دانلود کتاب صوتی مسابقه‌ پرش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مسابقه‌ پرش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مسابقه‌ پرش

کتاب صوتی مسابقه‌ پرش اثر هانس کریستین آندرسن از مجموعه دختر کبریت فروش، به شما می‌آموزد که فردی که به طور مداوم از خودش تعریف و تمجید می‌کند همیشه بهترین نیست بلکه باید با عمل خود را نشان دهد.

هانس کریستین آندرسن (Hans Christian Andersen)، نویسنده، شاعر، نمایشنامه‌نویس معروف اهل دانمارک است و او را پدر افسانه‌های نو نیز می‌نامند. او حدود 220 داستان تخیلی نوشته و داستان‌هایش به 150 زبان ترجمه شده‌ و هم‌چنان میلیون‌ها نسخه از آن‌ها در سراسر جهان چاپ می‌شود.

داستان‌های هانس کریستین آندرسن به عنوان داستان‌های پریان معروف است که در فضایی خیال‌انگیز و گاه فانتزی، درون‌مایه‌هایی اخلاقی را شرح می‌دهد، هرچند برخی از داستان‌های وی رویکردی اجتماعی و واقع‌گرایانه نیز دارند.

شناخته‌ترین اثر او «دخترک کبریت فروش» است که داستان آخرین روز زندگی دخترک کبریت فروش دوره‌گردی را بیان می‌کند. او این داستان را براساس واقعیتی تلخ و با لحنی تأثیرگذار و رویکردی افشاگرانه و انتقادی می‌نویسد و با بیانی غیرمستقیم و داستانی، پرده از بیدادگری اقتصادی و اجتماعی جامعه طبقاتی اروپای آن روز برمی‌دارد.

دیگر آثار او عبارت‌اند از: پری دریایی کوچولو، پری جنگلی، بندانگشتی، جوجه اردک زشت، زندگی من، ملکه برفی و لباس جدید امپراتور و... .

در قسمتی از کتاب صوتی مسابقه‌ پرش می‌شنویم:

پادشاه کهنسال شادمانه گفت: «من زیاد حرف نمى‌زنم، اما در مورد هر چیز نظرى دارم.»

القصه، مسابقه آغاز شد. کک به حدى بلند پرید که کسى نتوانست او را ببیند؛ و بعد همه گفتند که او اصلا نپریده، و چنین حرفى دیگر خیلى بى‌انصافى بود! ملخ به‌اندازه نصف رکورد کک پرید، ولى یک راست فرود آمد رو صورت پادشاه و خاطر اعلیحضرت از این عمل مکدر شد و فرمود نفرت‌انگیز است.

نوبت آدمک رقصنده شد؛ او چنان ساکت نشست و تو لاک خودش فرو رفت که همه گفتند هرگز نخواهد پرید.

سگ شکارى دربار گفت: «امیدوارم ناخوش نشده باشد» و او را بو کرد؛ اما در همان دم آدمک پرید. پرشش کمى اُریب بود، اما آن‌قدر بالا پرید که افتاد تو دامنِ شاهزاده خانم که رو چارپایه زرینى نشسته بود.

پادشاه گفت: «بلندترین پرش تو دامن دخترم بود. آدمکِ رقصنده هوش و ذوق نشان داد؛ دخترم با او ازدواج خواهد کرد.» و شاهزاده خانم قسمت آدمک رقصنده شد.

 ۹ دقیقه، ۲۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
مسابقه پرش

راهنمای دانلود کتاب صوتی مسابقه‌ پرش

برای دانلود کتاب صوتی مسابقه‌ پرش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مسابقه‌ پرش
Alireza Shariat
۱۳۹۸/۲/۱۶
به این اشاره داشت که پایان کار مهم نیست بلکه شیوه رسیدن به پایان مهم. البته جای بحث زیاد داره
مصطفی بدری
۱۳۹۸/۲/۳
خوب بود.
فاطمه اسدی
۱۳۹۸/۱/۲۰
عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)