دانلود کتاب صوتی انگیزش: منطق پنهانی که انگیزه‌های ما را شکل می‌دهد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی انگیزش: منطق پنهانی که انگیزه‌های ما را شکل می‌دهد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی انگیزش: منطق پنهانی که انگیزه‌های ما را شکل می‌دهد

کتاب صوتی انگیزش: منطق پنهانی که انگیزه‌های ما را شکل می‌دهد اثر دن آرییلی، کاوشی درباره دنیای پیچیده انگیزش و نقش آن در کار و زندگی روزمره‌مان است.

کتاب صوتی انگیزش (Payoff)، ذات درست بی‌بصیرتی و انگیزش ما در رابطه با پیچیدگی و قوت‌های آن را به‌ خوبی کاوش می‌کند و می‌تواند نوری بر این جهان پیچیده، زیبا و روان‌شناسی باشد.

ما مدیر زندگی شخصی خودمان هستیم. به سختی کار می‌کنیم تا خودمان را مجاب کنیم که از خواب بیدار شویم و سر کار برویم، و کاری را که باید هر روز و هر روز انجام دهیم، به سرانجام برسانیم. همچنین دیگران را تشویق می‌کنیم که برای ما یا همراه با ما کار کنند، کسانی که از ما خرید می‌کنند و با هم تجارت می‌کنیم و حتی آن‌هایی که ما را تعدیل می‌کنند. این را در زندگی شخصی‌مان هم انجام می‌دهیم؛ از سنین بسیار پایین، کودکان سعی می‌کنند والدین خود را متقاعد کنند که کارهایی را برای آن‌ها انجام دهند، «پدر! من خیلی می‌ترسم این کار را انجام دهم!» یا «همه‌ی بچه‌های دیگر اسنپ‌ چت دارند»، و به درجات مختلفی از موفقیت می‌رسند. به عنوان فردی بالغ، سعی می‌کنیم افراد مهم زندگی‌مان را متقاعد کنیم تا کاری را برایمان انجام دهند «عزیزم، روز بسیار پرفشاری داشتم، می‌شود لطفا تو امشب بچه‌ها را بخوابانی و ظرف‌ها را بشوری؟». سعی می‌کنیم کودکان‌مان را مجاب کنیم تا خودشان اتاق‌شان را تمیز کنند و تکالیف‌شان را انجام دهند. یا این که همسایه‌هایمان را اغوا کنیم که پرچین‌هایشان را برای مهمانی محله آذین‌‌بندی کنند.

شرح شغل رسمی ‌ما هر چه که باشد، ما همه انگیزه دهندگانی پاره‌ وقت هستیم. انگیزش از بخش‌های اصلی زندگی ماست، اما واقعا و در عمل چقدر نسبت به آن آگاهی داریم؟ واقعا چقدر با چگونگی عملکرد و نقش آن در زندگی‌مان آشناییم؟ فرض بر این است که انگیزش از پاداش خارجی مثبت مشتق می‌شود. این را انجام بده، آن را بگیر. اما چه می‌شود اگر داستان انگیزش در واقع بسیار پیچیده‌تر، بغرنج‌تر و سحرآمیزتر از چیزی باشد که ما فرض می‌کنیم؟

انگیزش دقیقا چیست؟ با توجه به لغت‌نامه‌ی آنلاین مریام وبستر، این کلمه به معنی «عمل یا فرآیند دادن دلیل به کسی برای انجام چیزی»، یا «شرایط مشتاق بودن به انجام عملی یا کاری» است و دن آرییلی (Dan Ariely) در این کتاب می‌گوید که چه چیزهایی برای انجام کارها به ما احساس اشتیاق می‌دهد.

این کتاب در رابطه با چرایی انجام کارهای مشقت باری توسط ماست که ممکن است در ظاهر هیچ تمجیدی از آنان نشود، در مورد ارتباط عمیق‌تر میان آنچه انجام می‌دهیم، با پیامد تلاش‌هایمان است. شنیدن این کتاب برای مدیران بسیار ضروری است تا ذات مواردی که کارمندان را درگیر و مجذوب کار می‌کند، بهتر بفهمند و بیاموزند که چگونه می‌توانند کاری کنند که همه خوشحال‌تر و متعهدتر باشند و در نهایت، این کتاب در مورد چیزی است که ما قبل از مرگ، واقعا از زندگی‌مان می‌خواهیم.

دن آرییلی در این کتاب به معرفی زوایا و عواملی پنهان در انگیزه کاری افراد می‌پردازد. مطالب به صورت ساده و با اعلام نتایج آزمایش‌های انجام گرفته از سمت او و دیگر افرادی که در زمینه‌های منابع انسانی و انگیزش فعالیت می‌کنند در 4 فصل گردآوری شده است. شنیدن این کتاب به مدیران، افراد مرتبط با منابع انسانی و در کل تمام کسانی که به دنبال انگیزه گرفتن و انگیزه دادن به دیگران هستند، توصیه می‌گردد.

 ۳ ساعت و ۴۰ دقیقه، ۲۰۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۴ دقیقه
مقدمه
۴۴ دقیقه
یک: چگونه انگیزه را نابود کنیم
۳۴ دقیقه
دو: لذت ساختن چیزی
۷۴ دقیقه
سه: پول از مریخ است، پیتزا از ونوس و تمجید از سیاره مشتری
۲۲ دقیقه
چهار: درباره‌ی مرگ، روابط و معنا
۱۳ دقیقه
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب صوتی انگیزش: منطق پنهانی که انگیزه‌های ما را شکل می‌دهد

برای دانلود کتاب صوتی انگیزش: منطق پنهانی که انگیزه‌های ما را شکل می‌دهد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  انگیزش: منطق پنهانی که انگیزه‌های ما را شکل می‌دهد
مجید شهبازی
۱۳۹۸/۲/۲۴
موضوعش خیلی کاربردی و عالیه ممنون ازتون
Reza Azami
۱۳۹۸/۱/۲
کتاب خیلی خوب به همراه گویندگی خوب.
ممنونم ازتون 😀
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)