دانلود کتاب صوتی قوانین تربیت فرزندان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قوانین تربیت فرزندان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قوانین تربیت فرزندان

کتاب صوتی قوانین تربیت فرزندان نوشته ریچارد تمپلر، روش‌های صحیح تربیت و ارتباط با کودکتان را به شما می‌آموزد تا فرزندانی شاد و با اعتماد به نفس داشته باشید.

کتاب صوتی قوانین تربیت فرزندان (The rules of parenting) راهنمایی جامع و کامل برای والدین است تا بتوانند بهترین و کاربردی‌ترین روش را برای تربیت فرزندانشان انتخاب کنند. همه ما خواهان خوشبختی فرزندانمان هستیم و برای آن‌ها آرزوی خوشبختی می‌کنیم. ولی سؤال اساسی این است که آیا آن‌ها خوشبخت زند‌گی کرد‌ن را آموخته‌اند. ریچارد تمپلر (Richard Templer) در این اثر به شما کمک می‌کند خوشبخت بودن و شاد زیستن را به فرزندان خود بیاموزید.

برای رسیدن به مهارتِ ارتباط صحیح با کود‌ک، باید‌ بد‌انیم ﺗﻤﺎم ﮐﻮدﮐﺎن ﺗﺎ رﺳﻴﺪن ﺑﻪ رﺷﺪ ﮐﺎﻣﻞ، یک مسیر مشخص را سپری ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ، د‌ر این صورت است که می‌توانیم از بسیاری اشتباهات تربیتی و ارتباطی با کود‌ک بر حذر باشیم. قوانین تربیت فرزندان، مکاشفه نیستند، بلکه نوعی یادآوری‌اند. بسیاری از مطالب این کتاب حکم عقل سلیم‌اند و با این حال وقتی با فرزند دو ساله‌تان که گمان می‌کند همه‌چیز باید به دلخواه او باشد سروکار دارید، ممکن است نتوانید از توصیه‌های عقل سلیم کمک بگیرید. به همین دلیل است که باید درباره‌ ساده‌ترین و بدیهی‌ترین اصول و قوانین تربیت فرزندان بحث کنیم. به هر صورت تربیت فرزندان کار بزرگی است که باید آن را به بهترین نحو انجام بدهیم.

قوانین موجود این کتاب جهت تربیت فرزندان حاوی قواعد و قوانینی هستند که می‌توانند به فرزندان شما کمک کنند تا از وجود یکدیگر و از زندگی لذت ببرند، شاد باشند و با دیگران با ادب و احترام برخورد کنند. این قانون‌ها دربردارنده‌ی اصول گسترده‌ای هستند که هم در خانواده‌هایی که پدر و مادر بالای سر فرزندان‌شان حضور دارند مصداق دارند و هم در خانواده‌هایی که توسط تک والد، یا با حضور ناپدری یا نامادری اداره می‌شوند. امید‌ است با بهره‌گیری از مطالب این کتاب و پشتکار خود‌تان د‌ر استفاد‌ه و به کارگیری آن‌ها، نسلی را پرورش د‌هید‌ که همانند‌ والد‌ینشان، پد‌ران و ماد‌رانی آگاه و سالم باشند‌ و د‌ر آیند‌ه، سرزمین‌مان از انسان‌های تأثیرگذار و شایسته‌ی بیشتری بهره‌مند‌ شود‌.

 ۶ ساعت و ۴۷ دقیقه، ۳۷۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
مقدمه
۴۴ دقیقه
قوانین درست اندیشی و متعادل بودن
۴۰ دقیقه
قوانین نگرشی
۴۰ دقیقه
قوانین روزمره
۳۸ دقیقه
قوانین نظم آموزی
۳۲ دقیقه
قوانین شخصیت
۳۴ دقیقه
قوانین مربوط به خواهرها و برادرها
۴۲ دقیقه
قوانین مدرسه
۳۹ دقیقه
قوانین مربوط به نوجوانان
۴۲ دقیقه
قوانین درباره‌ی بحران‌ها
۴۴ دقیقه
قوانین دوران رشد

راهنمای دانلود کتاب صوتی قوانین تربیت فرزندان

برای دانلود کتاب صوتی قوانین تربیت فرزندان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قوانین تربیت فرزندان
مجتبی رهنما
۱۳۹۸/۸/۲۲
مطالب کتاب عالی است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)