دانلود رمان هات


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان هات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان هات

هات: رمان فرارگاه

هات‌ با خدا هیچ میانه‌ی خوبی نداشت‌. سیگاری گیراند و تف تلخی حواله‌ی زمین کرد‌. پیشانی‌اش لوچ انداخت. با آن گیوه‌ها‌ لخ‌لخ‌کنان راه می‌رفت‌. انگار اعدامی‌ای بود که او را به پای دار اعدام می‌بردند‌. آیا قاتل بود‌؟ کسی به‌درستی نمی‌دانست. انگار داشت با او حرف می‌زد‌:

مگر تو چه کرده بودی که این‌گونه دلت در تلاطم بود!؟ مثل باد گرمسیری در خود لوله می‌شدی و می‌پیچیدی و بر سطح صخره‌ها و سینه‌ی تپه‌ها فرو‌می‌نشستی و باز می‌آمدی‌. می‌رفتی و از نظرها غایب می‌شدی‌. می‌رفتی و ردی از غبار‌، از غبار خاکستری دشت‌های گرم و سوزان، بر جای می‌گذاشتی‌. شبیه سمندی که نه چون باد، که صاعقه‌وار دل خود را هی می‌کردی و در ورای تپه‌ماهورها از نظرها محو می‌شدی‌؛ مثل همیشه، همیشه‌ی آن آمد و رفتن‌های عجیب، که آدم حس می‌کرد این آخرین آمد و رفت توست‌.

مگر تو چه کرده بودی که‌، پس از این همه سال‌، آن سؤال‌، آن پرسش بی‌جواب، را، که این همه مدت روی دلت سنگینی می‌کرد، حالا به زبان می‌آوردی!؟ حتم دارم آن‌وقت‌ها فکر می‌کردی این سؤال بی‌جواب است. یا اصلاً خودت جواب آن را از پیش می‌دانستی و خوش نداشتی آن را بیان کنی و آنچه را از قبل می‌دانستی دوباره به تو یادآوری کنند‌. تو که چیزی برای گفتن و داشتن نداشتی‌. داشتی‌.

 ۳۰۸ صفحه، ۶۸۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-175-415-9 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان هات

برای دانلود رمان هات و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان هات

نظرات رمان هات

javad sadeqi
۱۳۹۵/۳/۱۸
خیلی خوب است
مشاهد همه نظرات (۱)