دانلود کتاب صوتی هرگز به ترول‌‌ها اعتماد نکن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هرگز به ترول‌‌ها اعتماد نکن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هرگز به ترول‌‌ها اعتماد نکن

کتاب صوتی هرگز به ترول‌‌ها اعتماد نکن اثر کیت مک مولان از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، درباره‌ی پسر فقیری‌ست که از لحاظ توانایی جسمی قوی نیست اما با استفاده از قدرت هوش و فکرش در برابر مسائل و مشکلات پیروز می‌شود.

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

در داستان هرگز به ترول‌‌ها اعتماد نکن (‌Never trust a troll)، ویگلاف شخصیت اصلی داستان از اینکه تعطیلات به اتمام رسیده است و به مدرسه باز می‌گردد، به کلاس دوم می‌رود، بسیار خوشحال و خرسند است، اما برادر کوچک شیطانش هم با او به مدرسه می‌آید و این موضوع باعث می‌شود خیلی خوشحال نشود. او از اینکه باید دوست یک کلاس اولی باشد ناراحت است آن هم یک ترول گنده‌بک، ترولی که دروغ‌های شاخدار می‌گوید و گمان می‌کند که مسخره کردن دیگران، به خصوص ویگلاف، برادرش کار جالبی است.

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
فصل اول
۱۳ دقیقه
فصل دوم
۱۶ دقیقه
فصل سوم
۱۲ دقیقه
فصل چهارم
۱۴ دقیقه
فصل پنجم
۱۱ دقیقه
فصل ششم
۱۳ دقیقه
فصل هفتم
۱۱ دقیقه
فصل هشتم
۱۳ دقیقه
فصل نهم
۱۲ دقیقه
فصل دهم
 ۲ ساعت و ۷ دقیقه، ۱۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۱۰۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی هرگز به ترول‌‌ها اعتماد نکن

برای دانلود کتاب صوتی هرگز به ترول‌‌ها اعتماد نکن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هرگز به ترول‌‌ها اعتماد نکن
Nazanin Sahami
۱۳۹۸/۵/۱۱
محتوای کتاب، ترجمه و گوینده همه بسیار حرفه ای و دلپذیر هستند. من از علاقه مندان ادبیات کودک و نوجوان هستم وهر بیست کتاب رو گوش کرده.
میترا فداکار
۱۳۹۸/۳/۱۸
کتاب خوبی بود من با دخترم تو راه برگشت از سفر گوش دادم و خوشم اومد دخترم هم همینطور
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)