دانلود رمان ماه عسل در پاریس


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان ماه عسل در پاریس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان ماه عسل در پاریس

رمان «ماه عسل در پاریس» نوشته جوجو مویز نویسنده و روزنامه‌نگار انگلیسی است. جوجو مویز تاکنون برنده دو جایزه رمان‌نویسی در سبک عاشقانه شده و خالق رمان‌های پرفروش «من پیش از تو»‌ و «من پس از تو» است.

ماه عسل در پاریس دو قصه‌ی موازی‌ست. در این داستان با دو زوج متفاوت و تازه ازدواج کرده روبرو هستیم که برای گذراندن ماه عسل به پاریس آمده‌اند. در این سفر اتفاقاتی می‌افتد که باعث می‌شود، در حین گذراندن ماه عسل در شهر زیبای پاریس به این نتیجه ی دردناک برسند که ازدواجشان امری اشتباه بوده است.

چیزی که نویسنده‌ی این کتاب یعنی جوجو مویز قصد داشته در لابه‌لای داستان عاشقانه‌ی خود عنوان سازد، ماهیت عشق و ازدواج به گونه‌ای‌ست که نشان می‌دهد عشق به تنهایی برای ازدواج کافی نیست، اما برای یک زندگی پیش‌رفته، عشق می‌تواند دلیل قانع کننده‌ای برای ادامه دادن باشد.

در بخشی از متن این رمان می‌خوانید:

دوست داشتم اطراف بارهاى کوچک پاریس قدم بزنیم و بى‌دلیل یه‌جا بشینیم و شراب بنوشیم و دستامون تو دست هم باشه.
دوست داشتم ازت بشنوم که قبل از آشنایى با من چه طور آدمى بودى و چه چیزایى مى‌خواستى.
دوست داشتم همه برنامه‌هایى که براى زندگیمون داشتم رو برات بگم.
دوست داشتم یه عالمه عشق‌بازى کنیم.

 ۹۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7436-61-5 

چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۱۲۵۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان ماه عسل در پاریس

برای دانلود رمان ماه عسل در پاریس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان ماه عسل در پاریس

نظرات رمان ماه عسل در پاریس

Nahid Ghovanloo
۱۳۹۶/۷/۱۰
داستان کوتاه و جالبی بود، رفت و برگشت زمان هم ذهن را به بازی میگرفت، اما از اینکه شخصیتهای دوست داشتنی داستان"دختری که رهایش کردی" را به چالش کشیده بود ابتدا خشمگین شدم اما پایان خوب قصه کمی جبران کرد، اما همچنان نظرم این است به چالش کشیدن یک قصه و قهرمانانش که به شکلی نماد عشق معرفی شدند مخاطب را هراسان میکند و به جای لذت بردن از قصه نگران از بین رفتن حس اعتماد به قهرمان است.
رامین کرمی
۱۳۹۶/۹/۱
داستان زىباىى بود کوتاه بى تکلف و دوست داشتنى. نوىسنده کتاب با اىنکه حودش زنه در نشان دادن بى ثباتى احساسات زنها ظاهرسازى نکرده بود. زنها دقىقا همىنند به باد اندک ناموافقى متلاطم و طوفانى مى شوند و به گرمى آفتاب لبخندى آرام مى شوند. مجردهاى دم بخت حتما بخوانند
سعید افشار
۱۳۹۶/۳/۱۰
واقعا بهترین رمان نویس حال حاضر جوجو مویز هستش و کتابهاش همیشه تو لیست پرفروشهای نیویورک تایمز هستش!این کتابش هم عالیه شاید نسبت به کتاب *من پیش از تو *معروف نباشه ولی در حد خودش عالیه!اگر علاقه به رمان دارید از دستش ندید!ممنون کتابراه
مشاهد همه نظرات (۳۲)