دانلود پادکست افزایش بهره‌وری


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست افزایش بهره‌وری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست افزایش بهره‌وری

دارن هاردی در پادکست افزایش بهره‌وری به شما می‌آموزد چگونه با تعیین اهداف، مقصد و نقشه راهتان در زندگی و کار شکست‌ ناپذیر باشید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

دارن هاردی در کتاب صوتی افزایش بهره‌وری می‌گوید:

همه‌ی ما در دریایی متشکل از میلیاردها ورودی حسی که در حال رخ دادن هستند قرار داریم اما در جمجمه ما سیستم فعال‌سازی ورتیکال وجود دارد برای اینکه تمام ورودی‌های حسی را بررسی کند تا شما فقط بتوانید چیزی که روی آن تمرکز کردید را شناسایی کنید. بنابر تعیین اهداف چشم ذهن‌تان را آگاه می‌کند که به چه چیزی توجه کند.

هدف تصمیمی است که مغزتان را آگاه می‌کند که دنبال چه چیزی باشد و به چی گوش کند و مشخص می‌کند که دنبال چه چیزی باشیم و به چه چیزی گوش بدهیم تا نقطه‌های درست را به هم وصل کنیم و بتوانیم به مقصدی که تعیین کرده‌ایم، برسیم. وقتی ماموریت‌تان، هدفتان، مقصدتان و دلایل‌تان مشخص باشد، قدرتی پیدا می‌کنید که غیر قابل نفوذ و شکست ناپذیر است.

دارن هاردی (Darren Hardy) حدود شانزده سال است که جزو سرآمدان صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی است و خود هاردی این را نتیجه‌ی به کار بردن‌‌ اصولی می‌داند که خودش در کتاب اثر مرکب درباره‌ی آن نوشته است.

دارن هاردی نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است که تا سال ۲۰۱۵ ناشر "مجله موفقیت" یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. او از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن ۱۸ سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در ۲۷ سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد. مجله موفقیت به او این امکان را داد تا با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان مصاحبه داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آن‌ها بردارد.

او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. دارن هاردی مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های آشوب زده دزدیده می‌شوند کمک کند تا راه زندگی‌شان را پیدا کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها "اثر مرکب" است.

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۵ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
 ۱۴ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

راهنمای دانلود پادکست افزایش بهره‌وری

برای دانلود پادکست افزایش بهره‌وری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  افزایش بهره‌وری
علی رضایی
۱۳۹۷/۱/۲۸
با عرض سلام و خدا قوت به عوامل برنامه کتابراه من از این برنامه خیلی راضی هستم. خیلی ممنونم بابت این اپلیکیشن منحصر بفرد و عالی همینطوری ادامه بدین موفق باشین و پایدار.
محمد مهدی کلهری
۱۳۹۸/۱/۱۵
یک دنیا تجربه عالی در اختیار من گذاشتید ممنونم فداتون بشم
آروین اشرفی
۱۳۹۸/۱/۴
سلام. خیلی عالیه. ممنون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)