دانلود پادکست زمان مناسب


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست زمان مناسب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست زمان مناسب

جول اوستین در پادکست زمان مناسب به شما می‌آموزد که چگونه برای دریافت برکات خداوند آماده شوید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی زمان مناسب می‌شنویم:

خداوند پر است از شگفتی، خداوند دوست دارد کارها را نه بر اساس زمان‌بندی‌ها و روش های معمول، بلکه زمانی انجام دهد که اصلاً انتظار وقوع آن را نداریم. زمانی که از همیشه غیرممکن‌تر به نظر می‌رسد، آماده باشید تا خداوند بلندمرتبه خود را نشان داده و شما را شگفت‌زده کند پس شما باید ذهنیت زمان درست را داشته باشید.

آن‌ها که منتظر رحمت خداوند هستند، قدرت خود را باز خواهند یافت، آن‌ها با بال‌های خود مانند عقاب بالا خواهند رفت. با امید منتظر بمانید، منتظر بمانید در حالی که می‌دانید به شما خواهد رسید.

شور و هیجان خود را باز به دست آورید، امید خود را از دست ندهید، حالا از هر زمان دیگری به ورود به مرحله‌ی بالاتر نزدیک ‌تر هستید و برکتی انفجاری را در زندگی خود تجربه کنید، سوال من این است: آیا بیدار هستید؟

جول آستین واعظ آمریکایی، مجری تلویزیونی و نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می‌شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین کلیساهای آمریکاست. او تا به حال ۷ کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

 ۲۷ دقیقه، ۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۷ دقیقه
بخش دوم
۴ دقیقه
بخش سوم
۵ دقیقه
بخش چهارم
۵ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود پادکست زمان مناسب

برای دانلود پادکست زمان مناسب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  زمان مناسب
hossein gh
۱۳۹۷/۲/۲۷
جول استین با روش منحصر به فرد خود به انسان‌ها میفهماند که پشتوانه‌ای بزرگ به نام خدا دارند که میتوانند با او به هر چیزی در این دنیا دست یابند
محمد امینی
۱۳۹۷/۹/۳۰
پر از امید و زیبایی
آهو زارع
۱۳۹۸/۱۱/۲۵
من اجراهای جول اوستین و دیده بودم خیلی دنبال کتابهاش بودم که وقت کار گوش کنم. ممنون ازتون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)