دانلود پادکست بدن چگونه ذهن را تغییر می‌دهد

  • از: امی کادی
  • راوی: آزاده اکبری
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۲۱ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست بدن چگونه ذهن را تغییر می‌دهد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست بدن چگونه ذهن را تغییر می‌دهد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست بدن چگونه ذهن را تغییر می‌دهد

پادکست بدن چگونه ذهن را تغییر می‌دهد اثر امی کادی به ژست بدن اشاره دارد که روی ذهن و رفتار تأثیر گذاشته و در نتیجه دستاوردها را تغییر می‌دهد. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

امی کادی (Amy Cuddy) در این کتاب ثابت می‌کند که فرم ظاهری بدن و ژست‌های فیزیکی و بیرونی ما تاثیراتی مهم و قابل تشخیص در حالات درونی ما دارند.

به این معنا که اگر ما در ظاهر، فرم بدن و ژست‌ها و حالت خود را مشابه فردی که اعتماد به نفس بالایی دارد و در موضع قدرت است و نسبت به محیط تسلط دارد قرار دهیم، فیزیولوژی بدن ما و حتی ترشحات هورمونی ما و در نهایت برداشت ذهنی ما نسبت به خودمان هم تغییر می‌کند.

امی کادی در کتاب صوتی بدن چگونه ذهن را تغییر می‌دهد می‌گوید:

اگر دو دقیقه ژست قدرت بگیرید، سطح تستوسترون و کورتیزول بدنتان تغییر می‌کند و در نتیجه ریسک‌پذیریتان بیشتر می‌شود؛ نترس‌تر می‌شوید. و شانس موفقیتتان بیشتر می‌شود. مردم می‌توانند تغییرات کوچکی در خودشان ایجاد کنند تا به مزایای بزرگی برسند.

وقتی شما در یک رقابت‌ پیروز می‌شوید، به شدت حس قدرت می‌کنید. هورمون‌هایی در خونتان ترشح می‌شود که باعث حس سلطه می‌شود. زمانی که در رقابت پیروز می‌شوید، بطور طبیعی و بدون فکر، دست‌ها را به شکل V درمی‌آورید، چانه را بالا می‌گیرید و ژست قدرت می‌گیرید.

زمانی که حس ناتوانی به انسان‌ها دست می‌دهد، دقیقاً برعکسش را انجام می‌دهند. سعی می‌کنند خودشان را نامرئی کنند، خودشان را جمع می‌کنند و همین‌طور از خودشان در برابر تهدیدات محافظت می‌کنند و شانه‌هایشان را جمع می‌کنند که نشان‌دهنده‌ی اضطراب است.

 ۴۹ دقیقه، ۴۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۹ دقیقه
بخش اول
۸ دقیقه
بخش دوم
۱۰ دقیقه
بخش سوم
۷ دقیقه
بخش چهارم
۱۰ دقیقه
بخش پنجم
۵ دقیقه
بخش ششم

راهنمای دانلود پادکست بدن چگونه ذهن را تغییر می‌دهد

برای دانلود پادکست بدن چگونه ذهن را تغییر می‌دهد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  بدن چگونه ذهن را تغییر می‌دهد

نظرات پادکست بدن چگونه ذهن را تغییر می‌دهد

S R
۱۳۹۸/۱۱/۱۷
من این کتاب رو نخوندم ولی تا جایی که اطلاع دارم امی کاردی کتابی به این نام نداره و تنها کتابشون پرزنس هست که نمیدونم ترجمه شده یا نه. این عنوان در واقع عنوان یکی از سخنرانی هاشون هست که جزو پر بازدید‌ترین ویدیوهای تد هست. بشدت ویدیوی جذابیه که توش ایشون راجع به تصادفی که در جوانی داشتن و باعث شده ۲ حافظه شون بشدت کم بشه (در حد سیگا افت در حالی که قبلا گیفتت محسوب میشدن) صحبت میکنن و این که چطور با حمایت یکی از اساتید و با تغییر بادی لنگویج اونقدر تغییر کردن که الان استاد هاروارد شدن. دوستان بعضیاشون گفتن انسجام نداره فک میکنم به خاطر اینه که سخنرانیه من تایماشم نگاه کردم خیلی کم بود برای همین توصیه می‌کنم با یک سرچ ساده ویدیو رو پیدا کنید و ببینید که در حدود ۲۵ دقیقه ست که قطعا خیلی تاثیرگذارتره. تد زیرنویس فارسی هم فکر میکنم داشته باشه. در هر صورت این که سخنرانی رو بیایم به عنوان کتاب صوتی تحویل بدیم فکر نمیکنم کار جالبی باشه. برای همین امتیاز بد نیست رو دادم.
مجید۱۳ چگنی
۱۳۹۸/۱۰/۲
سلام... کتاب نکات خوبی داره... اما گوینده خیلی عجله داره توی گفتن جملات... یه قسمتهایی از متن روهم طوری بیان میکنه که فکر میکنم احتیاج به تصویر گری هست..
مهری دهقادنی
۱۳۹۸/۴/۷
کتاب خوبی بود و توصیه می‌کنم بخوانید فقط کمی از انسجام محتوایی برخوردار نبود بیشتر شبیه سخنرانی است ولی با این حال بسیار عالی بود
مشاهد همه نظرات (۱۰)