دانلود پادکست باهوش‌تر، سریع‌تر، بهتر


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست باهوش‌تر، سریع‌تر، بهتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست باهوش‌تر، سریع‌تر، بهتر

چارلز داهیگ در پادکست باهوش‌تر، سریع‌تر، بهتر راهکارهایی برای داشتن زندگی شادتر، موفق‌تر و پربارتر ارائه می‌دهد. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

چارلز داهیگ در این کتاب صوتی می‌گوید:

لزوما به این صورت نیست که موفق‌ترین افراد سخت‌کوش‌تر هستند، افراد موفق متفاوت فکر کنند آن‌ها می‌دانند که مغز ما در یک زمان متفاوت تکامل پیدا کرده است و ما خیلی راحت ممکن است توانایی تمرکز کردن را از دست بدهیم.

افراد موفق عادت‌هایی را ایجاد می‌کنند تا عمیق‌تر فکر کنند. با عمیق فکر کردن می‌توانید خودتان را در معرض همه جور اطلاعاتی قرار بدهید و یاد بگیرید چطور اطلاعات مهم را جدا کنید و چیزهای مهم را جذب کنید.

موقعیت شناسی راهی است برای آموزش تفکر تا در مواقع بحران بهترین واکنش را داشته باشید و اصولا موقعیت شناسی به معنی عملِ ساختن نقشه‌های ذهنی است.

افراد موفق فقط به اندازه‌ی نیم‌درجه با جزئیات بیشتر نسبت به سایرین تصویرسازی می‌کنند و می‌دانند تمرکز از راه تعریف کردن داستان برای خودمان به وجود می‌آید.

چارلز داهیگ (Charles Duhigg)، به‌خاطر نوشته‌هایش در زمینه‌های کسب‌و‌کار برنده جایزه پولیتزر نیویورک تایمز شده است. از آثار معروف داهیگ می‌توان به کتاب قدرت عادت اشاره کرد.

 ۲۳ دقیقه، ۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۳ دقیقه
بخش اول
۲ دقیقه
بخش دوم
۳ دقیقه
بخش سوم
۵ دقیقه
بخش چهارم
۶ دقیقه
بخش پنجم
۴ دقیقه
بخش ششم

راهنمای دانلود پادکست باهوش‌تر، سریع‌تر، بهتر

برای دانلود پادکست باهوش‌تر، سریع‌تر، بهتر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  باهوش‌تر، سریع‌تر، بهتر
Omid Ghorbani
۱۳۹۷/۱/۱۳
پس چرابقیه فصل هاش نیست این کتاب ۳۰۰ وخرده صفحه هستش
Mohammad Bayat
۱۳۹۷/۳/۱۰
آقاااااااااا این چرا ناقص؟؟؟؟؟
کاربر mzm
۱۳۹۷/۱/۲۹
همش ۶ فصل؟!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)