دانلود کتاب صوتی آرامش از نوعی دیگر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آرامش از نوعی دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آرامش از نوعی دیگر

کتاب صوتی آرامش از نوعی دیگر اثر تام استاپارد درباره‌ی مرد میانسالی است به نام جان براون که نیمه شبی با دو ساک پر از پول به یک بیمارستان خصوصی می‌رود و می‌خواهد که در ازای پرداخت هزینه به او یک اتاق اختصاصی بدهند و مورد پذیرایی قرار بگیرد.

جان براون که هیچ بیماری ندارد شک و تردید دکتر و سرپرستار را برمی‌انگیزاند. دکتر در طول مدتی که براون در بیمارستان ساکن شده با کمک پلیس سعی در افشای هویت واقعی او دارد.

نکته مهم در کارگردانی نمایش آرامش از نوعی دیگر (A separate peace) القا فضای بی‌روح و روابط سرد و حساب‌گرانه شخصیت‌های بیمارستانی خصوصی است که می‌بایست در تقابل با خونگرمی و عواطف پرستار (مگی) قرار بگیرد. چنان‌چه در نمایش هم می‌شنویم مگی تنها کسی است که با شخصیت مرد داستان (جان براون) می‌تواند خارج از چارچوب خشک حرفه‌ای رابطه‌ای عمیق و انسانی برقرار کند و جان براون با تکیه به همین ویژگی توان بازیابی روحی خود را بیابد.

تام استاپارد (Tom Stoppard) یک نمایش‌نامه‌نویس، و فیلم‌نامه‌نویس اهل بریتانیا است. وی برنده جوایزی هم‌چون جایزه اسکار بهترین فیلم‌نامه غیراقتباسی شده است.

 ۴۹ دقیقه، ۴۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
نمایش آرامش از نوعی دیگر - بخش اول
۲۵ دقیقه
نمایش آرامش از نوعی دیگر - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی آرامش از نوعی دیگر

برای دانلود کتاب صوتی آرامش از نوعی دیگر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آرامش از نوعی دیگر
کتایون سرابی
۱۳۹۸/۱۲/۱۵
جالب بود. به خواندنش میارزد.
عبدالحی کر
۱۳۹۷/۷/۷
فک کنم، مفید باشه
vahid Saami
۱۳۹۷/۷/۲
عالی باتشکر ❤
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)