معرفی و دانلود خلاصه کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟

عکس جلد خلاصه کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟
قیمت:
4800 تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟

تبدیل شدن از یک زن مطیع به زنی دست‌نیافتنی! شری آرگو در خلاصه کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟ با دیدگاهی روان‌شناسانه به بررسی روابط زوج‌ها می‌پردازد و مسائل مهمی را خاطرنشان می‌کند که برای داشتن یک رابطه‌ی سالم و پردوام لازم است. گفتنی‌ست این اثر در لیست کتاب‌های پرفروش وب‌سایت آمازون قرار دارد.

درباره‌ی خلاصه کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟

چرا مردان در ابتدای رابطه آن‌قدر رمانتیک هستند، اما با گذشت زمان عشق آتشین‌شان فروکش می‌کند؟ آیا مردان به زنان مطیع و فرمان‌بردار علاقه‌مند هستند یا به زنانی که شخصیتی مستقل و خودساخته دارند؟ مردان واقعاً از چه زنانی خوششان می‌آید؟ شری آرگو قصد دارد با مطالب متحیرکننده‌ای که در خلاصه کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟ (Why Men Love Bitches) بیان می‌کند پاسخ تمامی سؤالات فوق را بدهد.

برخی فکر می‌کنند که رابطه مانند یک بازی پیچیده است و باید به‌عنوان یک بازیکن خوب بتوانند با تکنیک‌هایی طرف مقابل را فریب دهند، اما این طرز تفکر اشتباه است. رابطه‌ی صحیح با دیگری زمانی شکل می‌گیرد که بتوانید تحت هر شرایطی، در وهله‌ی اول مراقب خودتان باشید و اوضاع زندگی‌تان را مدیریت کنید. وقتی یک زن خودش را ضعیف نشان می‌دهد، به مرد این حس را منتقل می‌کند که بسیار شکننده است. مردها وقتی می‌بینند که زنی ضعیف است و نمی‌تواند مسئولیت‌های سنگینی را بپذیرد، برای راحتی خودشان زن را آزار می‌دهند و تحمل بار سختی‌های زندگی را بر دوش زن می‌گذارند. اگر زنی نشان دهد که قوی است و می‌تواند با وجود مرد و نبود او زندگی خود را مدیریت کند، آن‌وقت مرد می‌خواهد که بیشتر مسئولیت‌های زندگی را به تنهایی به دوش بکشد و هر کاری برای رضایت زن انجام می‌دهد. اما زن مطیع با سمج بودن خود و اینکه نشان می‌دهد محتاج مرد است، باید فاتحه رابطه‌ای که در آن قرار دارد را بخواند.

شری آرگو در خلاصه کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟ توضیح می‌دهد برای اینکه مردان به زنان احترام بیشتری بگذارند و آن‌ها را دوست بدارند اولین اصل آن است که زنان به خود عشق بورزند از ارزش‌های وجودی‌شان آگاه باشند. نویسنده در این اثر با زبانی طنزآمیز نکات آموزنده و مهمی را به شما می‌آموزد و با مثال‌هایی که می‌زند قصد دارد شما را به اصل خود که همان زنی قدرتمند و بااعتمادبه‌نفس است، بازگرداند.

گفتنی‌ست که ترجمه‌ی فارسی کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟ برعهده‌ی گروه مترجمان سبکتو بوده است و انتشار آن نیز به همت انتشارات سبکتو میسر گشته است.

افتخارات کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟

  • در فهرست کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز
  • در فهرست کتاب‌های پرفروش وب‌سایت آمازون

نکوداشت‌های کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟

  • یک کتاب داغ! (Fox News Channel)
  • اثری کلاسیک در زمینه‌ی خودسازی. (Daily Mail)
  • این کتاب برای من مثل انجیل است! (Her Campus)
  • آگاهی از مطالب این اثر یک ضرورت است. (New York Daily News)
  • شری آرگو به زنان می‌آموزد که چگونه یک رابطه‌‌ی عادی را به رابطه‌ای متعهد و محکم بدل کنند. (The Today Show)

خلاصه کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید توجه همسر خود را به دست آورید و به روابط زناشویی‌تان استحکام بخشید، خلاصه کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند مناسب شماست.

با شری آرگو بیشتر آشنا شویم

شری آرگو (Sherry Argov) نویسنده‌ای فرانسوی‌ست که در سال 1977 در کشور آمریکا متولد شده است. دو کتاب مشهور آرگو که در لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز نیز قرار گرفته‌اند، عبارتند از: «چرا مردان با زنان زیرک ازدواج می‌کنند» و «چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند»

آرگو در کتاب‌های خود زنان را به مستقل بودن دعوت می‌کند؛ او از آنان می‌خواهد که برای دوست داشتن خود، چشم‌انتظار تأیید مردان نباشند.

در بخشی از خلاصه کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟ می‌خوانیم

برای اینکه بتوانید مردی را در یک رابطه متعهد سازید، باید به او نشان دهید که داشتن تعهد حس خوبی دارد. مردها به دنبال عزت‌نفس هستند و برای این موضوع کارهای بزرگی انجام می‌دهند. مثلا از کشور خود دفاع می‌کنند، شرکت‌های بزرگی می‌سازند و همواره به اندام خود اهمیت می‌دهند. اما عزت‌نفس را از کسی گدایی نمی‌کنند. آن را می‌سازند و تنها دلیل مهمی است که باعث می‌شود مردها عاشق شوند. شما به عنوان یک زن می‌توانید به راحتی در مردان عزت‌نفس کافی را ایجاد کنید. چند عبارت ساده که می‌تواند قند در دل مردان آب کند. «حق با تو است»، «همیشه بهترین تصمیم را می‌گیری»، «همیشه می‌توانم روی تو حساب کنم» و... مردها هیچ وقت قبول نمی‌کنند که حق با آن‌ها نیست، پس خودتان را خسته نکنید. در عوض اگر این جملات را به مردی بگویید، او را در دام خود اسیر خواهید کرد. اجازه بده مرد کارهایی را انجام دهد که به او حس قهرمانی منتقل می‌کند. می‌دانم که اکثر زن‌ها توانایی کشتن یک سوسک، تعمیر جزئی وسایل آشپزخانه یا تعویض لاستیک ماشین را دارند، اما اجازه دهید که این کارها را مردها انجام دهند. با این کار آن‌ها فکر می‌کنند که قهرمان زندگی شما هستند. البته یادتان باشد که در این بین زیاد شکایت نکنید. اگر دست گلی نه چندان زیبایی برای شما آورد، از او تشکر کنید و بگویید که زیباترین دست گلی است که در عمر خود دیده‌اید. آن زمانی که به صورت کنترل شده عزت‌نفس مردی را تغذیه می‌کنید، او را در کنترل خود خواهید داشت.

فهرست مطالب کتاب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول. دیدار با زن دلخواه
فصل دوم. چرا مردها جذب زن‌های زیرک می‌شوند؟
هیجان آشکار
فصل سوم. شکلات فروشی
فصل چهارم. روباه زیرک
فصل پنجم. حرکت نمایشی یک سگ سیرک
فصل ششم. غر زدن ممنوع است
فصل هفتم. رازهای مردانه
فصل هشتم. نگهداری سند مهم
فصل نهم. بازسازی چالش ذهنی
قدم اول: خودت به خودت توجه کن و از مرد این را نخواه
قدم دوم: تغییر داستان تکراری زندگی
قدم سوم: سلاحی به نام شوخ‌طبعی
فصل دهم. شخصیت تازه زن خودساخته
پیشنهاد میکروکتاب بعدی
پایان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابخلاصه کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
ناشر چاپی سبکتو
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات176
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟

R.m
۱۴۰۲/۱/۲۱
این کتاب جزو بهترین کتاب‌هایی هستش که تاحالا خوندم
کاملا توضیح میده که رابطه با یه مرد به چه صورت هستش و با چه زبانی باید باهاشون صحبت کنی تا متوجه بشن
من تایم زیادی فقط با دعوا و حرف زدن میخواستم مشکلات رو حل کنم اما راه حل‌هایی که خانم شری آرگو میگه فوق العادست
بیشتر کسانی که رفتن توی رابطه یا ازدواج کردن متوجه صحبت‌های کتاب میشن
مریم متقی
۱۴۰۲/۳/۱۱
خلاصه مفید بدون اضافات که وقت آدم رو بگیره. چقد نکات قابل توجهی داشت چقدر از خانم‌های دهه ۵۰ و ۶۰ متفاوت عمل میکردن.
armaqan mokhtariani
۱۴۰۲/۲/۲۳
خیلی خلاصه همه نکاتی که باید بدونی رو میگه بهت.
اگه کتاب جامعش رو بخونی قطعا عاشقش میشی!
ندا نوری
۱۴۰۲/۲/۱۵
بدنبود کتاب رو خوب خلاصه نکرده بودن از یه بحث میپرید به بحث دیگه درکل ممنون از کتابراه
آیسان سلیمی
۱۴۰۲/۳/۲
کتابیه که ارزش خوندن داره برای همه خوندنشو توصیه میکنم
Asma
۱۴۰۲/۲/۲۱
کتاب فوق العاده ایه با خوندنش از این رو به اونرو میشید
سارازارعی
۱۴۰۲/۲/۱۹
دوست داشتم ببینم وبشنوم چنین حرفهایی رو
مریم تیموری
۱۴۰۲/۲/۱۸
عالی بود و سازنده
مشاهده همه نظرات 8

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟

برای دریافت خلاصه کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.