معرفی و دانلود کتاب صوتی قانون کارما: مهم‌‌ترین قانون پس از جذب

عکس جلد کتاب صوتی قانون کارما: مهم‌‌ترین قانون پس از جذب
قیمت:
۴۴۰۰۰ تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قانون کارما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قانون کارما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قانون کارما: مهم‌‌ترین قانون پس از جذب

راه تعادلی میان چرخهٔ طبیعی تولد تا مرگ! آتمان این راوی در کتاب صوتی قانون کارما با بررسی این قانون مهم کیهانی، به شما کمک می‌کند از شگفتی‌های این جهان آگاه شوید و زندگی‌تان را در جهت سعادتی جاودان هدایت کنید.

درباره کتاب صوتی قانون کارما:

تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که چقدر شگفت‌انگیز است اینکه یک کره به شکل معلق در فضا در گردش است و بیش از هشت میلیارد انسان و تریلیون‌ها حشره، حیوان و گیاه بر روی آن وجود دارد؟ برایتان این سؤال پیش نیامده که همهٔ چیزهایی که در جهان هست، بر چه اساسی روی می‌دهد و هدایت آن‌ها به دست چه کسی است؟

نظریه‌ها و فرضیات زیادی دربارهٔ منشأ آفرینش انسان و جهان بعد از مرگ وجود دارند. اما این چرخه حیات و مرگ را چه کسی اداره می‌کند؟ بعید است تمام صحنه‌های این نمایش کیهانی زندگی به طور تصادفی رخ دهد. اینکه هر روز در زمان معینی خورشید طلوع و غروب می‌کند، فصل‌ها پشت‌سرهم می‌آیند و روزها شب می‌شوند، همهٔ این‌ها را چه کسی تعیین کرده است؟

شاید تابه‌حال اصطلاح «قانون جذب» را شنیده باشید. قانونی که در آن می‌گوید به هر چیزی در این جهان بیشتر توجه نشان بدهی، همان چیز به سمت تو جذب می‌شود. اما قانون دیگری هم دراین‌بین وجود دارد که شاید بتوان اهمیت آن را با قانون جذب برابر دانست. این قانون علت و معلول است که به زبان سانسکریت به آن «کارما» می‌گویند.

کارما درواقع عملکرد یک انسان در زندگی‌اش و نتایج آن معنی می‌شود؛ بدین معنی که هر کاری در این دنیا انجام بدهی، نتایجش به خودت برمی‌گردد. این عقیده در اصول اعتقادی بسیاری از ادیان مثل بودیسم و هندوئیسم نیز وجود دارد. قانون کارما این پیام مهم را به شما می‌رساند که هیچ‌چیز در این جهان به شکل اتفاقی یا تصادفی رخ نمی‌دهد و هر چیزی نتیجهٔ چیز دیگری است.

آتمان این راوی یکی از کسانی است که در این زمینه تحقیقات فراوانی به عمل آورد و نتایج تحقیقاتش را در کتاب قانون کارما (The A To Z Of Karma) با شما در میان گذاشته است. شاید فکر کنید کارما چیزی ساده است و دیگر نیازی به توضیحات تکمیلی ندارد، اما باید گفت در ذات این اصطلاح، مفاهیم بسیار پیچیده و عمیقی نیز نهفته است.

با شنیدن این کتاب صوتی به این باور دست می‌یابید که هیچ‌کسی تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند از این قانون فرار کند. زندگی هر انسانی حتی اگر بمیرد، توسط کارما کنترل می‌شود؛ بدون توجه به اینکه به چه شکل زندگی کرده است. کافی است نسبت به این قانون شناخت کافی پیدا کنید تا بتوانید شادی و آرامش بیشتری را به زندگی‌تان دعوت کنید.

کتاب صوتی قانون کارما مناسب چه کسانی است؟

آن دسته از افرادی که قصد شناخت قدرت درون خود و جهان کائنات را دارند و دوست دارند زندگی موفق و شادی داشته باشند، با شنیدن این کتاب صوتی مطالب مفید و جذابی می‌آموزند.

با آتمان این راوی بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده و سخنران انگیزشی در سال 1966 در بنگلور به دنیا آمد. او در سنین خیلی کم، در صنعت تجارت مهارت بالایی کسب کرد و به تاجر خیلی موفقی تبدیل شد و توانست با فروشگاه‌های کیدز کِمپ، بیگ کیدز کِمپ و کِمپ فورت، خرده‌فروشی را در هند دچار تغییرات اساسی کند. آتمان این راوی (Atman In Ravi) بعد از کسب درآمدهای میلیونی، متوجه شد که زندگی فقط به معنی کسب درآمد نیست.

وی در چهل‌سالگی کسب‌وکارش را متوقف کرد و زندگی‌اش را متحول کرد. این راوی تاکنون از طریق مدرسه آر. وی. اِم، زندگی افراد زیادی را با سخنان انگیزشی، کتاب‌ها و ویدئوهای الهام بخشش تغییر داده است.

جملات برگزیده کتاب صوتی قانون کارما:

- کارما چیزی جز قانون عمل نیست. عملِ ما هر چه باشد، عکس‌العمل هم همان خواهد بود. اگر گوجه‌فرنگی می‌کاریم، نباید انتظار برداشت انبه داشته باشیم. آنچه درو می‌کنیم، همانی است که بذرش را کاشته‌ایم.

- هیچ‌کس نمی‌تواند از دست کارما فرار کند. برای هر کاری که انجام می‌دهیم آینده‌ای مثل آن، خواهد بود. اما کسی که می‌فهمد کنندهٔ کار، ذهن و نفس نیست، از کارما رها می‌شود.

- آیا کسی می‌تواند هم زندگی کند و هم از عمل فرار کند؟ خیر، نمی‌توانیم. اما می‌توانیم آزادانه عمل کنیم.

- وقتی اتفاق اشتباهی رخ می‌دهد، گریه نکنید. وقتی فلاکت از راه می‌رسد، علتش را نپرسید. کارما، کارهای بدی که شما انجام داده‌اید را بی‌اثر می‌کند. پس از اینکه به پایان رسید، خوش باشید و لذت ببرید.

در بخشی از کتاب صوتی قانون کارما می‌شنویم:

برای درک کارما مهم است که سه حساب آن را بشناسیم. مجموعهٔ کارمای تجمعی، تراز آغازین و حساب‌جاری. یک حساب هر عملی را که ما در زندگی فعلی‌مان انجام می‌دهیم، چه خوب چه بد در برمی‌گیرد. این حساب به همین حساب‌جاری ما اشاره دارد. البته ما بدون تراز آغازین زندگی‌مان را آغاز نمی‌کنیم. همین تراز آغازین که ما در هنگام تولد به زندگی‌مان می‌آوریم، دومین حساب است.

در پایان زندگی‌مان تراز آغازین که با آن شروع کرده بودیم و حساب‌جاری اعمال زندگی فعلی‌مان با هم ادغام می‌شوند و تراز پایانی ما به شمار می‌روند. کارمای خالص ما یا تراز پایانی به جلو حمل می‌شود و به‌حساب تجمعی کارمای ما افزوده خواهد شد. این حساب تجمعی یا مجموعهٔ کارمایی حساب سوم را به وجود می‌آورد.

اجازه بدهید آن را مجموعهٔ کارمایی تجمعی بنامیم. اگر کسی بخواهد قانون کارما را درک کند، اول باید هر سه حساب این قانون کارما را یاد بگیرد. حالا این سه حساب کارما را با هم مرور می‌کنیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۲ دقیقه
مقدمه
۱۷ دقیقه
فصل اول: کارما چیست؟
۱۸ دقیقه
فصل دوم: قانون کارما چطور کار می‌کند؟
۱۳ دقیقه
فصل سوم: کارما واقعاً وجود دارد؟
۱۷ دقیقه
فصل چهارم: سه حساب کارمایی
۱۳ دقیقه
فصل پنجم: زندگی با کارما
۲۰ دقیقه
فصل ششم: رهایی از کارما
۱۵ دقیقه
فصل هفتم: چه کسی قانون کارما را اداره می‌کند؟
۱۲ دقیقه
فصل هشتم: ادراک می‌تواند فراتر از کارما باشد
۳۴ دقیقه
فصل نهم: روش‌های ادراک
۶ دقیقه
فصل دهم: زندگی کردن مثل یک نظاره‌گر
۸ دقیقه
فصل یازدهم: کارما یوگیِ حقیقی
۶ دقیقه
فصل دوازدهم: هدف غاییِ ما، نیروانا یا مُکشا
۱۰ دقیقه
سؤالات تکرار شده درباره‌ی کارما

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قانون کارما: مهم‌‌ترین قانون پس از جذب
نویسنده
مترجمویدا لطفی قیداری
گویندهمحمد نظری
ناشر چاپینشر ترنگ
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۲۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی دین و عرفان، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۴۰۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قانون کارما

Behnam Golpour
۱۴۰۰/۱۲/۸
مطالب این کتاب برای من خیلی خوب بود. هر شخصی که در این مسیر در حرکت هست در نقطه‌ای به این کتاب میرسه. یک نظر منفی برای این کتاب نوشت شده بود ولی من خواندم و می‌دانستم که باید بخوانم و مطالبی که لازم بود را متوجه شدم. پیشنهاد میکنم در این زمینه کتاب خیلی خوب و جالب اسرار هو اُ پونو پونو را هم بخوانید. البته بیش از یک بار 🌹
موفق باشید
Yasna Ava
۱۴۰۱/۲/۲
نویسنده در اولین گام که اثبات وجود کارماست موفق نیست و نمی‌تواند خواننده را متقاعد کند و خیلی سرسری از این بخش مهم می‌گذرد، تا عقاید خودش را بیان کند، بنابراین شنیدن باقی کتاب امری بی فایده است. من نظریع این کتاب را سلیقه‌ای و بر پایه حدس و گمان ارزیابی می‌کنم که ارزش خواندن ندارد.
هادی آران پور
۱۴۰۰/۱۱/۳۰
این کتاب اصلاً کتاب جامعی نیست ولی ارزش خوندن رو داره نکته مثبت این کتاب متبادر کردن سوالات زیادی در مورد قانون کارما است ولی خود این کتاب پاسخگوی خوبی برای سوالات من در مورد قانون کار ما نبود در حالی نویسنده این قانون را با پیش فرض درستی اعتقاد به تناسخ توضیح می‌دهد که تناسخ خود بسیار زیر سوال است
Dr akbari
۱۴۰۱/۴/۲۳
من هنوز کتاب را کامل نخوانده ام، اما طرح روی جلد کتاب، نود درصد مطالب را توضیح میدهد.
این طرح، شاهکار چه کسی میباشد؟ ساعتها میشه این دایره‌ی زیبا را نگاه کرد، مدیتیشن کرد، و با دایره‌اش چرخید.
پنج ستاره فقط به طرح جلد کتاب فعلا.
سارا حسینی
۱۴۰۰/۱۲/۲۵
همیشه میشنویم که هر کاری و یا هر فکری کارما داره ولی خیلی با استدلال خوبی این قضیه باز میشه و این قضیه خیلی کمک میکنه که حتی انسان اگه خودش تنها باشه به خودش اجازه هر کاری را نده چون مفهوم کارما را درک کرده
B B
۱۴۰۰/۱۲/۱۱
همیشه از کارما میگفتم ولی اطلاعاتم سطحی بودن؛ درسته که کارمای توصیفی تو این کتاب برام یه مقداری وحشتناک و خشن بنظر اومد ولی خوشحالم کتابی تو این زمینه پیدا کردم. برای بار دوم دارم گوش میدمش😊
لارا فرزاد
۱۴۰۰/۱۱/۲۵
اصلا دوست نداشتم. خیلی بی رحمانه بود. یعنی بچه‌های لاغر و گرسنه که توی آفریقا بدنیا اومدن و کسایی که بهشون ظلم میشه و بهشون بی رحمی‌میشه برای این بوده که همه قبلا آدمای بدی بودن؟
Ehsan Esmaili
۱۴۰۱/۳/۲۲
همیشه درباره‌ی کارما شنیدیم ولی این کتاب یکسری دیدگاه جدید درباره این موضوع برای ما بوجود میاره البته با یکسری از مطالبش به سختی میشه موافقت کرد ولی این نظر شخصی من هست ارزش شنیدن رو داره
محمد پرماسی
۱۴۰۰/۱۲/۵
این کتاب همون چیزاییه که از بچگی تو گوشمون خوندن، فقط با زبان و ادبیات دیگه. گوش کردن این کتاب حتی تو خواب هم خوبه. چون تو ضمیر ناخودآگاهمون ثبت میشه. شاد باشید
محمدعلی نصیری
۱۴۰۰/۱۱/۲۷
این کتا ب فوق العاده هستش و زمانی که در حال خواندن این کتاب و گوش کردن به حرفهای گوینده واقعا انرژی خوبی به آدم میده ممنونم از نویسنده این کتاب
احمد آملی
۱۴۰۱/۳/۶
کتاب بسیار خوبی هست
رابطه علت و معلول
عمل و عکس عمل اعمال که انجام میدیم بخوبی توضیح داده به تمام افرادی که میخوان کمی تور زندگی پیشرفت کنن توصیه میکنم
rohallah Kherandiesh
۱۴۰۰/۱۲/۱۶
عالی و آموزنده بود
تألیف کتاب می‌تونست مثبت تر باشه
سعی کنید تحت تاثیر جوش قرار نگیرید و فقط نکات آموزشی اونو دریافت کنید
@S نجم
۱۴۰۱/۲/۱
کتاب مفیدی بود
چیزهایی که بهش فکرهم نمیکردم را متوجه شدم..
کارما واقعا در جهان هست فقط باید متوجه‌اش بشیم
Art Rasa
۱۴۰۱/۱/۳۰
عالی بود. واقعا ممنون و خوشحالم این کتاب جواب خیلی از سوالاتم از ۵ سالگی تا حالا رو به من داد. سپاس
مهشاد ایمانی
۱۴۰۱/۵/۵
کارما تو همه چیز وجود داره. من که اعتقاد دارم، این کتاب در مورد کارما بهترینه
مشاهده همه نظرات ۲۸

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قانون کارما

برای دریافت کتاب صوتی قانون کارما و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.