستون رفت بالا، زمانش رسیده که شروع کنید و تلاش کنید.، برای اینکه یاد بگیرید چطوری اصولی تلاش کنید پیشنهاد میکنم در مرحله اول کتاب انضباط فردی از برایان تریسی رو بخونید و بعدش سنگ فرش هر خیابان از طلاست رو بخونید.، این دو کتاب کمکتون میکنه که آرمان‌ها _ هدف‌ها _ انگیزه هاتون رو مشخص کنید و عملا یک نقشه راه زندگی برا خودتون بسازید و از روی این نقشه راه برنامه ریزی کنید و تک تک به اهدافتون برسید و زندگی مفید داشته باشید
آرزوی موفقیت میکنم به تک تک دوستان گلم ❤️ (سینا دنیا)
داود عابدی
۱۴۰۱/۶/۳۱
خود کتاب، خیلی خوبه من خودم نسخه چاپی این کتاب رو دارم و نسخه ماه آوا رو هم خریدم که در زمان‌های مرده گوش بدم‌ای کاش روخوانی این کتاب محاوره بود و جملات انقدر ادبی نبود. نسخه شادن پژواک رو خریدم محاوره بود ولی انقدر که تحریف شده بود حالم بد شد، تصمیم گرفتم برگردم و این نسخه رو گوش بدم هرچند که این نسخه ترجمه کامل و خوبی داره ولی مخاطب نمیتونه باهاش ارتباط برقرار بکنه
هرگز جمله‌ی تاکیدی‌ای مثل: «من در پرتو الهی به عرض موعود خود وارد خواهم شد» نمیتونه تاثیر گذار باشه برای کسی، به این دلیل که اصلا اون فرد نمیتونه با این جمله ارتباط برقرار بکنه
جملات تاکیدی باید به صورتی باشند که شخص باهاش ارتباط برقرار کنه نه این که انقدر ادبی باشه که معنیش هم متوجه نشه! تمام قانون جذب بر میگرده به احساس وقتی حسی به جمله نداشته باشی چطور میتونه روی ناخودآگاه تاثیر بذاره؟؟؟؟
ترجمه این کتاب با گوینده‌ی شادن پژواک یک ترکیب بی نظیر میشد، حیف
Ali Tajouk
۱۴۰۰/۸/۲۳
در طول ۳۹ سال زندگی‌ام اولین کتابی که چند بار خوندم و گوش دادم یکی از تاثیر گذار‌ترین کتاب زندگی‌ام شد. افکارم اعمالم ۱۰۰ در ۱۰۰ تغییر کرد. درک عالی نسبت به خداوند پیدا کردم. باور هایم تغییر کرده و دارم راحت زندگی میکنم.
مرسی خانم فلورانس
بانو خوشدل فدای ترجمه عالی
و نشر پیکان سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم. خدایا شکرت زندگی بر وفق مراد است
مهری بهداروند
۱۴۰۰/۱۲/۱۳
من قبلا این کتاب روخواندم ولی الان که خواندم خیلی تازگی برام داشت مثل اینکه اصلا نخوانده بودم هم ترجمه‌ی خیلی خوبی داشت وهم گوینده‌ی آن خانم عاطفه‌ی رضوی بسیار زیبا اجرا کردن من تا حالا ده دفعه بیشتر گوشش کردم و برمیگردم از اول گوش میکنم این کتاب را بیش از ده بار باید مطالعه کرد در واقع هر چند وقت یکدفعه باید این کتاب رو خواند این کتاب واقعا دیدگاه آدم را عوض میکنه افکار و رفتار رو تغییر میده باورهای درونی رو رشد میده و کسانیکه باورهای ضعیفی دارن و مشکلات مثل ناامیدی دارن بنظر این کتاب بهترین گزینه است که بخوانن من به هرکسی که ناامید و هنوز تو گذشته سیر میکنه پیشنهاد و راهنمایی کردم که حتمن این کتاب صوتی روفراهم کنه
Matin Sedaghat
۱۴۰۱/۷/۲۲
کتاب بدی نیست جملات آرامش بخش زیادی داره ولی محتوای به مراتب کامل تر این سبک کتاب‌ها در احادیث معصومین و دین خودمون هست و نکته دیگه اینکه علی رغم تعریف‌های زیاد من تحقیق کردم شخصا کسی رو ندیدم که زندگیش با خوندن این کتاب متحول شده باشه نمی‌گم حس خوب بهتون نمیده‌ها اما حس خوب یه چیزه تغییر مثبت و یه تحول توی زندگی چیز دیگه و نکته دیگه اینه که خیلی جاها عمدا از واژه خداوند استفاده نکرده و اسامی مثل جان جهان، جان هستی، کائنات و امثالهم استفاده کرده.
اما بازم تاکید میکنم حس خیلی خوبی بهتون میده و میتونه مدت‌ها آرام تون کنه در کل من ۳ ستاره بیشتر به این اثر نمی‌دم. ضمنا راوی اثر انصافا عالیه و صدای آرامش بخشی داره کاش فقط تحول مثبتی هم ایجاد می‌کرد و صرفا یک حس لحظه‌ای نبود.
علی افصح
۱۴۰۱/۳/۱
بهترین کتابی که خوندم و گوش کردم توش از شکرگذاری، آرامش، اعتماد به خود و خدا میگه، ۱۰۰ بار خوندن و گوش دادنشم کمه من تو ماشین تو مسیر رفت و آمد به کارم گوش کردم شاید ۱۵ بار گوشش دادم و هرموقع میخواد مطالبش یادم بشه دوباره گوشش میدم عالیه مخصوصا جملات تاکیدیش‌ی نوع آرامش خاص و اعتماد به خدا میده خدا مثلا‌ی جمله تاکیدی داره «وعده‌های بر سخره‌ای استوار بنا شده است چون تلبیدم باید بستانم» و یا «خدا پیشاپیش من گام برمیدارد و راهم را هموار و آسان میکند» «ممانعتها دوستانه هستن و موانع در حکم سکوی پرش» اگه زمان خوندنشو ندارین گوش کنین بسیار روزی هرچند ساعت و یا خیلی کوتاه، کتاب زندگیتونو تغییر میده، امیدوارم موفق و پیروز باشید
زهره مهرآفرید
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
کتابی فوق العاده است با ترجمه سلیس و روان خانم گیتی خوشدل که نگاهم را به زندگی، خودم و اطرافیان و … را به کلی تغییر داد و در من انقلابی پدید آورد تا خوشحال تر زندگی کنم و برای دریافت‌های شهودی‌ام، مرا از حساسیت الهی بهره مند کرد تا بی درنگ تصمیمات درستی را در زندگی‌ام بگیرم، مهربان باشم و به همگان مهر بورزم…. بسیار سپاسگزارم از شما و خانم عاطفه رضوی که به صورت فایل صوتی در اختیارمان قرار گرفت تا با گوش دادن به آن بخصوص در چالش‌های زندگی، صدای ذهن مان را نشنویم …
لیلا جعفری
۱۴۰۱/۸/۱۲
درود، بهترین کتابی که می‌تونه به عالی شدن حس‌های ما و زندگی ما کمک کنه و ما رو در مسیر درست و متعالی شدن قرار بده و به ما کمک کنه که لذت بودن در این جهان را ببریم همین کتاب خانم فلورانس اسکاولشن می‌باشد، به نظر من ایشون پیامبر بودند، گوش کردن زیاد این کتاب و استفاده از مطالب آن را جزو ملزومات زندگی خودم میدانم و برای شناخت بهتر درونمان این کتاب عااااالی است، من با این کتاب زندگی میکنم و بارها و بارها آن را گوش کردم و همچنان گوش میکنم تا باورهای غلط ذهنم را پاکسازی کرده و باورهای درست را جایگزین کنم و خدا رو شاکرم بابت آگاهی که به من داده نسبت به شناخت این کتاب.
شهلا افسری
۱۴۰۱/۶/۱۲
عاشق کتاب و صدای گوینده هستم
واقعا کتاب کامل و پر محتواییه به همه پیشنهاد میکنم اگه فقط یکبار کوش کنید چنان مجذوب میشید که مثل من هر روز را با این کتاب شروع میکنیدتا حالا پنج باری کامل گوش کردم و خودم با عبارات تاکیدی گفته شده در کتاب جواب گرفتم وکاری بزرگ و تقریبا سخت رو به راحتی و در سریعترین و
زمان انجام دادم خوشحالم که از طریق کتابراه به این کتاب دسترسی پیدا کردم
ممنونم از کتابراه برای در اختیار گذاشتن کتابخانه واقعا کاربردی وپرمحتواش بدون هیچ زحمتی
خیلی از این کتابهای زیبا و سازنده رو من حتی نمیشناختم و در اینجا باهاش آشنا شدم وخدارو شاکرم
فرنوش دهبزرگی
۱۴۰۱/۴/۲۹
امروز برای اولین بار در سکوت خانه دو فصل را
گوش دادم و جاهایی که جان جانان گفته میشد اشک ریختم و فهمیدم که خدا قادر مطلق است، بارها و بارها خواستم فایل صوتی را بخرم اما سستی میکردم اما دو روز پیش خریداری کردم ناگفته نماند که کتابش را سالها پیش خریده بودم اما نخواندم، اما خدا خواست و فایل صوتی را
خریدم و در هر لحظه زندگی خودم میبینم که خدا چقدر مرا دوست داشته و توانستم که بخونم و بدانم خدایا شکرت خدایا شکرت 🕊️ 🕊️ 🕊️ بسیار توصیه میشود خواندن و شنیدن این کتاب 🙏🙏🙏
الهه سلمانی
۱۴۰۱/۳/۲
معجزه بودن این کتاب معلومه و بحثی در این نیست. کتابی سراسر آرامش و یاد دهنده در امر خواستن شکوفا شدن و خدا شناسی اینکه جهان هستی و درون تو به دنبال چه چیزی هستن اصلا چطور باید طلب کرد و چگونههمه چیز تو به هم خواهد ریخت با کلام تو. این کتاب برای من فوق العاده بود برای بار پنجم یا شاید بعضی از ده بار قسمتهاشو گوش کردم به همسرم هدیش کردم و از کتابراه ممنونم که صوتی این کتاب رو برای ما به ارمغان آورد 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍یک دنیا سپاس 🌸این کتاب در مورد تمام رازهای خوشبختی صحبت میکنه فقط کافیه عملی کنی
امیرعباس دوسیران
۱۴۰۰/۳/۳۰
کتابی که هرکس باید در زندگی‌اش، مدام آنرا بخواند، یا امروز به مدد تکنولوژی، آنرا بشنود،
توجه ترجمه‌های زیادی از این اثر با نام مترجمان فراوانی وجود دارد، بهترین واصیلترین ترجمه همین اثر خانم گیتی خوشدل است،
برای وطنم وهمه هم وطنانمآرزوی بهترین‌ها را دارم
نسترن
۱۴۰۱/۱/۲۴
کتاب خیلی خوبی هست. تمام مطالبش مطابقت داره با قانون جذب. فقط من ایراد واضحی که به این کتاب میگیرم این هست که درک برخی مطالب یا واژه‌ها و اصلاحاتی که در این کتاب آورده شده سخت هست چون کاملا مطابق با آیین و اعتقادات مسیحیت هست. در برخی قسمت‌ها من چند بار جملات رو گوش میدادم که متوجه منظور نویسنده رو بشوم، اما این مورد هم نمیشه به عنوان ایراد کتاب مطرح کرد چون نویسنده این کتاب مطالب بر حسب اعتقادات دینی خودش نوشته که کلیتش کاملا تطابق داره با دین ما. به طور کلی کتاب خوبی هست و خواندنش را توصیه میکنم.
تانیا الماسی
۱۴۰۱/۶/۱۶
بی نظیر بود و من واقعا خوشحالم که خوانش این کتاب بسیار زیبا قسمت بنده هم شد، برای من که اتفاقات خوبی افتاد و باعث شد سولات و چرایی‌هایی که داشتم حل و فصل بشه، ضمن اینکه به آگاهی میرسید و بعد خوانش این کتاب، این شمایید که انتخاب میکنید که چطور با زندگی و بازی زندگی رو به رو بشید و اون رو تبدیل به که بهترین لحظاتی کنید هیچکسی قادر نباشه تخریبش کنه، خودتون رو دوست داشته باشید و برای ذهن و زندگیتون و درونتون ارزش قائل باشید، خودتونو بغل کنید و بر زندگی قالب بشید🙏
مشاهده همه نظرات ۸۵۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

برای دریافت کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.